Обява

Свий
Няма добавени обяви.

При Дядо Владо

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: При Дядо Владо

    Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
    Деди искаш ли едно Субару за опити?
    Става
    0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

    Коментар


    • От: При Дядо Владо

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAG0110 (Large).jpg
Прегледи:1
Размер:346.3 КБ
ID:5766934

      Днес тормозя дъртия да ми прави шайби за те това...

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAG0111 (Large).jpg
Прегледи:1
Размер:321.9 КБ
ID:5766935

      Трябваше да пробива 4мм с бургия 1,5.Е --стана .Шайбичките се получиха и аз си довърших хобито-доволен съм.
      Е ,рязането беше малко аборигенско ,че още НЯМА ножове но ще се поправим.Някой като обещаем го правим.

      Айде гледайте си работата ,че това трябва да го точа....

      Коментар


      • От: При Дядо Владо

        Като си имаш клатику...,а таковата белгийски камик така ще е.Ние дето си нямаме само ще цъкаме с език.А на Дядо евала и смело напред в начинанията.
        Огнената вода е приготвена саааамо да видим кога ще пристигне Костинброд.
        Няма страшно в умирачката...
        Страшното е да си жив!...

        Коментар


        • От: При Дядо Владо

          Първоначално публикуван от slatanic Преглед на мнение
          .....
          Огнената вода е приготвена саааамо да видим кога ще пристигне ....
          Ама обявявайте ги тия работи навреме ...то бива смяна на поколението ...барбекюто се саморазпадна..

          Коментар


          • От: При Дядо Владо

            Деди/ама пък как звучи/ искаш ли да пробваш да четеш кола на 8000 км.Ланшна.Ако имаш желание от понеделник се ще организирам нещо до теб. хюндай.
            Румен Николов

            0888 358 572

            Коментар


            • От: При Дядо Владо

              Ей, гяволи. Вие го нападнахте с коли за диагностика, уж да се учи. Няма лошо, ма поне го подпомагайте кой с каквото може /кафе, рИкия, мезета и т.н./
              сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
              dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

              Коментар


              • От: При Дядо Владо

                Нема да 'абите на дедо читалката! Требе да ѝ останат сили за мойто тротинет 1,5 dci, ще го докарвам след 25-ти.
                "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                Коментар


                • От: При Дядо Владо

                  Ний при деди отваряме портата с дупе
                  Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                  За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                  A1+

                  Коментар


                  • От: При Дядо Владо

                    Не бе.Просто си търся причина да се самопоканя.А иначе каквото рекъл-това донесъл.Ама и на мен ми е любопитно какво ще изплюе техниката за тоз таралясник.
                    Румен Николов

                    0888 358 572

                    Коментар


                    • От: При Дядо Владо

                      Първоначално публикуван от Чичо Преглед на мнение
                      Ей, гяволи. Вие го нападнахте с коли за диагностика, уж да се учи. Няма лошо, ма поне го подпомагайте кой с каквото може /кафе, рИкия, мезета и т.н./
                      Не бе.Просто си търся причина да се самопоканя.А иначе каквото рекъл-това донесъл.Ама и на мен ми е любопитно какво ще изплюе техниката за тоз таралясник.
                      Румен Николов

                      0888 358 572

                      Коментар


                      • От: При Дядо Владо

                        Първоначално публикуван от Румен Николов-sineto Преглед на мнение
                        Не бе.Просто си търся причина да се самопоканя.....
                        Я па колко си срамежлив......деди не е върнал никой.

                        Коментар


                        • От: При Дядо Владо

                          Първоначално публикуван от ivo-police Преглед на мнение
                          Я па колко си срамежлив.
                          Ми туй от пра пра пра баба ми съм го наследил.Га ергените са и бъркали под полата ,я е било много срам да се развика.
                          Румен Николов

                          0888 358 572

                          Коментар


                          • От: При Дядо Владо

                            Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
                            Ний при деди отваряме портата с дупе
                            Е те т`ва е демагогия - щ`от не си идвАл още


                            Първоначално публикуван от Румен Николов-sineto Преглед на мнение
                            Деди/ама пък как звучи/ искаш ли да пробваш да четеш кола на 8000 км.Ланшна.Ако имаш желание от понеделник се ще организирам нещо до теб. хюндай.
                            Ми пЪ кЪ да откажа, зер 15-ти септември е ( т.е. начало на учебната година)( и това е кафе, недопитото ми следобедно)
                            Първоначално публикуван от ivo-police Преглед на мнение
                            Трябваше да пробива 4мм с бургия 1,5.Е --стана .....
                            ...станА, хипер самоделката струг проби 4мм. алуминий с 1.5 мм свредло - т.е. приемаме, че биенето и е приемливо....
                            Последно редактирано от дядо владо; 15-09-17, 22:04.
                            0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                            Коментар


                            • От: При Дядо Владо

                              Една от целите на мероприятието беше да се опровергае друже Боголюб.За локумите , дет ги разтегаше за чукО
                              Ся да каже е ли това интелектуален труд и как трябва да се заплаща.
                              Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

                              Коментар


                              • От: При Дядо Владо

                                Първоначално публикуван от jeko47 Преглед на мнение
                                Една от целите на мероприятието беше да се опровергае друже Боголюб.За локумите , дет ги разтегаше за чукО
                                Ся да каже е ли това интелектуален труд и как трябва да се заплаща.
                                Изобщо не може да се сравняваш ти, твоето буане с чуко и на тебеподобните, с царящата sci-fi атмосфера в гаражната ЛАБОРАТОРИЯ на дядо Владо.
                                "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X