Обява

Свий
Няма добавени обяви.

За дърва

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • За дърва



    Важно е, да е топло,а колата ще хвърлим,какво толкова......
    B+

  • #2
    Дам само дето това го видях в центъра на София(е поне човека натам се беше запътил) беше с някаква стара или Опел Рекорд или Пежо , имаше дървета на седалката до шофьора до тавана, на задните седалки, бе вобще аз едва ли бих успял да вкарам и една цепеница повече. От тежестта отзад караше по джанти, едвам превключваше скоростите, съжалявам че нямах апарат в мен тогава. Мислех да се прибера до нас и да го гоня с мотора после едва ли щеше да стигне много далеч, но ме домързя.

    Коментар


    • #3
      Всеки луд с номера си.

      Коментар


      • #4
        От: За дърва

        Малеееееееееееее. Интересно е . Но и аз понеже работата ми е такава съм имал много такива случки . Преди време бяхме спрели едно камионче Форд транзит може би около 1.5 -2 тона да носи . Беше натоварено по това което измерихме над 3.5 тона суров цер . Интересното тук е че форда не беше но този човек а го ползвал само събота и неделя да се прибира на 40-50 км в дома си ,което и използвал за навръщане да си носи крадени дърва .Шасито поне на 6 места беше накъсано и заварявано но напречно което пак се къса до него и това от едната страна . Не погледнах от другата понеже се оплаших да не се сцепи камиончето докато го разглеждам .Такава гледка не се забравя както и тия двете коли .

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X