Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Резервни части за трактор Мургаш?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Резервни части за трактор Мургаш?

    Благодаря колега

    Коментар


    • #17
      До: Резервни части за трактор Мургаш?

      Първоначално публикуван от rumbata7878 Преглед на мнение
      Имах от косачките и двата модела.Малкия модел МУРГАШ 22,беше с двуцилиндров дизел Акме 30 к.с,скоросна кутия от Москвич 408.Другият МУРГАШ 45 е с Перкинс .
      Според теб , това долу на снимката е Мургаш 22. Да знаеш къде мога да намеря задни полуоси . Че тия са преправяни и постоянно ги къса. Също така изключват и скорости при по голямо натоварване. Но нещо си се заблудил , ск.кутия няма нищо общо с москвич 408 - поне външно. Също така ми трябва и муфа за блокажа на предния мост. Или от някоя да сваля размерите за да си я направя. Има силоотводен вал отпред, утепало се е за маханична лебедка.
      А иначе много ме кефи. Ще си ходя за гъби по баирите над Своге.
      Цял ден возене - 3-4 л. нафта.
      Прикачени файлове
      Уморените коне не ги убиват , нали ??

      Коментар


      • #18
        До: Резервни части за трактор Мургаш?

        Първоначално публикуван от Макавеев Преглед на мнение
        Според теб , това долу на снимката е Мургаш 22. Да знаеш къде мога да намеря задни полуоси . Че тия са преправяни и постоянно ги къса. Също така изключват и скорости при по голямо натоварване. Но нещо си се заблудил , ск.кутия няма нищо общо с москвич 408 - поне външно. Също така ми трябва и муфа за блокажа на предния мост. Или от някоя да сваля размерите за да си я направя. Има силоотводен вал отпред, утепало се е за маханична лебедка.
        А иначе много ме кефи. Ще си ходя за гъби по баирите над Своге.
        Цял ден возене - 3-4 л. нафта.
        Привет колега това/на снимката/ не е Мургаш 22,а е ТКМ-15.Мотора трябва да е итал.Руджерини 2 цил.За задни полуоси и муфа за блокажа ще проверя при един колега.Задна скорост и може би1 и 2 ти изключват, но това се ремонтира,не е сложно.

        Коментар


        • #19
          До: Резервни части за трактор Мургаш?

          Руджеринито е два цилиндъра от Ахме имам го същия много корава машинка ако не я претоварваш. Поне на моята от както я имам повече от 15 години нищо сериозно не се е чупило.
          Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

          Коментар


          • #20
            До: Резервни части за трактор Мургаш?

            [QUOTE=Макавеев;1133750]Според теб , това долу на снимката е Мургаш 22. Да знаеш къде мога да намеря задни полуоси . Че тия са преправяни и постоянно ги къса. Също така изключват и скорости при по голямо натоварване.
            Колега намерих ти полуоси,не са нови ,сега говорих с колегата.В неделя ще ги погледна и ще питам за цената.

            Коментар


            • #21
              От: До: Резервни части за трактор Мургаш?

              Здравейте,
              ако все още някой поглежда тази тема,искам да помоля за информация за трактор Мургаш-м45.Искам да закупя такъв за почистване и косене на планински ливади и пасища.Тракторите за които водя разговори са с двигател Перкинс - 4цилиндъра,а собствениците ми казват две различни неща за двигателя- единия че е 45к.с. ,а другият че е 65к.с.Кое трябва да е вярното?
              Другото,което съм чул е че охладителната система на хидравликата не е добра и при продължителна работа на хидравличната коса отпред спира да коси.Вярно ли е това?
              Въобще ще бъда благодарен ако ми дадете повече информация за този трактор и проблемите с него.

              Коментар


              • #22
                От: До: Резервни части за трактор Мургаш?

                В този раздел,имаше тема за Мургаш,потърси я.
                45к.с е 3-цилиндров а 60к.с е 4-цилиндров.
                0осем9осем7шест0осем7едно
                Миро

                Коментар


                • #23
                  От: До: Резервни части за трактор Мургаш?

                  Да посъживя темата, издирвам за един приятел предна полуоска за ТКМ-15. Всякаква информация ще ми е доста полезна.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Резервни части за трактор Мургаш?

                    Търся си такова тракторче - 0888210 929

                    Коментар


                    • #25
                      От: Резервни части за трактор Мургаш?

                      Първоначално публикуван от momchil bjala Преглед на мнение
                      Търся си такова тракторче - 0888210 929
                      Има тема Купувам,там имаш по-голям шанс.
                      .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
                      Киа спортаж2000тди 98г
                      Ауди А3 1.9ТДИ
                      Каравана Аdria 390Q

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X