Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпроси и коментари за моделите 4WD.

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Въпроси и коментари за моделите 4WD.

    Тази тема е за коментари относно моделите 4х4. Тези които искат да питат или да дадът повече информация за модели могат да го направят тук!

  • #2
    До: Въпроси и коментари за моделите 4WD.

    Хубаво е в таблицата за мощноста да добавиш и най-мощното 4х4 АТВ – Поларис Спортсман 850 с неговите 70к.с.
    Can Am Outlander 800 EFI Max - XT Limited edition V-twin
    Mitsubishi Pajero Sport 3,0 V6 24V ръчка, R/D Locker

    Коментар


    • #3
      До: Въпроси и коментари за моделите 4WD.

      Първоначално публикуван от kerkelov Преглед на мнение
      Хубаво е в таблицата за мощноста да добавиш и най-мощното 4х4 АТВ – Поларис Спортсман 850 с неговите 70к.с.
      Само ми покажи къде го пише това за да го добавя. Трябва да имаме основание за това че е 70к.с.

      Коментар


      • #4
        До: Въпроси и коментари за моделите 4WD.

        Ами прочетох го в офицялния сайт на Поларис.
        Ето от тук:
        http://www.polarisindustries.com/en-.../features.aspx
        Can Am Outlander 800 EFI Max - XT Limited edition V-twin
        Mitsubishi Pajero Sport 3,0 V6 24V ръчка, R/D Locker

        Коментар


        • #5
          До: Въпроси и коментари за моделите 4WD.

          От фирма която си продава примерно Поларис800ЕФИ като 800с.с. кубикова а реално мисля че беше 756с.с. какво очкваш да им пише на сайта, даже съм озадачен че са и леко скромни с тия 70 коня маркетинг батка всеки лъже и маже за да продава а и много важно да се спомене кам са тия коне на задна ос или на двигател в лаборатория що ли са пропуснали къде е.
          Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

          Коментар


          • #6
            До: Въпроси и коментари за моделите 4WD.

            Първоначално публикуван от Tpunep Преглед на мнение
            От фирма която си продава примерно Поларис800ЕФИ като 800с.с. кубикова а реално мисля че беше 756с.с. какво очкваш да им пише на сайта, даже съм озадачен че са и леко скромни с тия 70 коня маркетинг батка всеки лъже и маже за да продава а и много важно да се спомене кам са тия коне на задна ос или на двигател в лаборатория що ли са пропуснали къде е.
            Пацо, другите и това не пишат.

            Коментар


            • #7
              До: Въпроси и коментари за моделите 4WD.

              Здравейте,отскоро съм собственик на Honda Foreman TRX450FM4-така пише на рамата под седалката.Машината е 2004г.Предния ден преди да я купя пуснах тема за съвет относно модела,темата изчезна вечерта.На другия ден така или иначе я купих.Преди дни във темата нещо повече за фореман питах за впечатления особености полезен опит-нищо.Сега питам тук и ще съм благодарен ако някой най после се обади.Рядък модел ли е що ли че никой не пише.

              Коментар


              • #8
                До: Въпроси и коментари за моделите 4WD.

                За този модел се знае малко от малко хора защото не е пупулярн в България. Има хора които имаха Ринкон, но незнам дали си приличат по нещо. А и Ринкона е по следващия модел. Мисля че ще получиш инфо тук.

                Коментар


                • #9
                  До: Въпроси и коментари за моделите 4WD.

                  Благодаря за бързия отговор.Считам го и като Добре дошъл.Ще си отварям очите за повече инфо тук...

                  Коментар


                  • #10
                    До: Въпроси и коментари за моделите 4WD.

                    Някои знае ли от какъв матерял са направени втулките на носачите?И дали полиамид може да ги замени?

                    Коментар


                    • #11
                      До: Въпроси и коментари за моделите 4WD.

                      Can-Am Outlander 800__61.7 hp
                      Can-Am Outlander 650__55.4 hp
                      Kawasaki BF750 Carb___50.1 hp
                      Sportsman 800_________50.1 hp
                      Kawasaki BF750 EFI____49.8 hp
                      Suzuki KQ700__________48.5 hp
                      Yamaha Grizzly 700____45.6 hp
                      Sportsman 700_________44.3 hp
                      AC 700________________41.4 hp
                      Kawasaki BF650________41.4hp
                      Yamaha Grizzly 660____40.9 hp
                      Can Am Outlander 500__40.4 hp
                      AC 650 H1_____________39.3 hp
                      Honda Rincon 680______38.5 hp
                      Suzuki KQ450__________36.7 hp
                      Sportsman 500 EFI_____36.0hp
                      Sportsman 500 HO______34.5hp
                      Honda Rubicon_________33.9hp
                      Arctic Cat 500________32.0hp
                      Sportsman 450_________29.7hp
                      Can-Am Outlander 400__28.9hp
                      Honda Foreman 4x4_____26.9hp
                      Honda Rancher 420_____26.1hp
                      Yamaha Grizzly 450____26.0 hp
                      Yamaha Grizzly 400____26.0 hp
                      Yamaha Big Bear 400___22.9 hp




                      Polaris 850______69.06 hp
                      Can Am 800 R____67.05 hp
                      AC 1000_________65.84 hp
                      Can Am 800______61.7 hp
                      Can Am 650______55.4 hp
                      Brute 750 Carb____50.1 hp
                      Brute 750 EFI_____49.8 hp
                      King Quad 750____49.6 hp
                      AC Mud Pro_______49.06 hp
                      King 700_________48.5 hp
                      Polaris 800_______48.3 hp
                      Grizzly 700________45.6 hp
                      Polaris 700_______44.3 hp
                      AC 700 H1_______41.4 hp
                      AC 700__________41.4 hp
                      Grizzly 660_______40.9 hp
                      Can Am 500______40.4 hp
                      AC 650 H1_______39.3 hp
                      Rincon 680_______38.5 hp
                      Grizzly 550________36.9 hp
                      King 450_________36.7 hp


                      ако има някои който ги няма в таблицата за мощност на работните да се допълнят

                      Коментар


                      • #12
                        До: Въпроси и коментари за моделите 4WD.

                        Desislav

                        Ясно, е че Kawasaki 650 има по-малък просвет и е по-устойчиво. Да попитам за разходки в гората, как бихте оценили Kawasaki 750. Все пак за човек над 40те, 100кг., без опит, независимо окачване? Но пък нов модел, инжекцион. Дали ако му се сложат по-широки гуми няма да стане по-устойчиво! За съжаление не открих плюсове и минуси във форума. Ще ви бъда благодарен за повече информация.
                        Даже гледам, че слагат и джанти 14", но ми се вижда прекалено нестабилен.
                        Така, че събирам информация за Kawasaki 750, включително подобрения, тунинг, съвети, безопасност при "летене".
                        Няма безнадежни ситуации; има единствено хора, които гледат безнадежно на тях.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Въпроси и коментари за моделите 4WD.

                          Първоначално публикуван от nikita66 Преглед на мнение
                          Ясно, е че Kawasaki 650 има по-малък просвет и е по-устойчиво. Да попитам за разходки в гората, как бихте оценили Kawasaki 750. Все пак за човек над 40те, 100кг., без опит, независимо окачване? Но пък нов модел, инжекцион. Дали ако му се сложат по-широки гуми няма да стане по-устойчиво! За съжаление не открих плюсове и минуси във форума. Ще ви бъда благодарен за повече информация.
                          Даже гледам, че слагат и джанти 14", но ми се вижда прекалено нестабилен.
                          Така, че събирам информация за Kawasaki 750, включително подобрения, тунинг, съвети, безопасност при "летене".
                          За гората е перфектно, мощно и вози добре. Ако е за състезателни или HARD екстремно не е много подходящо без доработки.
                          Това че е инжекцион е голям +
                          Няма смисъл от други джанти а по четвъртити и ниски гуми.
                          Има много места от където можеш да намериш тунинг, едното е при Еди мото център.

                          Коментар


                          • #14
                            До: Въпроси и коментари за моделите 4WD.

                            Ето тези доработки ми се губят?
                            За втори път чувам, че е прекрасен, но с някои доработки!
                            Кои са тези доработки!
                            Говорим за представителя на Еди в Пловдив на "Кукленско шосе" или трябва да идвам до София. Щото то е едно и също. ИЛИ?
                            Няма безнадежни ситуации; има единствено хора, които гледат безнадежно на тях.

                            Коментар


                            • #15
                              До: Въпроси и коментари за моделите 4WD.

                              Първоначално публикуван от nikita66 Преглед на мнение
                              Ето тези доработки ми се губят?
                              За втори път чувам, че е прекрасен, но с някои доработки!
                              Кои са тези доработки!
                              Говорим за представителя на Еди в Пловдив на "Кукленско шосе" или трябва да идвам до София. Щото то е едно и също. ИЛИ?
                              Здрасти колега с тебе сме се срещали и на живо, смятам че се сещаш кога. Понеже гледам, че основно питаш за стабилността на 750-то а аз имам такова и съм се интересувал доста за това и моят опит показава че 750-то с едни изнесени джанти с минимум 2,5см. от всяка страна и едни малко по ниски и плоски гуми като модел е точно това което ти трябва на теб. По този начин 750-то хем става в пъти по стбилно от 650-то което са ти прехвалили хем вози като мерцедес ес клас. Ако пък искаш да летиш въобще се откажи от всички 4х4 и си вземи едно спортно АТВ от клас 450 за който е писано много по форума. Но за твоята възраст и килограми определено мисля че едно 4х4 по ще ти подхожда на имиджа.
                              Can Am Outlander 800 EFI Max - XT Limited edition V-twin
                              Mitsubishi Pajero Sport 3,0 V6 24V ръчка, R/D Locker

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X