Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бързо лесно вкусно!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Бързо лесно вкусно!

    Снеговалежа не позволи карането по пътеки, та се наложи да се мисли занимавка за деня, който беше станал почти обед. Попързаляхме се до Бонсови по пътя. Там извадих от багажника гумите за пясък, и осем гайки по късно КФХ-а ставаше (наблягам на ‘’ставаше’’ не нещо повече) за дълбок сняг, раптора и по слана не движи. Скокчета, дрифтене, кантарене.. абе колкото без хич и това е нещо.
    Малко от снимките на фокус:










    Е как да не пробвам дали може да се дърпа борд..
    Последно редактирано от Jam; 04-01-09, 20:42. Причина: правопис..

  • #2
    До: Бързо лесно вкусно!

    Браво яко каране сте направили,ние днеска ходихме малко из метро и мола по паркингите да потренираме супермото и след това малко из града.
    Ринговете на джантите след това бяха много зле заради бурдюрите.
    Това е идея с тея гуми,ако понатрупа малко повече ще земем и ние едни такива да ги пробваме.

    Коментар


    • #3
      До: Бързо лесно вкусно!

      Днес за мен беше голям ден.Първо че се сдобих с атв и второ че супер яко си прекарахме с едно момче както и вие.Много ми харесеса карането ви.Аз днес карах едно 150 кубиково атв но със гуми за супермото.Представяте ли си какво е особено в моя случай както атвто беше със задно.Още веднъж браво ммнооого добре сте си прекарали!
      Non scholae sed vitae discimus.

      Коментар


      • #4
        До: Бързо лесно вкусно!

        Малкия син снегорин.

        Коментар


        • #5
          До: Бързо лесно вкусно!

          Браво , супер сте се позабавлявали!
          А , и много готино атв имаш!
          Поздрави Марти!
          [SIZE=1][B][SIZE=2][URL="http://sixdayscrazyjob.com/"][IMG]http://ftp.domainbg.com/JORO_HD/Six-days-logo.jpg[/IMG][/URL][/SIZE][/B]
          [B][SIZE=1]КТМ 450EXC-R '09[/SIZE][/B]
          [B][SIZE=1]-------------------------[/SIZE][/B]
          [B][SIZE=1]Ендуро клуб "Луда работа" - Стара Загора[/SIZE][/B]
          "Колкото по-трудно , толкова по-лесно"
          [/SIZE]

          Коментар


          • #6
            До: Бързо лесно вкусно!

            Първоначално публикуван от preskata Преглед на мнение
            Днес за мен беше голям ден.Първо че се сдобих с атв и второ че супер яко си прекарахме с едно момче както и вие.Много ми харесеса карането ви.Аз днес карах едно 150 кубиково атв но със гуми за супермото.Представяте ли си какво е особено в моя случай както атвто беше със задно.Още веднъж браво ммнооого добре сте си прекарали!
            И в нашия случай АТВ-тата са с задно, честита новата машина.
            Каране трудно може да се нарече, има няма 50км, но поне светна лампата на резервата на връщане. Качвам още няколко снимки, на които се вижда колко е дълбок снега когато машината е в по хоризонтално положение. С по лек ездач максималната скорост надвишава 60-70км/ч. С мен (120кг) 50км/ч приблизително.











            Нищо не радва повече едно дете от прекантарил чичка!



            Тая нинджа, по на бивш сумист бие..

            Коментар


            • #7
              До: Бързо лесно вкусно!

              яко е било, все пак е вървял кфх, в такъв сняг не ми се вярваше да успее

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X