Обява

Свий
Няма добавени обяви.

2-Т масла за моторни шейни?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • 2-Т масла за моторни шейни?

    И понеже падна сняг и ето този проблем ми дойде до главата. Отдавна съм скъсал с 2-т техниката обаче шейната е Ямаха 2-т 750куб. И разбира се искам да я карам с най-доброто и къпо масло. Купих си Мотул от представителите специален за моторни шейни ,пълна синтетика , тестван в Швеция , маже до минус 40грдуса , специално бездимно.......и т.н. На първо каране ми направи впечатление ,че на мирис на изгорелите газове не го докарва като норманите синтетики .
    Въпросът ми е дали в името на екологията и издръжливостта на ниски температрури да са му за сметка на доброто мазане. Дали не е по добре да си мина към изпитаните синтетики за кросови мотори ...то и без това у нас рядко е под минус 10 градуса. Едвали някой се е сблъсквал с този проблем но ще съм благодарен на всякакви мнения и съвети!

  • #2
    До: 2-Т масла за моторни шейни?

    Карай спокойно, по миризмата не можеш да съдиш. Достатъчно е да има някакъв модификатор на миризма за да не дразни шведските носове, и целият ти анализ отива на кино.
    Карай си с масло за моторни шейни, имат си разни добавки които си трябват, нищо че не са толкова ниски температурите у нас. Ефективност при палене с двигател превърнал се в буца лед, по-малък риск от замръзване или втвърдяване на малки количества масла останали по маслени канали и тръбички, и прочие.
    Издъних се на Тюринг теста

    Коментар

    Активност за темата

    Свий

    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

    Зареждам...
    X