Обява

Свий
Няма добавени обяви.

При Дядо Владо

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: При Дядо Владо

    Някой да има разчастена 242 раздатка за старо "Черокче" , че искам да вида на диференциала "парттайм-фултайм" големината на едни зъби.....
    0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

    Коментар


    • От: При Дядо Владо

      Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
      Някой да има разчастена 242 раздатка за старо "Черокче" , че искам да вида на диференциала "парттайм-фултайм" големината на едни зъби.....
      Разколачена все още нямам но имам 3 черокита като ще ми останат доста части и ако ти е важно може да мислим за споделяне на органи от донора?
      Бъдете живи и здрави!

      Коментар


      • От: При Дядо Владо

        Първоначално публикуван от BatGeorgeone Преглед на мнение
        ако ти е важно
        Раздатки има (400-500лв.), проблема е че трябва да поставя диагноза ( в случая износени зъби ) или ако не е от там да търся ядовете другаде, че "майсторската" проба/смяна не е баш в моя стил
        0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

        Коментар


        • От: При Дядо Владо

          Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
          Раздатки има (400-500лв.), проблема е че трябва да поставя диагноза ( в случая износени зъби ) или ако не е от там да търся ядовете другаде, че "майсторската" проба/смяна не е баш в моя стил
          Съгласен съм с теб, Дядо.

          В този ред на мисли, как се мери износеност на лагер и/или зъби - с индикаторен часовник или просто мериш размерите на зъбите или ?

          Предстои ми точно тази процедура за това живо ме интересува.
          Бъдете живи и здрави!

          Коментар


          • От: При Дядо Владо

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC06275.JPG
Прегледи:1
Размер:116.4 КБ
ID:5756520
            Първоначално публикуван от BatGeorgeone Преглед на мнение
            как се мери износеност на лагер и/или зъби .....
            "Метълите" във форума да кажат, аз съм електричар. Туй баш го не знам. За лагерите ако не бучат, предполагам по биенето на оста(вала)който крепят, ама за зъбите - пас. А мен ме интересува те тия следи по целия периметър (не само в кръгчето) дали са от дългогодишен контакт или са износени зъби
            Последно редактирано от дядо владо; 13-06-17, 15:37.
            0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

            Коментар


            • От: При Дядо Владо

              Виждат ми се "смазани". Би трябвало да изглеждат като на долния венец.
              A Lone Rider

              Коментар


              • От: При Дядо Владо

                Моето лично мнение ,износени зъби.

                Коментар


                • От: При Дядо Владо

                  Деди, много неравномерно износени. Не са наред според мен. Както казаха два поста над мен, трябва да изглеждат като долните.
                  Георги Танев (0+)
                  Land Rover Discovery 1 300 TDi
                  Land Rover Club Bulgaria
                  0887 930 238, 0878 797 768

                  Коментар


                  • От: При Дядо Владо

                    Как се казва този наземен сигналчик в авиацията, дето "маха на самолетите" докато рулират? Съветските другари твърдят, че се казвал "диспечер", а хамериканските "shooter".

                    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                    Коментар


                    • От: При Дядо Владо

                      Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                      Как се казва този наземен сигналчик в авиацията, дето "маха на самолетите" докато рулират? Съветските другари твърдят, че се казвал "диспечер", а хамериканските "shooter".

                      Гагич, да не обърка водата с водката!?
                      мисля, да зема а се замисля...

                      Коментар


                      • От: При Дядо Владо

                        Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                        Как се казва този наземен сигналчик в авиацията, дето "маха на самолетите" докато рулират? Съветските другари твърдят, че се казвал "диспечер", а хамериканските "shooter".

                        Казва му се стартьор или маршал. Ударението е на първото А !
                        Поздрави.
                        Не знам за какво е малкия лост на Джипа ми!!!

                        А това е поздрав за всички ФЕНОВЕ-http://vbox7.com/play:3dc959bd

                        Коментар


                        • От: При Дядо Владо

                          Първоначално публикуван от evos Преглед на мнение
                          Гагич, да не обърка водата с водката!?
                          Не, просто видИото беше "частно". Направих го държавно [ © Ясен ]
                          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                          Коментар


                          • От: При Дядо Владо

                            А, лафът не е мой. Някой друг го докара във Форума.

                            Първообразът мисля че е това:
                            Първоначално публикуван от rraadd00 Преглед на мнение
                            Оги, клиповете са частни. Направи ги държавни и ние да можем да видим, какви се ги вършили.

                            Коментар


                            • От: При Дядо Владо

                              Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
                              [ATTACH=CONFIG]918104[/ATTACH] ..... са износени зъби
                              ...оказва се, че и горе са дълъг зъб, къс зъб, т.е износено - следва някой да има за продажба диференциала от 242 раздатка ?
                              0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                              Коментар


                              • От: При Дядо Владо

                                Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
                                ...оказва се, че и горе са дълъг зъб, къс зъб, т.е износено - следва някой да има за продажба диференциала от 242 раздатка ?
                                Има го в ибей - https://www.ebay.co.uk/sch/i.html?_f...ntial&_sacat=0
                                Бъдете живи и здрави!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X