Обява

Свий
Няма добавени обяви.

проблеми с poket PC

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • проблеми с poket PC

    Купих си MiTAC Auto Guide Mio 168, но нещо не мога да се справя него! Може ли няой да ми пообясни някои нещта? Някой има ли такава машинка? Основния ми проблем е че от време на време, вече 3 пъти, сам се ресетва и трябва непрекъснато да го преинсталирам! Реално от както съм го взел, 10 дни, GPSa му е работил не повече от 15 мин. Както всичко си работи, гася го за 2мин. и после няма вклучване докато не го закача към ПСто, и всичко инсталирано го няма! Много гадно! Ей така изглежда: http://www.mobilebulgaria.com/gpss/v...id=60&sub=spec
    Път е мястото, през което възнамерявам да премина!
    0884837709
    0878383528

  • #2
    Малеее колко пари е това нещо и да имаш подобни проблеми

    Мисля че нещо ти се скапва самият покет. Зареден ли е на максимум? Да не му инсталираш някакви гадни програмки?

    Коментар


    • #3
      Свалям го от ПС-то и след 30мин. се случва А за програмите освен Гармина и Проксито нищо не съм слагал!
      Път е мястото, през което възнамерявам да премина!
      0884837709
      0878383528

      Коментар


      • #4
        Ама има ли си батерия или е свършила? Има една "backup" батерия която пази паметта да не се загуби, това е което се е случило с теб щом се преинициализира покета. А тази батерия би трябвало да се самозарежда от главната, и като падне изцяло главната ти батеря, тази бакъп батерия да продължи да ти съхранява информацията. А като се скапе и тя, покета загубва всички настройки и минаваш през менютата калибрация на екрана, час, дата, "cut" и "copy" на календара....

        Коментар


        • #5
          Точно това става! Сега ще го отворя да я видя що за батерия е!
          Път е мястото, през което възнамерявам да премина!
          0884837709
          0878383528

          Коментар


          • #6
            Тя тази батерия обикновенно е някъде вътре, при платките. По добре си гони гаранцията ако имаш такава. Ако не, отваряй го ако се чустваш спец в областта, ако не метни го насам, може и да можем да помогнем...

            Коментар


            • #7
              чак спетц не съм но се човъркам по малко с електрото
              ако нещо го закъсам може се видим да го мислим заедно на по бира, примерно
              Път е мястото, през което възнамерявам да премина!
              0884837709
              0878383528

              Коментар


              • #8
                Че това нещо няма ли си гаранция? Що не го занесеш до магазина?

                Коментар


                • #9
                  Първоначално публикуван от sailorbg
                  Че това нещо няма ли си гаранция? Що не го занесеш до магазина?
                  Взех го ползвано, дори незнам колко и къде му е гаранцията!
                  Път е мястото, през което възнамерявам да премина!
                  0884837709
                  0878383528

                  Коментар


                  • #10
                    Зночи покета няма втора батерия!!!!!! Разчаркосах го тзелия и няма! Възможно ли е Гармина да е нещто кофти и той да го ресетва, или някоя карта!!!!! Щот щот без Гармина си работи вече цяла седмица без проблем!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                    Път е мястото, през което възнамерявам да премина!
                    0884837709
                    0878383528

                    Коментар


                    • #11
                      До: проблеми с poket PC

                      Ако темата е актуална още!
                      Отговорът е не.
                      Точно с такава машинка продадоха на един приятел навигационен софтуер за мореплаване. Същите проблеми. Всеки път наново калибрация и дрън-дрън. Пича си инсталирал Скайп, свирачка за музика и т.н. И следващия път - нищо - всичко изчезва. Изглежда има някаква особеност на модела - може би нещо с енергийните вериги и като се изключи, чиповете с памет остават без захранване и - чао, данни!
                      А може и просто нарочно да е орязан. Поне в нашия случай той е продаден заедно със софтуера и един вид да не ползваш друго на покета. Самият софтуер си е на СД-картата и си работи без проблем.
                      И аз предположих, че ще да е от бакъп-батерията. Докато разглобяваше и разглеждаше видя ли някъде да има гнездо за батерия или поне място, където би могло да се запои такова ?

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X