Обява

Свий
Няма добавени обяви.

При Дядо Владо

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: При Дядо Владо

    Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
    Взаимозаменяем ли е с водопроводен - мога да съдействам и с монтаж...
    При Нива почти всичко е взаимозаменяемо с ВиК части.

    Коментар


    • От: При Дядо Владо

      Дедо, купувай съседното място, или полето оттатък рЯката - напливът желаещи 'да им го вкараш' адаптера ще се увеличи с увеличените възможности
      Нивата не бе ли с БОШ инжекция - би трябвало да може да се чете...
      Браво на Миленския, че довърши плана
      Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
      Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

      Коментар


      • От: При Дядо Владо

        Първоначално публикуван от CarTest™ Преглед на мнение
        Има само за 12 пиновта букса ... гадна е ... а на всичкото отгоре некой от тях са 5 волтови.
        Не съм на 100% сигурен , но в дясно , под кабела за Мицубиши ми се вижда още една Мерцова.
        Жоре , нищо не съм аз лично правил.Засега има кабеляк за софтуера .Така непропушилият ще може да си определи накъде го влече.
        Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

        Коментар


        • От: При Дядо Владо

          Да го влече към финансово благополучие викам аз.Пък другото да му иде отръки.
          Няма страшно в умирачката...
          Страшното е да си жив!...

          Коментар


          • От: При Дядо Владо

            Абе вие няма ли да спите?
            0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

            Коментар


            • От: При Дядо Владо

              Ей , страхотиите в този форум не спират.
              Деди , не съм забравил да ти водя , японеца , с две пълни ръце , ама малко се завъртяха нещата при мен... ще се чуем
              Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
              За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

              A1+

              Коментар


              • От: При Дядо Владо

                И щот` някои неща не стават със свръх модерни средства и за радост на собственика ( той си знае кой е)
                Предисторията - "Гранд" 4.7 с малка компресия на един цилиндър......
                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC06312.JPG
Прегледи:1
Размер:63.2 КБ
ID:5769541
                ......и се връща при мен със съвсем празен кош ( някъде явно махат и всичко в коша за ремонт на глави)
                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC06313.JPG
Прегледи:1
Размер:59.6 КБ
ID:5769542
                Естествено всичко е накуп в багажника разглобено като за скрап продажба..
                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC06311.JPG
Прегледи:1
Размер:55.2 КБ
ID:5769543
                ....ъъъъъ Не съм от завода Джаферсън норд нямам и документация.
                Събирам на проба-грешка, но подобно на Давид и аз съм в пъти по-лек от Голиат (двигателя със скорости и раздатка)
                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC06315.JPG
Прегледи:1
Размер:63.0 КБ
ID:5769544
                Търся баланс точка ( в нета нещо не намерих ) и след много проби се намира на около един пръст напред от задния край на мотора( това за колеги които ще го правят.....после ( казано на местен диалект ) го налундзвам трябват приспособления или два подемника за да се променя ъгъла на комплекта към колата и височината му (не е кафе)
                0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                Коментар


                • От: При Дядо Владо

                  Днес радост за деди след 3 години ме освобождават от малко вкоренен скрап.
                  Жив и здрав да е собственика и дано намери сили да си сглоби работеща "джипка мечта"
                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC06325.JPG
Прегледи:1
Размер:68.6 КБ
ID:5771704
                  .....и понеже захладня и дядо си поръча зимни работни дрехи. СМС "Еконт"елате - 4кг. стойност 0(нула) лв.хъм...
                  .....познаваме се с работещите в офиса "Пакет с размери на възглавница, но защо е 0 стойността?"
                  Проверка - ми не са точно дрехи
                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC06329.JPG
Прегледи:1
Размер:62.4 КБ
ID:5771705
                  баф`го на сатана светена вода(домашнярка) изпращат. дали ако го употребя ще изчезна?
                  0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                  Коментар


                  • От: При Дядо Владо

                    Я пак, ама за тъпунгели.
                    Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                    Коментар


                    • От: При Дядо Владо

                      Дядо разсмя ме

                      Да те подсетя ли върху кое да лиснеш водата

                      Коментар


                      • От: При Дядо Владо

                        Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
                        Я пак, ама за тъпунгели.
                        Очаквах си работните дрехи, а някой ми изпратил ракия маркирана като пратка светена вода
                        .... в същност въпроса на деня е къде е разликата между волана на WJ лимитед и същия но "овърленд".
                        Лимитирания е с две букси към лентовия кабел и една на ербега, е Овера е с три и две на ербега.
                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC06324.JPG
Прегледи:1
Размер:52.8 КБ
ID:5771707Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC06322.JPG
Прегледи:1
Размер:51.5 КБ
ID:5771706
                        Някой знае ли дали (и какво и къде) се преправя?
                        Не посмях да изпълня молбата на собственика да сменя единия волан с другия, защото не знам при настройка на радиото да не трясне възглавницата.....май ще се "осветя със "светената вода" и пак ще се чете по нощите
                        П.П. Дени ще му лисна и на "Него"
                        0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                        Коментар


                        • От: При Дядо Владо

                          Смени му го.Геврек си има , с геврек му го смени Вълшебствата свършват до тук.
                          Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

                          Коментар


                          • От: При Дядо Владо

                            Вероятно овърленда е с двустепенно отварянена възглавницата... То няма как да гръмне, ако включваш жълт към жълт куплунг на еърбега, но ако не дай си боже да се наложи да гърми - вероятно ще се отвори само едната степен...
                            Алтернативата навярно е да размениш еърбезите, ако са с еднотипни захвани (навярно са еднотипни)...
                            Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                            Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                            Коментар


                            • От: При Дядо Владо

                              Ааабе двустепенна, ама да не земе да я направи безстепенна и да го залЕпи на седалката !
                              ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                              Коментар


                              • От: При Дядо Владо

                                Малко поизгнил съм аз...
                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC06334.JPG
Прегледи:1
Размер:104.2 КБ
ID:5772640
                                ...ама собственика иска да го спасявам, та приема всякакви предложения за дебелина на ламарина и последваща обработка. Колата е "Чероки" 88 набор
                                0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 11 потребители онлайн. 7 потребители и 4 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X