Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нисан Терано ІІ - проблем и то голям!!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Нисан Терано ІІ - проблем и то голям!!!

    мисленето го остави на специалистите, за това си плащаш[/quote]

    Де, да беше така, плащаш а "специалистите" си свършват работата, и то така, е няма нужда да търсиш други специалисти...

    Коментар


    • #17
      До: Нисан Терано ІІ - проблем и то голям!!!

      Първоначално публикуван от ivied Преглед на мнение
      мисленето го остави на специалистите, за това си плащаш
      Първоначално публикуван от ivied Преглед на мнение
      Де, да беше така, плащаш а "специалистите" си свършват работата, и то така, е няма нужда да търсиш други специалисти...
      вероятно имаш много основателна причина да не отидеш там, където са те пратили хората, и оттам си вадиш странни изводи за специалистите - за тези, които познаваш, и за тези, които не познаваш.

      Така или иначе, проблема си е твой и си остава при тебе.

      Моля те, ако все пак отидеш на правилното място, не използвай името ми..
      съжалявам
      Последно редактирано от Veni1; 03-02-09, 14:50.

      Коментар


      • #18
        До: Нисан Терано ІІ - проблем и то голям!!!

        от три дни съм собственик на нисан терано но не знав как да си сверя часовника модел1999г

        Коментар


        • #19
          От: Нисан Терано ІІ - проблем и то голям!!!

          То темата верно е бая стара, ама днес ми се случи същото - превключва до 3-та, след това , да набира, но за сметка на високи обороти и не превключва на 4-та. Говорим за същия джип, като на автора на темата. В последствие - спирам на паркинг на околовръстното и почвам ръчно 1, 2 и D... проблема се оправи, но имам съмнение,че ще е временно. Моля дайте координати на хора от Пловдив, които разбират от автоматични скоростни кутии.
          п.с. маслото е бистро и в доволно количество.
          телефонът ми е 0889 732 891
          Последно редактирано от ananievd; 17-09-16, 19:35.

          Коментар


          • #20
            От: Нисан Терано ІІ - проблем и то голям!!!

            Здравейте искам да споделя за една случка с джипа днес.Тераното е 2.7 автоматик и днес отказа да включи на четвърта,двигателя достига 4000 оборота,скороста е около 120 и отказва да вкючи следващата скорост.... притесних се,че изгорях,защото имам джипа от два дни,а като го докарах от София проблеми нямаше.Отидох до един приятел монтьор и той видя,че маркуча на интеркулера се беше изхлузил от всмукателния колектор,след замяната на оригиналните скоби и хубаво стягане всичко си дойде на мястото,жибката фърка

            Коментар


            • #21
              От: Нисан Терано ІІ - проблем и то голям!!!

              Ей тука пък никаква връзка не намирам.Интересно ми е каква ще да е връзката между кулера и автомата?По скоро щях да те кажа да видиш малкото копче на лоста на каква позиция ти е
              "NISAN TERRANO 2" 3.0 tdi 2003 г.
              0878739299

              Коментар


              • #22
                От: Нисан Терано ІІ - проблем и то голям!!!

                копчето на лоста си беше наред,според майстора,понеже двигателя не е разполагал със всичката си мощност и затова автоматика не включвал следващата скорост.Факт е,че след като го оправих нямам никакви дертове,вече изминах около 500 км без проблем.

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X