Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Благодаря ви!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Благодаря ви!

    Много благодаря на всички за помощта, която ми оказахте с информацията. Утре ми предстой да гледам 2 фронтерки и после ще споделя какво е станало
    KIA SORENTO EX 2005, 2,5CRDI MT.

  • #2
    До: Благодаря ви!

    Ако си вземеш фронтера можеш да дойдеш на "сбирката" да покараме по черно с колегите и да си поговорим за фронтери, 4х4 и т.н. Всъщност и да не вземеш пак можеш да дойдеш ще ти бъде от полза.
    Има тема по-надолу.

    Коментар


    • #3
      До: Благодаря ви!

      Внимавай какво ще вземеш за да не си скубеш косите после !

      Успех с покупката...дано да е читава джипка !

      Коментар


      • #4
        До: Благодаря ви!

        Със сигърност ще дойда на сбирката, много обичам такива мероприятия . А днес след целодневно обикаляне, включително и до Перник, намерих една много ми харесва. Малко по късно ще кача снимки да я видите и ще напиша параметрите й.
        KIA SORENTO EX 2005, 2,5CRDI MT.

        Коментар


        • #5
          До: Благодаря ви!

          Аз бих те посъветвал задължително да отидеш на збирката, преди да си купиш Жипката! Сигурен съм , че ще събереш много полезна информация на живо, която ще ти е полезна при огледите!
          Успех!
          Не знам за какво е малкия лост на Джипа ми!!!

          А това е поздрав за всички ФЕНОВЕ-http://vbox7.com/play:3dc959bd

          Коментар


          • #6
            До: Благодаря ви!

            Exalibur, май няма да мога да спазя съвета ти. Както обещах ето снимките и параметрите на машинката

            Opel Frontera B (мисля че съм сигурен за това)
            дълга база, 2,2 dtl 16v, много запазена на вътрешен и външен вид, с една малка забележка - натисната е леко отпред, бронята в средата и решетката са леко по-навътре от колкото трябва да са и в момента капака ги надстърча с 1см.
            Цената: 10 000лв.

            Давайте мнения


            Ето снимките:
            На първата снимка си личи как бронята е малко по навътре в средата от нормално.
            Прикачени файлове
            KIA SORENTO EX 2005, 2,5CRDI MT.

            Коментар


            • #7
              До: Благодаря ви!

              Претърпяла е ПТП - челно ... това е ясно!Огледай внимателно радиатора за "кръпки" и всичко по двигателния отсег !Погледни шасито в предната част и сходимоста на колелетата!
              Иначе този модел ми бе мечта и ти пожелавам да е наслука защото според мен вече си влюбен в него.
              Успех.

              Коментар


              • #8
                До: Благодаря ви!

                Благодаря ти! Прав си, влюбен съм
                KIA SORENTO EX 2005, 2,5CRDI MT.

                Коментар


                • #9
                  До: Благодаря ви!

                  Първоначално публикуван от nfs Преглед на мнение
                  натисната е леко отпред, бронята в средата и решетката са леко по-навътре от колкото трябва да са и в момента капака ги надстърча с 1см.
                  На първата снимка си личи как бронята е малко по навътре в средата от нормално.
                  "Стефан" е прав за ПТП-то и калниците ги "надстърча" и това не е от лекия удар в средата на бронята и оргиналнта извивка на предния капак се разминава с извивката на калника ....ако не си авто монтьор, гледай и други.....
                  0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                  Коментар


                  • #10
                    До: Благодаря ви!

                    Погледни и дали като е натисната да не опират перките или бронята в някоя от перките,и да стържат или да не се включват,щом не са я оправили и изпънали значи удъра не е бил лек,щом такова дребно нещо е оставено недовършено,моят съвет гледай друга,но по снимки толкова


                    Поздрави

                    Коментар


                    • #11
                      До: Благодаря ви!

                      Първоначално публикуван от nfs Преглед на мнение
                      Exalibur, май няма да мога да спазя съвета ти. Както обещах ето снимките и параметрите на машинката

                      Opel Frontera B (мисля че съм сигурен за това)
                      дълга база, 2,2 dtl 16v, много запазена на вътрешен и външен вид, с една малка забележка - натисната е леко отпред, бронята в средата и решетката са леко по-навътре от колкото трябва да са и в момента капака ги надстърча с 1см.
                      Цената: 10 000лв.

                      Давайте мнения


                      Ето снимките:
                      На първата снимка си личи как бронята е малко по навътре в средата от нормално.
                      Тая фронтера я видях на Горубляне(където и ти я гледаш)Бангия е, не я взимай.Сега не ми се обяснява кво и що, карам такава и ако искаш ми се довери
                      0888794435, 0878171117- VP44 Simulator
                      Дизел сервиз, BOSCH- VP44, Zexel VRZ (Pajero 3.2DID),комън-рейл.
                      Суперскан България www.decbg.com
                      Машинно почистване на DPF/FAP филтър

                      Коментар


                      • #12
                        До: Благодаря ви!

                        Добра цена (сравнително..),но не се подвеждай само от това. гледай освен задалжителното техническо състояние и "дребни" на пръв поглед неща като напирмер състояние на гуми и т.н. Имай предвид, че след този удар може да има много лоши последствия в зависимост от силата . В този смисъл гледай внимателно по рамата в предната част за останали следи които да те насочат до каква степен е била увредена колата от удара.
                        Защото всичко си е "цифричка" по тази кола

                        Коментар


                        • #13
                          До: Благодаря ви!

                          kiki.t
                          За конкретната ли говориш или не, и по какво съдиш, че е кофти?
                          KIA SORENTO EX 2005, 2,5CRDI MT.

                          Коментар


                          • #14
                            До: Благодаря ви!

                            и моето скромно мнение е да я забравиш щом джамбазите не са я оправили значи нещата са по-сериози отколкото се виждат търси друга фронтери бол пък и цените падат,нали сме в кризаУспех и не бързаи да се влиубваш
                            Приятелите може и да са фалшиви но враговете винаги са истински....

                            Коментар


                            • #15
                              До: Благодаря ви!

                              Приятелю, пак прочети предният ми пост!
                              Знам какво е любовта от пръв поглед , особено когато се копува кола! Но , докато при жените обикновенно скритите дефекти излизат след някоя и друга година, то при колите обикновенно ти вгорчават живота много скоро! Основният ти принцип трябва да бъде- НЕ УДРЯНА КОЛА. Защото на тази от снимките и е огъната цялата предна греда, вероятно и радиатор, радиатор клима и кой знае още какво! Ако търговеца ти свали 2000лв. я вземи ,но иначе цената е висока за автомобил със такъв видим дефект! За да не я оправят преди продажба знай че са си направили сметка , че последващите разходи за ремонт ще я направят непродаваема! За това стискай зъби и имай търпение- хубави коли излизат,но те са за търпеливите! Бъди сигурен , че тази кола няма да се продаде и след разходката! Тогава може да отидете да я огледате пак със новите ти приятели и тогава решавай!
                              Не знам за какво е малкия лост на Джипа ми!!!

                              А това е поздрав за всички ФЕНОВЕ-http://vbox7.com/play:3dc959bd

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X