Обява

Свий
Няма добавени обяви.

мнение относно този джип 4-рънър

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • мнение относно този джип 4-рънър

    здравейте искам да ми дадете съвети относно този джип дали е добро решение за мен (трябва ми за работа, път по нашите превъзходни селски пътища, както и за офроуд-не като вас разбирасе все пак не съм професионалист) по отношение двигател, ходова част , разход на гориво и т.н. Ще съм много благодарен ако се отзовете на молбата ми ето и линка http://www.mobilen.bg/pcgi/main.cgi

  • #2
    До: мнение относно този джип

    извинявам се предварително за некоректно пуснатия линк(за втори път пиша във форума за това моля не ми се подигравайте ).Ако можете да ми кажете как да го пусна този линк ще съм благодарен.Все пак аз пак ще пробвам да пусна снимките.Иначе джипа е 4runner, 3.0td ,95-godina.
    Прикачени файлове

    Коментар


    • #3
      До: мнение относно този джип

      Първоначално публикуван от dorian Преглед на мнение
      дали е добро решение за мен (трябва ми за работа, път по нашите превъзходни селски пътища, както и за офроуд-не като вас разбирасе все пак не съм професионалист) по отношение двигател, ходова част , разход на гориво и т.н.
      На зададения от теб въпрос получаваш отговор ТОЗИ МОДЕЛ НЕ Е ЛОШ.......а каква е конкретната машина само след като се огледа ...и дали отговаря на твоите критери ....ами ти си знаеш....
      На мен ми е много натруфена, но щом някой я е направил такава значи на него му харесва......но обикновенно толкова "пудра" се слага за да се прикрие нещо!
      0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

      Коментар


      • #4
        До: мнение относно този джип

        Това вече е друго. Незнам на каква цена е. По принцип е хубава кола, според мен е малко неудобна за каране заради особената позиция на седалката. Мотора е много добър за това купе. По принцип тоя мотор страда от прегряване и пукане на глави ако остане малко без антифриз или с някакъв недогледан проблем по охладителната система. Не ми харесва тунинга специално на тоя екземпляр, аз обичам по постните неща, ама е въпрос на вкус.
        "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

        Коментар


        • #5
          До: мнение относно този джип

          благодаря за дадените от вас отговори, значи и на мен не ми харесва много тунинга но цвета и това че е с големи гуми да. Отноно цената 10000лв. Спрях се на този модел защото ми харесва на визиа и на габарити иначе по устройството съм много бос, ама чета тук ограмотявам се и дано да не сгреша. Другият ми вариант е паджеро ма той май е по малък незнам. Искам и да попитам според вас това издръжлив джип ли е(рънъра),питам защото един приател има витара и постоянно се оплаква,незнам може неговата да е нещо бъгава.

          Коментар


          • #6
            До: мнение относно този джип

            Пиша за втори път незнам защо но не ми излизат постовете, както и да е. По темета и на мене не ми хресва много тунинга но за смтка на това цвета и гумите да. Незнам мисля че и цената му не е много 10000лв. Иначе вашето мнение оносно джипа да разбирам че е положително нали ? Другият ми вариант е паджеро ма то като чели е по-малко,незнам. Този ми се струва по издръжлив(един приател има витара и постоянно все нещо и има,може и тя да е нещо бъгава незнам).Иначе аз доста четох из форума и се надявам като ида да го зема да мога да се справя сам с огледа.

            Коментар


            • #7
              До: мнение относно този джип

              Първоначално публикуван от dorian Преглед на мнение
              Пиша за втори път незнам защо но не ми излизат постовете, както и да е.
              Докато направите 20 поста мненията Ви ще минават през модерация, затова не излизат веднага. Трябва да изчаквате, в рамките максимум на няколко часа колега модератор ще ви одобри постовете, няма нужда да пишете едно и също по няколко пъти.
              Все, что делаешь, надо делать хорошо, даже если совершаешь безумство.
              A2 (+)

              Коментар


              • #8
                До: мнение относно този джип

                аха ясно, ми пак ще се извиня за невежеството си за което съжелявам. А по темата ще се надявам на отговорите защото те са ми от голяма полза,почти изчетох форума но има неща които още не са ми ясни. Предварително благодаря

                Коментар


                • #9
                  До: мнение относно този джип

                  Колегите са ти отговорили по-горе, относно качествата на колата. "Тунингът" просто се изхвърля... Когато взех Вранглера, свалих от него над 60 кг джунджурии, от неръждаема стомана. Просто търсех тази марка и модел, а украсата нямаше никакво значение... Въпросът с гумите е друга работа, те и без това са консуматив... ще си сложиш такива, каквито ще ти вършат работа, взависимост от това, за какво ще ползваш колата...

                  Успех в избора!
                  Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                  Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                  Коментар


                  • #10
                    До: мнение относно този джип

                    Колега ,джипа изглежда супер ,ако го вземеш според мен недей да махаш нищо .Много рядко могат да се намерят такива 4рънари с ляв волан които да изглеждат така . Ако всичко му е наред и цената те устроива не се замисляй. Не съм съгласен с колегата които казва че е неудобно вътре,тези коли са супер удобни за каране на пътя и според мен и извън пътя ,а 3 литровия двигател има достатъчно мощност и задоволителна икономичност.Имал съм удоволствието да карам 4 -5 такива тойоти и никога не са ме разочаровали.

                    Коментар


                    • #11
                      До: мнение относно този джип 4-рънър

                      Джипа е добър според мен само парите да не са множко 95 год. все пак
                      0885 297985,мтел-Радо
                      0876 556870,виваком като домашен

                      Коментар


                      • #12
                        До: мнение относно този джип 4-рънър

                        Не съм сигурен дали рънъра има фул тайм 4х4. Ако става въпрос за ежедевно ползване - лично за мен, без фул тайм не си е работа.
                        Иначе на снимката изглежда, че е бил на мераклия.
                        Успех
                        Зима иде

                        Коментар


                        • #13
                          До: мнение относно този джип 4-рънър

                          Автомобила е добър! Както ти пишат колегите обаче, 3-литровият агрегат е склонен към прегряване-та поогледай го-ти, или ако не разбираш-някой майстор! Ако надува в разширителния съд-бегай далеко! Гумите не се ефтини, та от тук печелиш-виждат ми се новички! Ще имаш и последващи разходи-не забравяй все пак! Малко циганска работа е вложена в екстериора и интериора, но това се оправя! Успех и късмет!
                          Последно редактирано от Злой; 02-01-09, 17:34.
                          0899 шест5313нула
                          За всекиго по нещо

                          Коментар


                          • #14
                            До: мнение относно този джип 4-рънър

                            Много благодарности на всички за отговорите! Значи за прегряването на двигателя и склонността му към това съм горе долу запознат. Доста четох из форума и мисля че ще мога да се справя, ако ли не пак ще опра до вашето мнение и помощ. Искам да попитам още как мога да разбера дали е 4x4 full time (четох темата "Кои джипове са full time и кои part time" но не можах да разбера). Честно казано незнам каква е разликата, но искам да се съобразя с мнението на "huko", все пак вие всичките знаете за какво става въпрос, а аз съм още нечинаещ.



                            ПП: Ако имате свободно време и ви се разправя да ми обеснявате ще съм много щастлив (ще ми се да съм и аз като вас ама то трабва време)

                            Коментар


                            • #15
                              До: мнение относно този джип 4-рънър

                              Тази Тойота е part time!Много просто-нормално се движи само на заден мост,но ако видиш зор-включваш и предния мост и ставаш4x4!Това става като дръпнеш малкия лост назад!Внимавай-не карай в този режим на суха настилка,само кално,сняг,пресечена местност /с ниска скорост/,става и макадам!Не се излитай-на лед си има особености също!Сигурно е с автоматични хъбове,та като изключиш предното,мини няколко метра назад,за да е сигурно,че са разцепили!
                              0899 шест5313нула
                              За всекиго по нещо

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X