Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Резервни части за трактор Мургаш?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Резервни части за трактор Мургаш?

    Ако някой може да ми каже къде да търся резервни части и повече информация за трактора нека да ми помогне.

  • #2
    Зависи,кажи какво търсиш за този трактор-какви части?

    Коментар


    • #3
      скоростна кутия,диференциал

      Коментар


      • #4
        Ще мога да ти кажа със сигурност след 19:00 часа-колегата познава човек който има такъв трактор-но е излязъл-а телефона както винаги не го взима с него

        Коментар


        • #5
          предварително благодаря

          Коментар


          • #6
            Човекът за който ти казах не продава трактора и няма части-така поне каза-но намерих друго-виж тук: http://www.bot.bg/index.php?t=vauto&...edb2a30744ec07
            дано да е валидно още.

            Коментар


            • #7
              това го видях вчера и писах на човека но още нямам отговор, но все пак мерси

              Коментар


              • #8
                някой ако знае къде са се произвеждали тези трактори моля да ми каже

                Коментар


                • #9
                  До: Резервни части за трактор Мургаш?

                  До колкото ми е известно но не съм 100% сигурен мостовете и ск. кутия са от малките рейсове "Чавдар"

                  Коментар


                  • #10
                    До: Резервни части за трактор Мургаш?

                    Темата е доста стара колеги,но ако се интересува някои ,мога да дам инфо за Мургаш-45,и 22.Имах ги и двата модела.С удоволствие ще помогна

                    Коментар


                    • #11
                      До: Резервни части за трактор Мургаш?

                      Първоначално публикуван от rumbata7878 Преглед на мнение
                      Темата е доста стара колеги,но ако се интересува някои ,мога да дам инфо за Мургаш-45,и 22.Имах ги и двата модела.С удоволствие ще помогна
                      Ти колега от косачките ли имаше?
                      К мирной жизни не пригоден.
                      Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
                      ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

                      Коментар


                      • #12
                        До: Резервни части за трактор Мургаш?

                        Първоначално публикуван от Стария Преглед на мнение
                        Ти колега от косачките ли имаше?
                        Имах от косачките и двата модела.Малкия модел МУРГАШ 22,беше с двуцилиндров дизел Акме 30 к.с,скоросна кутия от Москвич 408.Другият МУРГАШ 45 е с Перкинс /3 или 4цил. /и 5 степпенна скор. кутия направена фабрично за него.Мостовете бяха от Преслав.Произвеждаха ги в Малтех агро Ботевград и Агромашина Русе.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Резервни части за трактор Мургаш?

                          Първоначално публикуван от rumbata7878 Преглед на мнение
                          Имах от косачките и двата модела.Малкия модел МУРГАШ 22,беше с двуцилиндров дизел Акме 30 к.с,скоросна кутия от Москвич 408.Другият МУРГАШ 45 е с Перкинс /3 или 4цил. /и 5 степпенна скор. кутия направена фабрично за него.Мостовете бяха от Преслав.Произвеждаха ги в Малтех агро Ботевград и Агромашина Русе.
                          Колега да знаеш случайно зъбните колела в скоростната кутия дали не са от някоя друга машина.Имам "мургаш" ,но се появиха проблеми със задна и 5-та скорост

                          Коментар


                          • #14
                            До: Резервни части за трактор Мургаш?

                            зъбните колела на скоростната кутия от друга машина ли са или само за него?

                            Коментар


                            • #15
                              До: Резервни части за трактор Мургаш?

                              Първоначално публикуван от Найден Ненов Преглед на мнение
                              зъбните колела на скоростната кутия от друга машина ли са или само за него?
                              Зъбните колела на скоростната кутия са само за тази машина,аз си ги поръчвах да ми ги правят в ЗРЧ -Ботевград

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X