Обява

Свий
Няма добавени обяви.

При Дядо Владо

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: При Дядо Владо

    Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
    Туй "ПаХеро" само го дръпнА Иво-полис с Ленд Ровъра си, а Крум въртеше волана при неработещ двигател - за да се нацели входа на гаража. Свидетел съм.
    Ама даже е сядал на седалката ли, бре? Сигурен съм, че има и други щети...
    edoors.bg- Джаджи за врати и врати

    Коментар


    • От: При Дядо Владо

      Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
      Ама даже е сядал на седалката ли, бре? Сигурен съм, че има и други щети...
      Най-малко да е омекнала резервната гума
      Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

      Коментар


      • От: При Дядо Владо

        Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
        Туй "ПаХеро" само го дръпнА Иво-полис с Ленд Ровъра си, а Крум въртеше волана при неработещ двигател - за да се нацели входа на гаража. Свидетел съм.
        Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
        Ама даже е сядал на седалката ли, бре? Сигурен съм, че има и други щети...
        Бе вии не забележувате ли тука фактите, а?
        Иво дръпнал с Ровъра Пахерото с Регулаторий вътре, за да уцелят входа на дедовия гараж.
        Изводът е, че дедо вече има преходен гараж с пряк изход към къщата.
        Нема да му требе врати да отваря всеки път.
        Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

        Коментар


        • От: При Дядо Владо

          Ся нема да ви рисувам скици на произшествието, но беше шедьовър на техническо маневриране - сигурно така местят самолетите като ги вкарват в ремонтно хале. Бяхме се наточили да бутаме на ръце, но не се наложи.
          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

          Коментар


          • От: При Дядо Владо

            Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
            ...шедьовър на техническо маневриране - сигурно така местят самолетите ...
            Е па нали при Деди ))

            Пс: като ми се появи нещо работещо от трите (не питай) трупа -- тогава ще мина...
            - Зверь, самый лютый, жалости не чужд.
            - Я, леди, чужд. Так, значит, я не зверь.

            Коментар


            • От: При Дядо Владо

              Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
              Ся нема да ви рисувам скици на произшествието, но беше шедьовър на техническо маневриране - сигурно така местят самолетите като ги вкарват в ремонтно хале. Бяхме се наточили да бутаме на ръце, но не се наложи.
              Това обикновено е танкистки патент Щот там огледала няма В БЕТА редовно ни се случваше
              Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

              Коментар


              • От: При Дядо Владо

                Здравей
                Имаме нов член в клуба и ще купува калните гуми силвърстонки
                та питането ни е дали ще има проблем при по сериозен напън с тях
                ще издържи ли диференциала каретата?
                благодаря
                К`во да му отговоря
                0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                Коментар


                • От: При Дядо Владо

                  Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
                  К`во да му отговоря
                  "Да", и му остави номера си.
                  ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                  Коментар


                  • От: При Дядо Владо

                    Ходих до Деди с възможно най-неподходящото возило. За малко да се пързалям по задник. Иначе деди е ОК. Най- много да му трябва жичкаджия за катафалката.
                    Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                    тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                    Коментар


                    • От: При Дядо Владо

                      Първоначално публикуван от Стоян Боюков-Sariones Преглед на мнение
                      Ходих до Деди с възможно най-неподходящото возило. За малко да се пързалям по задник. Иначе деди е ОК. Най- много да му трябва жичкаджия за катафалката.
                      Верно ли ?! Ти си ебаси коравото копеле !
                      При мен един бор правеше по два метра отклонение при върха, а четири ТИРа м/у Мездра и Враца са се обърнали !
                      ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                      Коментар


                      • От: При Дядо Владо

                        Деди, не съм забравил, ама в момента нямам даже возило да мина ряката.

                        Да ти трябва принтер-копир с ръчно подаване, че за скенер съм му загубил драйвера, пък сам да си земе Артията е забравил как?

                        Сименс нещо си, мултиФ, отпреди около 10 годин ))
                        - Зверь, самый лютый, жалости не чужд.
                        - Я, леди, чужд. Так, значит, я не зверь.

                        Коментар


                        • От: При Дядо Владо

                          Първоначално публикуван от deyan_h Преглед на мнение
                          Да ти трябва принтер-копир с ръчно подаване, че за скенер съм му загубил драйвера, пък сам да си земе Артията е забравил как?

                          Сименс нещо си, мултиФ, отпреди около 10 годин ))
                          Мани го дедо, я кажи модел

                          Коментар


                          • От: При Дядо Владо

                            Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                            Верно ли ?! Ти си ебаси коравото копеле !
                            При мен един бор правеше по два метра отклонение при върха, а четири ТИРа м/у Мездра и Враца са се обърнали !
                            Горе в студентски град два кулокрана се въртяха като вентилатори . Предполагам че са изпокъртили спирачките . Късмет че още някой не се е сринал на око се клатеха повече от метър.
                            Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                            Коментар


                            • От: При Дядо Владо

                              Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                              Горе в студентски град два кулокрана се въртяха като вентилатори . Предполагам че са изпокъртили спирачките . Късмет че още някой не се е сринал на око се клатеха повече от метър.
                              У наше село имах чувството, че са ми се разлетели керемидите, и че ше се пръснат стъклата при поривите, които, вече по-слаби като честота и интензитет, но още продължават.
                              Приятел в Бояна каза, че при него не духало.
                              ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                              Коментар


                              • От: При Дядо Владо

                                Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                                У наше село имах чувството, че са ми се разлетели керемидите, и че ше се пръснат стъклата при поривите, които, вече по-слаби като честота и интензитет, но още продължават.
                                Приятел в Бояна каза, че при него не духало.
                                Цял ден чакам горе в цеховете от покрива да падне някое от армираните стъкла ама се размина за сега .
                                Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X