Обява

Свий
Няма добавени обяви.

При Дядо Владо

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: При Дядо Владо

    Първоначално публикуван от EXALIBUR Преглед на мнение
    И сега какво , нова грес или ново каре.
    Поздрави!
    Маншонът маншонът е важен!Нататък ще знаеш.Явно знаеш , щом рече каре.
    пп Не го е срезал враг , нито трънка.
    Последно редактирано от jeko47; 22-03-18, 22:06.
    Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

    Коментар


    • От: При Дядо Владо

      Първоначално публикуван от EXALIBUR Преглед на мнение
      И сега какво , нова грес или ново каре.
      Поздрави!
      Чистене, миене и грес временно, а при следващ вой ново каре.

      Първоначално публикуван от jeko47 Преглед на мнение
      Не го е срезал враг
      ъъъъъ като се видим....
      0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

      Коментар


      • От: При Дядо Владо

        Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
        ъъъъъ като се видим....
        Да не е бил при някой колега
        Всеки трети е шести

        Коментар


        • От: При Дядо Владо

          Скъсаната гумичка винаги е била проблем - и в житейски и в технически план
          Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
          Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

          Коментар


          • От: При Дядо Владо

            Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
            Да не е бил при някой колега
            Ъхъ
            0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

            Коментар


            • От: При Дядо Владо

              Първоначално публикуван от jeko47 Преглед на мнение
              пп Не го е срезал враг , нито трънка.
              Щом настоявате да съм прав Остава да напишете името на приятела
              Поговорката е възникнала преди колите , ма си важи!
              Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

              Коментар


              • От: При Дядо Владо

                Първоначално публикуван от jeko47 Преглед на мнение
                Щом настоявате да съм прав Остава да напишете името на приятела
                Колата е обиколила няколко сервиза, и "н`еа дОказе баш кой"
                0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                Коментар


                • От: При Дядо Владо

                  Аз отдавна не съм писал тук, отдавна и не съм ходил при деди, та нещо за идната неделя?
                  Само без бойно кръщене на диското в рЯката, че после ще ме обесят ритуално [emoji1]
                  I'm not Lost, I'm Discovering !

                  088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

                  Коментар


                  • От: При Дядо Владо

                    Първоначално публикуван от mmtrance Преглед на мнение
                    Само без бойно кръщене на диското в рЯката, че после ще ме обесят ритуално [emoji1]
                    Ряката вече е недостъпна практически, опитомиха я!
                    יעבור
                    «И това ще мине»

                    Коментар


                    • От: При Дядо Владо

                      Идната неделя имам план да си взема Самурая от при Деди, така че съм отворен за идеи за посещение - разбирай, кой да ме закара до там
                      Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

                      Коментар


                      • От: При Дядо Владо

                        Първоначално публикуван от Alexfield Преглед на мнение
                        Идната неделя имам план да си взема Самурая от при Деди, така че съм отворен за идеи за посещение - разбирай, кой да ме закара до там
                        Мисля към 10 да тръгна от Горна баня
                        Малко май локацията не ти е удобна.
                        Някъде от люлин да те взема пътем?
                        I'm not Lost, I'm Discovering !

                        088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

                        Коментар


                        • От: При Дядо Владо

                          Цъ! В 12:00 кацам. С метрото стигам до Обеля, а от там има някакви автобуси до Костинброд на всеки 20-40 мин.
                          Мерси за предложението. А с теб трябва да се видим по повод една черница...
                          Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

                          Коментар


                          • От: При Дядо Владо

                            Дядо сега ще пие за всички вас по едно, с огромна благодарност че Ви има и Ви срещнах.
                            На въпроса защо, вероятно по-запознатите ще кажат че днес ставам дядо на 10 години, да повод е, но не е това.
                            Историята датира от 1995г. По онова време аз млад и богат (по моите си стандарти) реших да избягам от София. След много търсене единствената годна за обитаване къща (пак по моите стандарти) беше тази в която много от вас са идвали. 120м2 РЗП + малко под половин декар двор, аз съм градско чедо и от апартаментска гледна точка даже ми беше голяма, бонус беше че имота е част от по-голям двор и е обособен в резултат на делба. В другата част живееше престаряла бабка за която ми беше ясно, че скоро ще отиде при Създателя. Пак повтарям не ми трябваше, но ако вземеш спалнята и кухнята в един апартамент, ясно е че за да е твое и завършено трябва и хола и банята с тоалетната. И така, живеехме си добре с бабката, но след година се спомина (очаквано). Хъц-мъц докато мине туй, докато мине онуй и стана 1997, Виденовата зима, хипер инфлаицята, банковите фалити, най-накрая "опечалената" рода кандиса, но (по-точно НО) ми предложи цена почти четири пъти над пазарната (нали съм гъзар с мобифон и служебна кола), айде преговори разговори, сваляме цената до разумни граници, но двете наследяващи сестри и тяхните фамилии се гледат като мачероци на улук март месец.
                            Моля мой приятел ( по онова време начеващ безпаричен адвокат ) без ограничения във финансите да измисли схема за защита и на двете страни продавачи + оформяне на документите на имота ( ясно на всички, че тогава законодателството беше смес от "тоталитарно" и "демократично"), та приятел си свърши работата и ....... за договорената сума го продадоха на трето лице. Събуждаш се, поглеждаш от прозореца и веднага те удря "българщинята"
                            Няма да описвам всичко, но от тогава живота ми продължи като по инерция ( всички знаете - това е само надолу ). Кога по-бавно, кога по-бързо, но таман кажеш "стигнах дъното" и то като в асансьор тръгва нагоре и разбираш, че надолу има още етажи....ден след ден, година след година.
                            Така докато не станах дядо и затворих предишните страници, не знам на колко хора съм помогнал, но знам колко хора тук от форума са ми помогнали да държа муцуна над водата дори в тежки моменти. И така с муцуна над водата доживях новите наследници да кажат "дядо искаш ли...". Пак като преди - не ми трябва, но заради правдата и възстановяване на хармонията с леля Заяк веднага казахме "да". Вярно е че живота може и да не стигне за изплащане на кредита ( да му мислят наследниците) но е приятно като видиш, че нещо което ти е било като стружка в окото вече го няма, а без Вас то нямаше да се случи, тук думите са излишни.
                            0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                            Коментар


                            • От: При Дядо Владо

                              Жив и здрав да си,пък другата ще се нареди
                              Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

                              Коментар


                              • От: При Дядо Владо

                                Честито да ти е разрешаването на този проблем Владо!
                                Последно редактирано от Валери Недялков; 16-05-18, 08:19.
                                Jeep Cherokee (Liberty) 2.8 CRD 2006.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X