Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Досаден проблем с Puxing PX-888.

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Досаден проблем с Puxing PX-888.

    Първоначално публикуван от elldiablo Преглед на мнение
    ами до някъде го оправих, оказа се че диода наситина е двуцветен, в едната посока свети зелено в другата червено, не е изгорял ама не свети, аз сложих об. червен като зарежда свети предполагам като зареди ще угасне

    p.s. китайска му работа
    а ти погледна ли дали си е добре в гнездото тоя диод?

    Щото имах един такъв момент...
    след разглабяне/сглабяне и угасна

    лош монтаж, просто...

    виж преди монтаж това чудо свети ли, аджеба..

    Коментар


    • #32
      До: Досаден проблем с Puxing PX-888.

      Здравейте, имам weierwei v1000 136-174 обаче нещо не бачка фм радиото, минава в режим обаче нищо не се чува никой от бутоните не работи само menu с което се излиза от режима, и още нещо като пусна ptt отсреща се чува едно брумче. Моля помогнете


      p.s. като пуснеш радиото с натиснат ptt+5 излиза pwl060 това чвно е за рег. на мощноста на high и low

      Коментар


      • #33
        До: Досаден проблем с Puxing PX-888.

        Станции се търсят с "*" и "#". Търси си автоматично.

        PWL060 е точно регулация на ниската мощност. PWHxxx е регулация на високата. Единиците са условни, мисля от 0 до 127 или от 0 до 255.
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • #34
          До: Досаден проблем с Puxing PX-888.

          не става, пише само радио като ги натискам изписуква и нищо не се случва на дисплея пише само радио и толкоз

          Коментар


          • #35
            До: Досаден проблем с Puxing PX-888.

            Първоначално публикуван от elldiablo Преглед на мнение
            не става, пише само радио като ги натискам изписуква и нищо не се случва на дисплея пише само радио и толкоз
            Трабва да си на място, на което хубаво се приема радио. Понякога се шашка от компютри, например. Просто радиото е второстепенна функция, за която нито антената, нито останалия хардвер са особено оптимизирани.

            Всичките, дето са ми минали през ръцете, бяха с работещи радия, или поне несъм забелязал да има такова, дето не работи.
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • #36
              До: Досаден проблем с Puxing PX-888.

              то не е проблем ама това брумче дето го издавав края на предаването ме дразни, може ли да е прецакано нещо софтуерно щото го взех вт. употреба

              Коментар


              • #37
                До: Досаден проблем с Puxing PX-888.

                Не съм сигурен, че е по темата, но да си изкажа възмущението:
                зарядните на v1000 са отвратителни. Още като ги взех за нищо не ставаха и не правеха добър контакт. Сега са разкривени яко и горе долу стават за зареждане след гласене и тъпкане с хартишки
                Трябва да намеря време някой ден и да предприема радикални промени в тия зарядни

                Коментар


                • #38
                  До: Досаден проблем с Puxing PX-888.

                  Аз не съм имал тоя проблем досега.
                  Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                  Коментар


                  • #39
                    До: Досаден проблем с Puxing PX-888.

                    Първоначално публикуван от ifchon Преглед на мнение
                    Не съм сигурен, че е по темата, но да си изкажа възмущението:
                    зарядните на v1000 са отвратителни. Още като ги взех за нищо не ставаха и не правеха добър контакт. Сега са разкривени яко и горе долу стават за зареждане след гласене и тъпкане с хартишки
                    Трябва да намеря време някой ден и да предприема радикални промени в тия зарядни
                    Ами виж и аз имах тоя проблем ама после видях че батерията се плъзга в едни каналчета, опитай се като го слагаш плътно да опре назад и опсле натискаш надолу да си влезе кадето трябва и си е добре

                    Коментар


                    • #40
                      До: Досаден проблем с Puxing PX-888.

                      Едно питане към spapkyИмам проблем с едно fdc модел фд-288в ,радиото се държи все-едно няма зададен обхват,ни приема ни предава,при натискане на птт няма скалата че предава а само изписуква,на зададената чистота не реагира и на приемане.Някъде четох из форумите че може да им се задава граница на обхвата 130-170 но днес така и не намерих къде съм го чел.Ако имаш идея как става сподели,или може ли да се ресетва радиото по някакъв начин.Чакам да дойдат кабели за програмиране и в тях ми е надеждата.

                      Коментар


                      • #41
                        До: Досаден проблем с Puxing PX-888.

                        Първоначално публикуван от lz1atm Преглед на мнение
                        Едно питане към spapkyИмам проблем с едно fdc модел фд-288в ,радиото се държи все-едно няма зададен обхват,ни приема ни предава,при натискане на птт няма скалата че предава а само изписуква,на зададената чистота не реагира и на приемане.Някъде четох из форумите че може да им се задава граница на обхвата 130-170 но днес така и не намерих къде съм го чел.Ако имаш идея как става сподели,или може ли да се ресетва радиото по някакъв начин.Чакам да дойдат кабели за програмиране и в тях ми е надеждата.
                        Би трябвало да може да се ресетне. Може да сте го заключили, и затова да се държи така. За съжаление това ми е непознат модел и няма как да помогна с нещо конкретно, но това е нещото, дето ми идва на ум.

                        Първоначално публикуван от lz1atm
                        Извинявай Имаш 1 риза sparkybg
                        Тука нещо не разбрах
                        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                        Коментар


                        • #42
                          До: Досаден проблем с Puxing PX-888.

                          Ризата е заради ника spapky прекръстил съм те. Благодаря че откликна,ще чакам кабелите да я мъча и през п-с .

                          Коментар


                          • #43
                            До: Досаден проблем с Puxing PX-888.

                            Ъ-ъ,това не е ли UHF радио, 400-470Mhz?

                            Коментар


                            • #44
                              До: Досаден проблем с Puxing PX-888.

                              Първоначално публикуван от subritual Преглед на мнение
                              Ъ-ъ,това не е ли UHF радио, 400-470Mhz?
                              Има го и UHF но това е VHF 130-170 .

                              Коментар


                              • #45
                                До: Досаден проблем с Puxing PX-888.

                                Подарявам 1бр Puxing PX-888.
                                Радиото е ползвано от парапланерист и не е извесно колко пъти си е имало взимане-даване с гравитацията.
                                С две думи не му се работи,предоставям го за довършване или части.
                                Антена,батерия и зарядно липсват.
                                Ако някои го иска :
                                mail lz1atm@mail.bg
                                skype- lz1atm
                                tel-0898 797876
                                Андрей

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X