Обява

Свий
Няма добавени обяви.

QUANSHENG TG-UV

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: О! Чудо! Китайски двубандер.

    Не знам конкретно за BAOFENG-a. Не ми е попадал в ръчичките. Вероятно ако се поразровичкаш в интернет ще можеш да намериш информация. Просто повечето китайци имат "скрити" неща из тях.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • От: О! Чудо! Китайски двубандер.

      Upi, дай още отзиви за копието на VX3ката. И вярно ли е това, което пише в сайта за проблема с настолното зарядно или са го корегирали китайците?
      Георги Танев (0+)
      Land Rover Discovery 1 300 TDi
      Land Rover Club Bulgaria
      0887 930 238, 0878 797 768

      Коментар


      • От: О! Чудо! Китайски двубандер.

        Здравей колега,

        ще изпреваря УПИ-то

        копието на VX-3 ката се казва BAOFENG-uv-3r.

        Имаше проблем с усилването на високоговорителя, нямаше възможност да се намалява звука.Моя екземпляр от преди месец, месец и половина го няма този проблем. Това беше нещото което се обсъждаше във западните форуми.

        Със стационарното зарядно проблем НЯМА, по скоро със зареждането във самото радио както съм писал малко по нагоре. Нямам време да го "разчовъркам" за да се изкажа със сигурност.

        Поздрави

        Саздов

        Коментар


        • От: О! Чудо! Китайски двубандер.

          Първоначално публикуван от bay-petko Преглед на мнение
          Здравей колега,

          ще изпреваря УПИ-то

          копието на VX-3 ката се казва BAOFENG-uv-3r.

          Имаше проблем с усилването на високоговорителя, нямаше възможност да се намалява звука.Моя екземпляр от преди месец, месец и половина го няма този проблем. Това беше нещото което се обсъждаше във западните форуми.

          Със стационарното зарядно проблем НЯМА, по скоро със зареждането във самото радио както съм писал малко по нагоре. Нямам време да го "разчовъркам" за да се изкажа със сигурност.

          Поздрави

          Саздов
          Благодаря колега! Много се чудя дали да не си взема едно за в София, че като се разхождам по офисите и улиците с Воксъна ме гледат странно.
          Георги Танев (0+)
          Land Rover Discovery 1 300 TDi
          Land Rover Club Bulgaria
          0887 930 238, 0878 797 768

          Коментар


          • От: О! Чудо! Китайски двубандер.

            Първоначално публикуван от Жоро Танев Преглед на мнение
            Благодаря колега! Много се чудя дали да не си взема едно за в София, че като се разхождам по офисите и улиците с Воксъна ме гледат странно.
            Жоре взимай,аз имам такова и съм доволен.Ако се решиш да поръчваш пиши може да направим обща поръчка защото ми трябва такова.
            OFFROAD SANDANSKI TEAM ON FACEBOOK

            http://www.facebook.com/group.php?gid=304000130920

            Коментар


            • От: О! Чудо! Китайски двубандер.

              Първоначално публикуван от blagoo Преглед на мнение
              Жоре взимай,аз имам такова и съм доволен.Ако се решиш да поръчваш пиши може да направим обща поръчка защото ми трябва такова.
              Здравей, нещо не разбрах съвсем! Имаш такова и си доволен, но и ти трябва такова?! Иначе ще мина тези дни през Илиенци да видя дали имат налични и ще пиша тук. Ако има и искаш мога да купя и да ти го пратя.
              Георги Танев (0+)
              Land Rover Discovery 1 300 TDi
              Land Rover Club Bulgaria
              0887 930 238, 0878 797 768

              Коментар


              • От: О! Чудо! Китайски двубандер.

                Първоначално публикуван от Жоро Танев Преглед на мнение
                Здравей, нещо не разбрах съвсем! Имаш такова и си доволен, но и ти трябва такова?! Иначе ще мина тези дни през Илиенци да видя дали имат налични и ще пиша тук. Ако има и искаш мога да купя и да ти го пратя.
                Ц
                Няма на илиенци. Трябва да си е от Китай.
                Ако не свършва добре, значи не е свършило!
                0888 315 794
                LZ1UPI
                A1 (Rh+)

                Коментар


                • От: О! Чудо! Китайски двубандер.

                  Първоначално публикуван от upi Преглед на мнение
                  Ц
                  Няма на илиенци. Трябва да си е от Китай.
                  Мдааа уверих се лично в това. Няма на Илиенци.
                  Георги Танев (0+)
                  Land Rover Discovery 1 300 TDi
                  Land Rover Club Bulgaria
                  0887 930 238, 0878 797 768

                  Коментар


                  • От: О! Чудо! Китайски двубандер.

                    Първоначално публикуван от Жоро Танев Преглед на мнение
                    Благодаря колега! Много се чудя дали да не си взема едно за в София, че като се разхождам по офисите и улиците с Воксъна ме гледат странно.
                    Жоро вече втора седмица го имам и не да му правя реклама но токито си е добро за тези пари малко е в джоба на ризата и с малката двубандова антена която е опция не се вижда нищо.Звука му също не е лош като модулация на слух без специални измервания казват че ме чуват добре.За мен това е едно нелошо радио с едно много голямо предимство малкия му размер.
                    LZ2DRD

                    Коментар


                    • От: О! Чудо! Китайски двубандер.

                      Имам въпрос за BAOFENG. Куплунгите за хендсфрии и зарядно, нали са същите като на Yaesu VX-2/3?
                      LZ2NKM

                      Коментар


                      • От: О! Чудо! Китайски двубандер.

                        А аз да попитам някой дали знае на Quansheng дали може да се запазва канал с ралични честоти на прием и предаване, че нещо май не виждам аз ...
                        "Когато целта е всичко и пътят е без значение"

                        Grand Cherokee Limited 2.7CRD

                        Коментар


                        • От: О! Чудо! Китайски двубандер.

                          Първоначално публикуван от Interceptor Преглед на мнение
                          А аз да попитам някой дали знае на Quansheng дали може да се запазва канал с ралични честоти на прием и предаване, че нещо май не виждам аз ...
                          На TG-UV можеше. То нали по репитер няма как иначе. Имаш честота и отместване. Не са директно 2 честоти.
                          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                          Коментар


                          • От: О! Чудо! Китайски двубандер.

                            Първоначално публикуван от Interceptor Преглед на мнение
                            А аз да попитам някой дали знае на Quansheng дали може да се запазва канал с ралични честоти на прием и предаване, че нещо май не виждам аз ...
                            Да може.

                            Коментар


                            • От: О! Чудо! Китайски двубандер.

                              Да намерих го. А как се спира звука на бутоните?
                              "Когато целта е всичко и пътят е без значение"

                              Grand Cherokee Limited 2.7CRD

                              Коментар


                              • От: О! Чудо! Китайски двубандер.

                                Първоначално публикуван от damon Преглед на мнение
                                Имам въпрос за BAOFENG. Куплунгите за хендсфрии и зарядно, нали са същите като на Yaesu VX-2/3?
                                Да, еднакви са, даже хендсфрии-то от Baufeng работи на Yaesu VX-3 Зарядното обаче на Baufeng е на 5V и Yaesu-то не го приема, иска 6V
                                Обаче външната зареждачка на Baufeng зарежда и батерията на Yaesu-то
                                LZ1VPT

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X