Обява

Свий
Няма добавени обяви.

При Дядо Владо

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: При Дядо Владо

    izo4x4 е абсолютно прав за гаранцията и за неправилното действие от страна на 'пострадалия' със самоволното отваряне на изделието... На негово място също не бих уважил гаранция, защото изделието е било отваряно в 'неконтролирана среда' - винаги остава съмнението дали преди Дядо Владо не е било отваряно и от друг човек. А за хората непознаващи Дядо (например китайците) остава съмнението и дали не е пил няколко (кафета) срещу некадърен опит да го ремонтира... Затова и са условията да не се пипа уреда от неоторизиран сервиз..
    Обаче притеснителното в случая са съмненията за 'незаводско вмешателство' преди да бъде продаден уреда 'за нов'... Далеч съм от мисълта да обвинявам izo4x4 или Явор - може вмешателството да е и от китайците, но това означава, че дадената стока се предлага на клиента тук 'второ качество', без да е минала добър качествен контрол при производителя или пък след преминаване на качествен контрол е 'отремонтирана на коляно' и продадена 'за нова', въпреки, че това вече не е нова стока... Т.е. доставчика все пак не е читав..
    Предполагам това е афектирало и Дядо Владо...
    Последно редактирано от slowtraveler; 11-05-16, 11:24.
    Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
    Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

    Коментар


    • От: При Дядо Владо

      Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
      Предполагам това е афектирало и Дядо Владо...
      Е да де, ама "някой да си признае" не мога да проумея. Най-вероятно братята китайци ще трябва да си признават... Щото, вярвате ли, че точно Аз ще седна да преправям компресор от 170 лв. за да го продам като нов на човек дето ще ходи на майната си и му е жизненоважен, буквално. Па и не съм технически грамотен толко . Не вярвам и Явор да е такъв, а и съм не по-малко изненадан от Владо за това какво има вътре, вервайте ми...

      Коментар


      • От: При Дядо Владо

        Първоначално публикуван от izo4x4 Преглед на мнение
        Е да де, ама "някой да си признае" не мога да проумея. Най-вероятно братята китайци ще трябва да си признават... ..
        Абсолютно съм съгласен с написаното. Че нито ти, нито Явор може да си контролирате стоката на 100% ми е ясно. Във веригата има и магазинери и склададжии и сервизни работници и производители....пуснал съм го именно да се види първоизточника и проблема да се избягва за в бъдеще.
        П.П. и ела на по кафе
        Последно редактирано от дядо владо; 11-05-16, 12:29. Причина: токови удари и граматични грешки
        0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

        Коментар


        • От: При Дядо Владо

          Браво бе голяма драма сте спретнали за един компресор. Кой крив кой прав все тая. Телефона ми е публично достояние 0899852338 всеки може да ми се обади и да решим проблема. Никой не е оставен в "калта" до сега. Обаче такова плюене преди да се свържете с мен някак си не е коректно да не говорим че е може да е целенасочено. Както и да е, въпросния компресор може да дойде при мен чрез Ицо или с куриер, въпреки че не трябва да го правя ще го отремонтираме и върнем обратно на недоволния клиент.

          Надявам се с това да се приключат всякакви филми и ревове по темата.

          Коментар


          • Първоначално публикуван от izo4x4 Преглед на мнение
            трябвало да отсвиря такава рекламация, само защото някой е човъркал по този уред, без да трябва да е човъркал. Ще говоря с Явор и каквото той реши като оторизиран вносител. Лично аз, ще се ангажирам с всякаква помощ, само защото знам за какво гигантско приключение се гласи Мохамед.
            И пак питам, защо този компресор, явно не добре работещ или дефектен не е донесен в магазина, а трябва да науча за такъв казус във форумна тема? Все още никой дори и след тази случка не ми се е обадил. Затова, за момента ще приема, че просто си чешате езиците, а това не е опит за безумно заяждане с мен и фирмата ми, които така и не разбрах каква вина имат. Нали?
            Та, немам идея що тоя компресор е така и друго освен горенаписаното нямам намерение да си признавам - щото няма какво...
            Както нееднократно съм писал, основно се занимавам с "патологии", (за другите си има автосервизи). Започвам работа към 11.00 та до към 20.00ч после пауза за вечерно хранене на кучета котки и себе си, и после четене на "патология" за следващия дошъл случай до към 12-01.00ч......
            На "сутришното кафе" (към 09-10.00ч.) нямаше отговор и продължих по график - записаните, чакащите, случайно минаващите закъсали, докато дойде Мохамед. и за това в "нетрадиционен час" проверих темата. Изчетох отговорите "по диагонал" и отговорих набързо. Освен чакащите в гаража хора имаше и токови прекъсвания с губене на написаното, та съвсем си `а`айката....

            Първо за счупването - спукал се е някакъв маркуч на снадката, от там той е открил че има и не затегнати болтове, от там е видял че "подухва" и с ясното съзнание че му отпада гаранцията се е решил на "подобрения" - т.е. гаранция не се търси!

            За заяждането - не се заяждам, просто имам огромен опит и от "двете страни"
            Казуса за да ни е готино го оцветявам, носи го в магазина(сервиза) пред него го разглобяват........ и ще има "господине, това не е ново, вижте различни гарнитури, други рязани от картонена кутия - пипано е, АУТ" .......и ще са си в правото, клиента само ще е прецакан.

            За обаждането - как да ти се обадя, като не знам че тази "медия и магазин" си ти - ами ела на по кафе де.

            За помощта - Мохамед дойде нещо да си прави, но някой му звънна и той си тръгна, като се появи пак ще му предам. Аз опит с "Тойоти 100-тици" и компресори в трудни условия нямам, карам го от общото към частното и всеки външен практически съвет и помощ е добре дошъл.
            П.П. Като го видя ще му кажа да се регистрира във форума за да не съм посредник - знаем че посредника е л@""""
            П.П.2 Нкой не плюя, ако така изглежда от страни приемете моите извинения.
            Търся причината за възникването и евентуално предотвратяване на нови сходни проблеми
            0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

            Коментар


            • От: При Дядо Владо

              Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
              П.П.2 Нкой не плюя, ако така изглежда от страни приемете моите извинения.
              Търся причината за възникването и евентуално предотвратяване на нови сходни проблеми
              Да сме живи и здрави! Кажи на Мохамед да ни го донесе, че съм му затрил телефона. И то целия Въпреки неоторизираните действия, Явор се ангажира да го оправи...

              Коментар


              • От: При Дядо Владо

                Хепи енд!
                Така и трябва да бъде...поне в този форум.
                Както казва "Ицо" да сме живи и здрави другото се поправя.
                сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
                dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

                Коментар


                • От: При Дядо Владо

                  Финално да се посмеем с българския език
                  Първоначално публикуван от izo4x4 Преглед на мнение
                  ........ че съм му затрил телефона. И то целия........
                  В смисъл имаш първите 4 цифри
                  Първоначално публикуван от izo4x4 Преглед на мнение
                  ........ Явор се ангажира да го оправи...
                  Да оправи Мохамед ли тук...аз... таковата... ъъъъъъъъ ако ще са си интимни .........

                  Живи и здрави, .........

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC05961.JPG
Прегледи:1
Размер:72.2 КБ
ID:5714940това е "оргиналдЪ кЕ-тАй-еЦ" в кръгчето
                  П.П. понеже не се търси гаранция, а решение на проблема, ами бюджетно е решен. Приема се че тръбичката за високо налягане се пука заради близостта до главата (а тя се загрява) за това се навиват щуцери (малко към "на око") и се отдалечават и подсилват маркучите ........както казах и не е кафе
                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC05960.JPG
Прегледи:1
Размер:64.9 КБ
ID:5714939
                  Последно редактирано от дядо владо; 11-05-16, 21:42.
                  0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                  Коментар


                  • От: При Дядо Владо

                    Виждал съм и Явор, и Мохамед. Не бих заложил на Явор...

                    Коментар


                    • От: При Дядо Владо

                      Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                      Виждал съм и Явор, и Мохамед. Не бих заложил на Явор...
                      ЛюбоФ `найш ли ....
                      ......стига бе спамер, че ще те емнат за злоупотреба с модераторска власт
                      0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                      Коментар


                      • От: При Дядо Владо

                        Има и такива рискове.

                        Коментар


                        • От: При Дядо Владо

                          Първоначално публикуван от Явор-Vromos.com Преглед на мнение
                          Браво бе голяма драма сте спретнали за един компресор. Кой крив кой ......
                          Е нема начин да пропусна това. За някои 170 лв. са доста пари да знаеш. Лично моите доста тегаво ги изкарвам, макар отстрани да изглежда супер леко. За мен и 5лв. са си пари!
                          п.п. Ако си от клуба на "Скучаещите милионери" е друго де.
                          Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                          тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                          Коментар


                          • От: При Дядо Владо

                            Деди. Добре ме подсети днес. Другия път ще питам Ламята дали снима. Да те уредя с фотаджийка демек.
                            Намери ли къде да навреш датчика за душегубката (без г. . за де)?
                            Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                            тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                            Коментар


                            • От: При Дядо Владо

                              Първоначално публикуван от Стоян Боюков-Sariones Преглед на мнение
                              Другия път ще питам Ламята дали снима. Да те уредя с фотаджийка демек.
                              )?
                              Нещо май с кодове си говорите.

                              Коментар


                              • От: При Дядо Владо

                                Някой ще помогне ли в текущата борба.........
                                "Буханка" (УАЗ 4-5-нещо си) 75-ти набор, армейска строева резерв,на 1300км. по километраж, собственика още не сигурен за какво му е, но аз трябва да оправя електро инсталацията. Има 20 жици на кръст, и всички яко омазани..........
                                На радиатора има датчик, който според схемите е за лампа на таблото. На таблото няма такава изведена, а като закача мултицета на "зумер" в единия край, никъде не мога да открия другия.
                                Да разпарям кабелни снопове няма да стане, ще е просташко към автентичния ( за сега ) вид на колата. Задачата лееееко се усложнява от това че част от кабелните снопове са с ширмовка за защита от оборудването (каквото и да е било) във фургона - приема предложения как да проследя кабела в сноповете къде се губи....
                                0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X