Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търси се преводач от български на френски в Париж

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Търси се преводач от български на френски в Париж

    Извинявам се, че пускам нова тема, която е продължение на тази http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=40834 тема, но случаят е спешен.

    Вече е осигурено финансирането на лечението на Едита във френска клиника и от името на семейството благодаря на всички за подкрепата!

    Но е необходима и малко допълнителна помощ по време на престоя във Франция и в тази връзка помествам молбата на Рени (майката на Едита).



    "Здравейте.Имам една молба.Във връзка с предстоящото лечение на Едита в Париж ми е нужен човек с добър френски език, които да ми помага с превода при контакта с лекарите. За съжаление никой от нас не владее френски. Разчитах на мой роднина в чужбина, които винаги ми е помагал досега, но този път се оказва възпрепятстван и неможе да помогне. Най-подходящ ще е човек, които живее в Париж.Говорим за периода от 11,02 до към 20,02,2009 година. Ако Вие или Ваш близък можете и желаете да ми помогне с превода - ще се радвам да се свържете с мен, ще дам и точни кординати на клиниката където ще се проведе лечението на Едита,помощта ви ще е неоценима в този труден момент! Благодарим на всички Хора, в чиито сърца имаше място и за Еди. Вярвам, че заедно ще намерим решение и този път."

    http://www.editka.net

  • #2
    До: Търси се преводач от български на френски в Париж

    Не мога да се явя, но ще разпитам. Може ли малко повече информация - през кое време на деня, за колко време ? За стоене в болницата ли става въпрос, или само за временен контакт с лекарите ?
    Издъних се на Тюринг теста

    Коментар


    • #3
      До: Търси се преводач от български на френски в Париж

      Е, никой от близките не пожела да се свърже тогава - изборът си е техен...
      Аз лично не разбирам фиксирането в ,,панацейния запад" - за съжаление това не е първият случай изнасящ ресурс навън. Надявам се поне този да е изключение и всичко това да не е излишно.
      За ваше сведение проблемът е неврохирургично-онкологично-асоцииран и е добре преводачът да има що годе такава компетенция. Имам познати в Монпелие и Париж, които ЕВЕНТУАЛНО биха могли да свършат работа.
      Chevrolet Aveo, 1.2 - 4 х 4, почти
      „Ако Дракула беше веган, щеше да се казва - Брокула..."
      LZ1EMS

      Коментар


      • #4
        До: Търси се преводач от български на френски в Париж

        Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
        Не мога да се явя, но ще разпитам. Може ли малко повече информация - през кое време на деня, за колко време ? За стоене в болницата ли става въпрос, или само за временен контакт с лекарите ?
        Goblin, благодаря за отзивчивостта. Към настоящия момент не би могло да се даде по-подробна информация. Но по-скоро иде реч за временен контакт по време на консултациите, които ще бъдат всеки ден.


        Доколкото ми е известно вече има някакво предварително решение на въпроса. Но нека темата да не бъде заключвана засега.

        Първоначално публикуван от emanuilis Преглед на мнение
        Е, никой от близките не пожела да се свърже тогава - изборът си е техен...
        Аз лично не разбирам фиксирането в ,,панацейния запад" - за съжаление това не е първият случай изнасящ ресурс навън. Надявам се поне този да е изключение и всичко това да не е излишно.
        За ваше сведение проблемът е неврохирургично-онкологично-асоцииран и е добре преводачът да има що годе такава компетенция. Имам познати в Монпелие и Париж, които ЕВЕНТУАЛНО биха могли да свършат работа.
        emanuilis, и на вас благодаря за отчивчивостта и предложението. Предал съм Вашата информация на семейството.

        Коментар


        • #5
          До: Търси се преводач от български на френски в Париж

          Тъй като другата тема http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=40834 е заключена, използвам тази да благодаря на всички за оказаната помощ и подкрепа.

          Помествам радостната информация от http://www.editka.net :

          Най после у дома! Написано от Свилен Ангелов Сряда, 18 Март 2009 09:57 Трети ден откакто Еди е в България. Огромното количество положителни емоции, сълзите от радост, безбройните срещи с близки и приятели ни оставиха без дъх, и не ни позволиха да пишем досега. Вълнението на Еди е неописуемо, тя самата почти не намира думички да го изрази. Едка беше затрупана от подаръци още на летището,а усмивката и беше най-големият подарък за всички дошли да я посрещнат. Малко преди това, нашата сладка чаровница, бе успяла без никакво усилие, да впечатли пилота, стюардесите и няколко пътници. Прелива от щастие малкото и сърчице, след всичко преживяно, най-после у дома, най-после в прегръдките на близките. Нищо не е в състояние да замести и супата на баба, така и липсваше на Еди, че си я поръча цели десет дни преди да си дойде. Момиченцето ни се чувства отлично и няма търпение да тръгне отново на градина, с другите дечица.Безкрайно щастливи сме, че нашето слънчице има своето безгрижно детство отново. Благодарим Ви, че повярвахте в Еди и помогнахте това да се случи!

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X