Обява

Свий
Няма добавени обяви.

лошо,лошо проблем с паленето

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • лошо,лошо проблем с паленето

    вече няколко пъти Сантаната ми SJ 410,се еб@ва при палене,два пъти изтощавам акумулатор..та проблема е следния..от няколко седмици почна да променя оборотите си-стрелката играе нагоре надолу..не постоянно ,но чат пат..после почнаха да падат оборотите-отвреме навреме падат под 500...а при палене-пали тежко,припалва на стартер,но не може да поеме-все едно не му стига гориво..даже и като запали,на дръпнат смукач кашля 10-15 секунди,и тогава поема-пак все едно че не му стига бензин,като позагрее няма проблеми..сменени са кабели,свещи.дали може да е бензиновата помпа?? или да е запушен карбуратора?? всъщност как се чисти карбуратор ако е запушен???
    на Нивата и Уаза проблема го решавах лесно-нов,ама на самурая май е доста кинти та....
    Последно редактирано от navar; 09-01-09, 08:16.
    куче или вълк?
    в клетка ,или свободен?
    въпрос на личен избор.
    Вихрен Илиев
    0888249888
    blood:[COLOR=red] [B]B[/B][/COLOR] Rh ([COLOR=red][B]-[/B][/COLOR])
    Pajero 2 exeed[SIGPIC][/SIGPIC]

  • #2
    До: лошо,лошо проблем с паленето

    Гледам,че си от Пловдив,така че може и да съм ти полезен. Значи,ако нямаш топъл гараж и малко познания в Марково има стар майстор на карбуратори-бай Георги,който ще ти обърне внимание и ще направи нужното.За сведение за моя Нисан се "дупи" човекът 3 часа и ми взе 15 лв.Много съм доволен.
    пп 0897 85 29 52- Ицо съм

    Коментар

    Активност за темата

    Свий

    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

    Зареждам...
    X