Обява

Свий
Няма добавени обяви.

При Дядо Владо

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: При Дядо Владо

    ама ха, палнал си го без мен, докато пак ме замъкнаха да гледам плочки

    "т'ва" е оригинален касетофон, било е в дупката по средата на таблото, дето ти се види голяма за музиката...........споко, няма да го поръчвам
    ________________________________________________
    Subaru OUTBACK 2,5
    Hyundai TUCSON 2.0

    Коментар


    • От: При Дядо Владо

      Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
      Чичо Манчо, сньех те, упс, грешка, Дядо Владо, упълномощен си!


      И пълномощно от Панама съм пратил.
      Баф`ааму, събудих се сутринта и реших "Нетърпимо е, край. Ще се кандидатирам за президент"
      ..........и преди да го реализирам и компроматите започнаха.
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC05938.JPG
Прегледи:2
Размер:133.2 КБ
ID:5710592
      Иди обясни на някой, как аз безработния социално слаб мениджър скрит дълбоко в сенчестия сектор си поръчвам по "Еконт" 12годишно уиски,............. или поне от страни така изглежда
      0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

      Коментар


      • От: При Дядо Владо

        Деди? Туй до вискито раздатка от какво е?
        Георги Танев (0+)
        Land Rover Discovery 1 300 TDi
        Land Rover Club Bulgaria
        0887 930 238, 0878 797 768

        Коментар


        • От: При Дядо Владо

          Първоначално публикуван от Жоро Танев Преглед на мнение
          Деди? Туй до вискито раздатка от какво е?
          242 от "Джип"
          0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

          Коментар


          • От: При Дядо Владо

            Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
            242 от "Джип"
            Не съм окьорявял значи още! Ще мина да те видя тези дни .. ей така просто да се видим.
            Георги Танев (0+)
            Land Rover Discovery 1 300 TDi
            Land Rover Club Bulgaria
            0887 930 238, 0878 797 768

            Коментар


            • От: При Дядо Владо

              Първоначално публикуван от Жоро Танев Преглед на мнение
              .......Ще мина да те видя тези дни .. ей така просто да се видим.
              Хахаха заради раздатката ли.....

              Коментар


              • От: При Дядо Владо

                Първоначално публикуван от mitko punev Преглед на мнение
                Хахаха заради раздатката ли.....
                Не Мите, мойто джип е английски не хамерикански
                Георги Танев (0+)
                Land Rover Discovery 1 300 TDi
                Land Rover Club Bulgaria
                0887 930 238, 0878 797 768

                Коментар


                • От: При Дядо Владо

                  Работи ли,работи Деди....

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20160423_142059.jpg
Прегледи:2
Размер:169.9 КБ
ID:5711753

                  Жив и здрав да си и благодаря за прекрасната работа,дето я свърши по по жипката!

                  http://www.offroad-bulgaria.com/show...44#post2961344
                  Jeep Cherokee (Liberty) 2.8 CRD 2006.

                  Коментар


                  • От: При Дядо Владо

                    Първоначално публикуван от Валери Недялков Преглед на мнение
                    Работи ли,работи Деди....Жив и здрав да си и благодаря за прекрасната работа,дето я свърши
                    Моля моля, пак заповядай.

                    Мисля, че ти споменах за думите на един от тук пишещите съфорумци:
                    " Деди, в сивия сектор не излизате в болнични, а в неплатен отпуск" .......та работи, че трябва ядене за кучета и котета, а и за деди понякога.........

                    Обаче днес не е хич, ама хич прекрасна работата.
                    Понеделник съм го обявил за "почивен ден", т.е. ден в който си върша натрупани през времето лични задачи.
                    И днес екипиран със списък за изпълнение (да не забрави старата ми глава нещо), маршрут (да не правя кръстосани курсове) зареждам газ и бензин и тръгвам към Сф-то .........греда на "Константин Величков" гробищарката губи парно.
                    Сам себе си няма да лъжа - има проблем. Намирам сгодно място, спирам - спукан радиатор. Плановете - в коша, и обратен завой.
                    Хубавото е, че "Крайслер" имат запас от охладителна мощност и макар течащ и разхерметизиран стигам до в къщи.......
                    Следва въпрос № 1 Някой знае ли къде сменят пити на радиатори без преди това да казват "Твоя нов е 350лв, за ремонта на стария 290, пък ако щещ....."
                    Въпрос №2 е продиктуван от поредната греда, след като не обикалям "на частно" поне да си свърша "държавната" работа. В случая смяна на гарнитури на всмукателния колектор "жабата" на стандартен 5.9.......МЯУУУуууууу два от десетте болта се късат от натрупана вековна ръжда (това в червеното кръгче и от другата страна "зад кадър") и "жабата" вместо да излезе нагоре ( по зелената линия ) е като заварена.......
                    .Приемам всякакви съвети как да и а`айката, без да и а`айката?
                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC05941.JPG
Прегледи:1
Размер:111.9 КБ
ID:5711951
                    Ясно е че пробвах с разпробиване, но свредлото се пързаля по неравното чело на скъсаното, отива към "жабата" и почва да е яде нея понеже е алуминиева, а не стоманения болт
                    Последно редактирано от дядо владо; 25-04-16, 16:55.
                    0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                    Коментар


                    • От: При Дядо Владо

                      Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
                      Моля моля, пак заповядай.

                      Мисля, че ти споменах за думите на един от тук пишещите съфорумци: " Деди, в сивия сектор не излизате в болнични, а в неплатен отпуск" ............та работи, че трябва ядене за кучета и котета, а и за деди понякога..............

                      Обаче днес не е хич, ама хич прекрасна работата.
                      Понеделник съм го обявил за почивен ден, т.е. ден в който си върша натрупани през времето лични задачи. И днес екипиран със списък за изпълнение (да не забрави старата ми глава нещо), маршрут (да не правя кръстосани курсове) зареждам газ и бензин и тръгвам към Сф-то .........греда на "Константин Величков" гробищарката губи парно. Сам себе си няма да лъжа - има проблем. Намирам сгодно място, спирам - спукан радиатор. Плановете - в коша, и обратен завой. Хубавото е, че "Крайслер" имат запас от охладителна мощност и макар и течащ и разхерметизиран стигам до в къщи........следва въпрос № 1 Някой знае ли къде сменят пити на радиатори без преди това да казват "Твоя нов е 350лв, за ремонта на стария 290, пък ако щещ....."
                      Въпрос №2 е продиктуван от поредната греда, след като не обикалям "на частно" поне да си свърша "държавната" работа. В случая смяна на гарнитури на всмукателния колектор "жабата" на стандартен 5.9.......МЯУУУуууууу два от десетте болта се късат от натрупана вековна ръжда (това в червеното кръгче и от другата страна "зад кадър") и "жабата" вместо да излезе нагоре ( по зелената линия ) е като заварена........Приемам всякакви съвети как да и а`айката, без да и а`айката?
                      [ATTACH=CONFIG]864051[/ATTACH]
                      Ясно е че пробвах с разпробиване, но свредлото се пързаля по неравното чело на скъсаното, отива към "жабата" и почва да е яде нея понеже е алуминиева, а не стоманения болт
                      Дядо, набий хубав център с фин остър връх, после още няколко пъти в същата дупка и с НАЙ-тънката и остра бургия която имаш започни, с тия методи до сега нямам празно, ама преди имах много ядове защото не набивах хубав център и нямах хубави тънки бургии, успех.
                      Бъдете живи и здрави!

                      Коментар


                      • От: При Дядо Владо

                        Да идвам с Дремела и центъра?

                        Коментар


                        • От: При Дядо Владо

                          Деди, за радиатора започни от това: размери и геометрия на щутцерите.

                          Коментар


                          • От: При Дядо Владо

                            Деди , някъде по жабата на някой болт хвани ухо , закачаш куката на крана и почваш да вдигаш двигателя така че да е под напрежение , и почваш с малко чукче да чукаш по корпуса на жабата . Така съм отлепял жаба на ЗИЛ дето е била мазана с грес която с годините се е спекла и стои като заварена Успех с жабата и виж да не си забравил някой болт по жабата
                            VEREYA MOTORSPORT TEAM

                            Коментар


                            • От: При Дядо Владо

                              Първоначално публикуван от BatGeorgeone Преглед на мнение
                              Дядо, набий хубав център .
                              Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                              Да идвам с Дремела и центъра?
                              Всеки е добре дошъл, ама и дремел имам, и център имам, и 4мм кобалтово свредло, но......дали "центъра" удря центъра няма как да разбера и да се "прицеля" , а той явно не е в центъра. Разбира се след началото на пробиването, за това и спрях и питам.
                              Втора тема е че бормашината е държа вертикална....ама "на око" и трета тема е че ми трябва остатък от болта за да го извадя от главата, понеже после ще трябва строго вертикална дупка в наклонена повърхност.....
                              0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                              Коментар


                              • От: При Дядо Владо

                                Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                                Деди, за радиатора започни от това: размери и геометрия на щутцерите.
                                Те са на пластмасите от страни, само питата е гнила.

                                Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
                                Деди , някъде по жабата на някой болт хвани ухо ,
                                Багодаря. Ще пробвам ако някой не измисли нещо по-
                                0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X