Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Картофи, технологична карта, цени, фирми, сортове...???

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Картофи, технологична карта, цени, фирми, сортове...???

    Мисли си каквото искаш ,и не са 1200 чувала а 2500 гаци по 20 кила.Съхранявам ги в добър склад до Ловеч.
    Mitsubishi Padjero 2, 2.5
    тел 0898-31-о8-41

    Коментар


    • От: Картофи, технологична карта, цени, фирми, сортове...???

      Първоначално публикуван от ledenia1973 Преглед на мнение
      Съхранявам ги в добър склад до Ловеч.
      Здравей колега, можеш ли да ми пратиш координати на склада за картофи в Ловеч? Какви са условията при които ги държиш там, наем и т.н.т?

      Коментар


      • От: Картофи, технологична карта, цени, фирми, сортове...???

        Първоначално публикуван от ledenia1973 Преглед на мнение
        Мисли си каквото искаш ,и не са 1200 чувала а 2500 гаци по 20 кила.Съхранявам ги в добър склад до Ловеч.
        А защо изхвърли онези 18 тона? Нали са били в добър склад. Струва ми се, че още е рано за изхвърляне. Нещо не се връзва...

        Коментар


        • От: Картофи, технологична карта, цени, фирми, сортове...???

          Хвърлих ги защото ги изкарах много рано август месец и беше много топло.Продадох каквото можах и другото го хвърлих.За склада не плащам наем в село Смочан се намира.
          Mitsubishi Padjero 2, 2.5
          тел 0898-31-о8-41

          Коментар


          • От: Картофи, технологична карта, цени, фирми, сортове...???

            Спирам да ви занимавам с проблема картоф,и как се продава той в БГ.За 1.70кг семе 100кг Яремила тор на декар,Регент внесен от Сърбия щото тука е забранен,листно подхранване,загърляне поне 2 пъти,работна ръка,поливане с помпи ,нафта за помпите,не повече няма да ме видите на полето.Забравих Зенкор и Стомп за запечатване и от април до октомври на каравана за да не ги оберат БРАТЯТА,но това последното не го сметам защото и тука по морето съм цяло лято съм с караваната.
            Последно редактирано от ledenia1973; 06-03-12, 20:29.
            Mitsubishi Padjero 2, 2.5
            тел 0898-31-о8-41

            Коментар


            • От: Картофи, технологична карта, цени, фирми, сортове...???

              Първоначално публикуван от ledenia1973 Преглед на мнение
              Спирам да ви занимавам с проблема картоф,и как се продава той в БГ.За 1.70кг семе 100кг Яремила тор на декар,Регент внесен от Сърбия щото тука е забранен,листно подхранване,загърляне поне 2 пъти,работна ръка,поливане с помпи ,нафта за помпите,не повече няма да ме видите на полето.Забравих Зенкор и Стомп за запечатване и от април до октомври на каравана за да не ги оберат БРАТЯТА,но това последното не го сметам защото и тука по морето съм цяло лято съм с караваната.
              Не каза колко декара беше насадил?

              Коментар


              • От: Картофи, технологична карта, цени, фирми, сортове...???

                Колко картофопроизводители останаха във форума? Защото май на някои им се охлади ентусиазма....

                Коментар


                • От: Картофи, технологична карта, цени, фирми, сортове...???

                  Koлeга, 20 страници тема ... мисля, че се изписа достатъчно по въпроса!
                  Ако не свършва добре, значи не е свършило!
                  0888 315 794
                  LZ1UPI
                  A1 (Rh+)

                  Коментар


                  • От: Картофи, технологична карта, цени, фирми, сортове...???

                    Напротив. Мисля, че темата е безкрайна. Винаги има нещо ново. Един сезон свършва и започва друг. Нито една година не си прилича с останалите. В това съм се убедил лично вече 15 години. Друг е въпроса че картофопроизводството вече не изглежда така перспективно (печелившо) на някои хора както миналата година и затова темата не е интересна включително и за човека, който я започна. Поздрави на всички!!!

                    Коментар


                    • От: Картофи, технологична карта, цени, фирми, сортове...???

                      Здравейте
                      За да не ми се смеете аз направих така купих семе картофи френски някъкъв сорт Маестро.Става дума за един чувал от 25 кг. и продукцията ще се ползва само за храна не за продажба и сега чета и ми се замайва главата .Прочетох по-голяма част от темата това което знам е ,че трябва да ги сея до Велик ден,че трябва преди да ги насея да наторя с нещо но какво не ми стана ясно мястото е обработено през есента и сега е достатъчно разровено,но ще го фрезоваме с баткото(на жената брат и).Ще се сеят в добричкото село Смолница ако има някъкво значение в двор с възможност за поливане (ако не пресъхне кладенецът през лятото).Всичко ще става на ръка което не ме плаши за сега.
                      Примем всякъкви съвети относно препарати и торове.
                      Благодаря Ви преварително.
                      ЖЕЛАЯ ВИ БЕЗСМЪРТИЕ

                      Коментар


                      • От: Картофи, технологична карта, цени, фирми, сортове...???

                        За Смолница черпи опит от Сивков,той даже продаваше и семе Холандско.Иначе тор комбиниран ,минимум 50кг на декар,сей до 5-6 април.
                        Mitsubishi Padjero 2, 2.5
                        тел 0898-31-о8-41

                        Коментар


                        • От: Картофи, технологична карта, цени, фирми, сортове...???

                          Здравейте
                          На Сивков познавам брат му учителя по математика те бяха свършили семената и ме насочиха към М.Янакиев от него купих семето.Тази комбинирана тор има ли си име и някъква ориентировъчна цена.
                          ЖЕЛАЯ ВИ БЕЗСМЪРТИЕ

                          Коментар


                          • От: Картофи, технологична карта, цени, фирми, сортове...???

                            Един от добрите агрономи в картофопроизводството ми казваше,занимаваш ли се с картофи винаги ще имаш проблеми.

                            Коментар


                            • От: Картофи, технологична карта, цени, фирми, сортове...???

                              винаги ще имаш проблеми .. и картофи
                              Ако не свършва добре, значи не е свършило!
                              0888 315 794
                              LZ1UPI
                              A1 (Rh+)

                              Коментар


                              • От: Картофи, технологична карта, цени, фирми, сортове...???

                                Първоначално публикуван от bobi_zdravkov Преглед на мнение
                                Един от добрите агрономи в картофопроизводството ми казваше,занимаваш ли се с картофи винаги ще имаш проблеми.
                                В горното изречение, ако замениш думата "картофи" с каквото се сетиш пак ще е вярно.Номера е проблемите да са по-малко и по възможност, да са предвидими.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X