Обява

Свий
Няма добавени обяви.

При Дядо Владо

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: При Дядо Владо

    Деди не казва днес как е при него, дето по принцип си е ветрилник ?
    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

    Коментар


    • От: При Дядо Владо

      Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
      Горе в студентски град два кулокрана се въртяха като вентилатори . Предполагам че са изпокъртили спирачките . Късмет че още някой не се е сринал на око се клатеха повече от метър.
      Кулокрановете се оставят по принцип да се въртят свободно от вятъра, иначе е по-зле и много по-опасно.
      The Flat Earth Society has members all around the globe.

      Коментар


      • От: При Дядо Владо

        Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
        Мани го дедо, я кажи модел
        на тавана е. Шивидяутре.
        - Зверь, самый лютый, жалости не чужд.
        - Я, леди, чужд. Так, значит, я не зверь.

        Коментар


        • От: При Дядо Владо

          Първоначално публикуван от deyan_h Преглед на мнение
          Да ти трябва принтер-копир с ръчно подаване,
          Ще му намеря приложение

          Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
          Деди не казва днес как е при него, дето по принцип си е ветрилник ?
          Сигурно аз съм виновен за вятъра, че си го пожелах .Онзи ден нещо ми изяде петела и четирите кокошки, и целия двор беше в пух и перушина. а мене не ми се чистеше, та Онзи отгоре пусна голямата духалка, много духане но без щети.....
          П.П. И реката малко е подкопала новите габиони (за да има "ряката рейтид") ама пак без мое участие
          0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

          Коментар


          • От: При Дядо Владо

            Яяя, подкопани габиони не съм виждал !
            Кофти ако е сериозно, но рЯката би трябвало да си ги затлачи сама.
            Ще ми е интересно да го видя, па и теб де, и ако времето е подходящо, в секъв смисъл, ше мина за по банбон и кайве.
            ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

            Коментар


            • От: При Дядо Владо

              Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
              ... кажи модел
              samsung SCX 4100 произведено е ян.2006-та. лазерно разбира се, черно-бяло мултиф. принтер-скенер.

              работи си, само дето не захапва хартията като хората. Вероятно съм затрил някоя пружинка-ламаринка от отделението за поставяне на листи... може да се подава и ръчно, разбира се...
              разберете се двамата кой го иска )

              аз имам друго, та не ми се занимава и това просто пречи...
              - Зверь, самый лютый, жалости не чужд.
              - Я, леди, чужд. Так, значит, я не зверь.

              Коментар


              • От: При Дядо Владо

                Предполагам, профилактика не е виждал никога?
                В трея, дето се поставя хартията, в частта, която е по-близо до оператора, има една сива гумичка, която е с размери ~ 6 х 30 mm - separation pad го пишат в ремонтите ръководства.
                Почиства се със специален почистващ флуид, или със спирт.

                Тая подложка има над нея една гумена ексцентрична ролка - сива или черна на цвят, с диаметър ~ 30-40 mm. Почиства се със специален почистващ флуид, или със спирт. Върти се на ръка в едната посока, докато се почисти цялата.

                Резултата е очаквания - принтера почва да си взима хартията.
                Ако са много износени тия неща, се сменят. Бързо и относително евтино. Принтера става като нов.

                Коментар


                • От: При Дядо Владо

                  Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
                  ... Принтера става като нов.
                  Еми ще пробваме, 10х. Не си спомням да съм му причинявал някога профилактика...

                  Деди ако желае ще ми го пази да не би да ми потрябва след още 12 години ... )) или Ясен ))
                  - Зверь, самый лютый, жалости не чужд.
                  - Я, леди, чужд. Так, значит, я не зверь.

                  Коментар


                  • От: При Дядо Владо

                    Първоначално публикуван от deyan_h Преглед на мнение
                    Еми ще пробваме, 10х. Не си спомням да съм му причинявал някога профилактика...

                    Деди ако желае ще ми го пази да не би да ми потрябва след още 12 години ... )) или Ясен ))
                    Добре, дай го на деди, че моя го отнесе детенце, а понякога ми трябва щот` мразя да правя ремонти от ПиДиЕфи на компа.
                    0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                    Коментар


                    • От: При Дядо Владо

                      Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
                      Добре, дай го на деди, че моя го отнесе детенце, а понякога ми трябва щот` мразя да правя ремонти от ПиДиЕфи на компа.
                      Ахааа, взаимствал си авторемонтните комикси за неграмотни майстори на Гагич !

                      ... щото нали той ги е измислИл, ама след топлата вода.
                      ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                      Коментар


                      • От: При Дядо Владо

                        Днес най-накрая се запознах с Дядо Владо (ние почти сме си набори, но той явно е избързал или пък аз съм закъснал ).
                        Много съм доволен от свършената работа и благодаря!

                        Коментар


                        • От: При Дядо Владо

                          Дядо днес се маскира на североамерикански бобър - т.е. гризна дървото ама здраво.
                          От известно време "Гробищарката" ръмжеше от мига на потегляне до мига на спиране, другите лесно ги диагностирам себе си обаче не.
                          Този казва главини, онзи раздатка, друг скорости и те така.....
                          Профилактично и с учебна цел започнах да следя обявите за "Вояджери" на части, и хоп вчера 3.3, автомат, че и 4х4 Раздатка към 80 лв. скорости 250лв. Поръчвам като светкавец ( т.е. светкавица в мъжки род ), днес "Еконт"
                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC06364.JPG
Прегледи:1
Размер:88.6 КБ
ID:5781771
                          Долното е пиньона на моята раздатка, горното е "новото" мяк и квак.

                          Те толкова унищожена машинна част не бях виждал, не говорим за счупване, а за върло душманска експлоатация. Даже си нямам идея как може да се постигне......
                          Някой ако го е постигнал да сподели
                          П.П.На именниците днес наздраве
                          0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                          Коментар


                          • От: При Дядо Владо

                            Това размазаното ли ти продадоха? Преглед при доставка, връщане?
                            I'm not Lost, I'm Discovering !

                            088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

                            Коментар


                            • От: При Дядо Владо

                              Първоначално публикуван от mmtrance Преглед на мнение
                              Това размазаното ли ти продадоха? Преглед при доставка, връщане?
                              Да, имаше опцията и моментално хванах проблема, не искам да го връщам защото дори само фланеца към задния кардан е по-скъп, а на първата раздатка на "Гробищарката" го отрязах за да е пусна в движение. просто се надявах да съм спечелил от тотото ама не би. Интересно ми е как така се е "изшлайфал" а короната не
                              0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                              Коментар


                              • От: При Дядо Владо

                                Ами ако е вземат здравият и е сложен този само за да пробутат изделието във събран вид!
                                Не знам за какво е малкия лост на Джипа ми!!!

                                А това е поздрав за всички ФЕНОВЕ-http://vbox7.com/play:3dc959bd

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X