Обява

Свий
Няма добавени обяви.

При Дядо Владо

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: При Дядо Владо

    Първоначално публикуван от slowtraveler
    (особено ако е под ангренажния ремък, щото имаше едни опели с такова техническо решение ), а съвсем друго е да погледнеш температурата - нали?
    И на едни съвременни аудита е там ,но се сваля И бронята с маската и радиаторите. За сметка на това ,корпуса му е пластмасов ,та ако не блокира в някое положение ,да се пукне ,протече и пак да разхвърляш цялата кола.
    Калин Владов,09РСПБЗН

    Коментар


    • От: При Дядо Владо

      Първоначално публикуван от kalin09 Преглед на мнение
      И на едни съвременни аудита е там ,но се сваля И бронята с маската и радиаторите. За сметка на това ,корпуса му е пластмасов ,та ако не блокира в някое положение ,да се пукне ,протече и пак да разхвърляш цялата кола.
      Като обща информация :Каландъра с радиаторите не се демонтира.Трябва да се подберат болтове с достатъчна дължина , диаметър и стъпка на резбата.Каландъра се издърпва по дължината на завитите болтове и може да се работи.Без източване на еъркъндишън , разкачване на радиатори...Може и шпилки , само и само да легне каландърът на опора.
      Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

      Коментар


      • От: При Дядо Владо

        Първоначално публикуван от jeko47 Преглед на мнение
        Като обща информация :Каландъра с радиаторите не се демонтира.Трябва да се подберат болтове с достатъчна дължина , диаметър и стъпка на резбата.Каландъра се издърпва по дължината на завитите болтове и може да се работи.Без източване на еъркъндишън , разкачване на радиатори...Може и шпилки , само и само да легне каландърът на опора.
        Ок,но гайковерта така не влиза. Не е голям проблем ,докато не решиш да развиеш болта на коляновия вал. А пък смяна на семеринг е невъзможна. Еъркъндишъна не точа даже и като има скубя двигателите. Но пък като смениш водната помпа язък за старанието да не точиш водите. А последното от оня ден (а6 1,8 турбо) си отиде с нов ангренаж след 1,5 часа. Със точене на охлаждащия агент.
        Калин Владов,09РСПБЗН

        Коментар


        • От: При Дядо Владо

          Някой да има за 4литра WJ рейката с бобините? Трябва ми само за тест, около 15-20минути......
          0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

          Коментар


          • От: При Дядо Владо

            Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
            Някой да има за 4литра WJ рейката с бобините? Трябва ми само за тест, около 15-20минути......
            Ба`ф го не е толкова екзотично, всички ли сте извън Сф-то.........
            0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

            Коментар


            • От: При Дядо Владо

              Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
              Ба`ф го не е толкова екзотично, всички ли сте извън Сф-то.........
              Тук въпроса го реших, но да се оплача от Жеко 47.
              След като направиха заверата с диагностиката и ме лишиха от здрав сън ( зер трябва да се чете к`во значи това което се вижда на екрана), продължават със золумите.
              Ставало студено и миши се настанявали по къщЕвете и може да му яли знанията в долапа, а знанията ценни. И къде да ги съхрани къде, та хай` при дядо на отговорно пазене с право на ползване....
              09.00ч спя си блажено последния сън, и пи-пи-пи СМС от "Еконт" -пратка с нулева стойност за получаване.
              Ставам получавам и ужасТ .
              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC06309.JPG
Прегледи:1
Размер:115.4 КБ
ID:5768989
              ...те това, не стига "Крайслерските" читала, ами тук и за разни недолюбвани марки (като "GM") се мъдрят адаптери
              .....ъъъъъ а Създателя любезно ми праща "Шеви Астро ван" и о небеса чета го, чета го ама съзирам адаптери и за разни `ептен **** марки, а почна ли да чета мерцедеси, оттам бенвета и накрая и цигара ще запаля.....та ако ме видите да пуша Жеко е виновен
              0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

              Коментар


              • От: При Дядо Владо

                Я се виж, ти и за жигула имаш.

                Коментар


                • От: При Дядо Владо

                  ГМ-ВАЗ, ми звучи като само и единствено Нива (Шевинива).

                  ПП
                  Аз не разбрах, Дедо що така отбягва да чете мРецедес. Сякаш.
                  Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                  Коментар


                  • От: При Дядо Владо

                    Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                    ГМ-ВАЗ, ми звучи като само и единствено Нива (Шевинива).
                    Като препатил съм склонен да възразя.

                    Коментар


                    • От: При Дядо Владо

                      Виновен ще си само ти.На себе си.Щото си пропушил.
                      Ако чакаш наргиле , нема да се случи
                      Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

                      Коментар


                      • От: При Дядо Владо

                        Има само за 12 пиновта букса ... гадна е ... а на всичкото отгоре некой от тях са 5 волтови.
                        Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                        Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                        Коментар


                        • От: При Дядо Владо

                          Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                          Аз не разбрах, Дедо що така отбягва да чете мРецедес. Сякаш.
                          Не е приятна читанката, за това..
                          Поддържам го - това е толкова друга тема за разговор, която може да глътне толкова време на наборчето, че ще му обезсмисли много ресурси.

                          Има си разни мерсосервизи, дето четат, пишат, и се учат на азбуката, ама наборчето да не залита в тая насока.
                          СтарДиагнозис е една странна наука..

                          Коментар


                          • От: При Дядо Владо

                            Честита придобивка. Като почнат да подаряват калашници звънни и за мене.
                            Лесно ти е на тебе а гледай как се мъчат хората----
                            "търся за лада нива моно инжекция.възвратен клапан които се намира в карбуратора "

                            Коментар


                            • От: При Дядо Владо

                              А, той Милен /Жеко 47/ си е такъв, филантроп.
                              Ако пропушиш няма да настъпи края на света, ние сме пред теб
                              сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
                              dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

                              Коментар


                              • От: При Дядо Владо

                                Първоначално публикуван от ivo-police Преглед на мнение
                                ...възвратен клапан които се намира в карбуратора "
                                Взаимозаменяем ли е с водопроводен - мога да съдействам и с монтаж...
                                Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X