Обява

Свий
Няма добавени обяви.

При Дядо Владо

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: При Дядо Владо

    Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
    Не е до инерция, такъв е пазарът.
    Такъв е пазарът, защото такива са доходите, а такива са доходите, защото масово като тръгнеш от чистачката та до шефа отгоре е пълно с парашутисти назначени по партийна или шуробаджанашка линия, които не са вложили и 5 стотинки в предприятието и гледат единствено да си вземат заплатите. От друга страна, за да тръгнеш да правиш сериозен бизнес (по нашите стандарти, по чуждите просто нормален малък и среден) същите партийни парашутисти на всички нива започват да ти пречат, често дори физически. Тоест пак ти трябва гръб и връзки, иначе или се изнасяш при ония, дето си сменят колите на 5 години, или си плащаш данък спокойствие.

    Тая инерция имах предвид.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • От: При Дядо Владо

      Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
      .

      Тая инерция имах предвид.
      Тая инерция да я обясним ще са ни нужни 1000 страници в политиката.
      Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

      Коментар


      • От: При Дядо Владо

        Айде да отворим оная стара тема по въпроса и да не дразним деди със спам.

        Коментар


        • От: При Дядо Владо

          Първоначално публикуван от disko04 Преглед на мнение
          Зависи от автомобила, моето Discovery 95-та, тоест 21г./ на около 400 000х., освен че напоследък взе да поизгнива тук там, не много видимо все още (което обаче не пречи на експлоатацията му), ми харчи към 8/9 на сто при моето каране и добри консумативи на много добри цени, не ми създава никакви други проблеми. Дори да се счупи нещо, няма да му купувам дюза например за 1000лв. Докато с коли на 5/6+ нещата не стоят така по мой наблюдения.
          Разбира се това е за сметка на комфорт например но се търпи.
          Извадил си ми думите от контекста.

          Като "изгодно" м/у 5 и 15 годишни МПС-та имах предвид за леки автомобили,
          при жипките е много относително, и е по-различно,
          а и това, което карам (и ме е срам да му напиша марката ) е произведено на 14.9.1993, на 260 000 е, и имам подобен разход на твоя,
          като за да направя, от него, това което искам, съм дал още няколко пъти покупната цена.

          Сори за спаменето на "Дедовата", ама трябваше да се доуточня.
          ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

          Коментар


          • От: При Дядо Владо

            Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
            ...а и това, което карам (и ме е срам да му напиша марката )
            Вече си признаваш, това е напредък, значи няма нужда от промени в терапията, продължаваш със същата.
            "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

            Коментар


            • От: При Дядо Владо

              Стига сте спамили бе! Ще трия!

              Коментар


              • От: При Дядо Владо

                Триии,тя тая полемика няма край..................
                Yamaha T max 500i/ABS/2007/50hp
                Zander 3.80m,Johnson 2T/8hp
                Vw passat 6/2.0TDI-CR/DSG6/140hp/2009
                Toyota Hilux/2KD-FTV/102hp/Double Cab/2005

                Коментар


                • От: При Дядо Владо

                  Дядо благодаря много. А Чоко направо ме разби с това, което го прави в момента!
                  Георги Танев (0+)
                  Land Rover Discovery 1 300 TDi
                  Land Rover Club Bulgaria
                  0887 930 238, 0878 797 768

                  Коментар


                  • От: При Дядо Владо

                    Първоначално публикуван от Жоро Танев Преглед на мнение
                    .....А Чоко направо ме разби с това, което го прави в момента!
                    Какво прави Чоко?

                    Коментар


                    • От: При Дядо Владо

                      Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
                      Не..... и така се дави к'ът кучИ.
                      Преди 3 часа от кварталната бакалия ме прибраха на буксир с мойто "гробищарка"......т.е. след като свалих резевоара, отидох да си купя нещо за вечеря от близкия магазин с "Красавеца", ама там той не запали за да ме прибере, а и лееше дъжд като из ведро, та леви-леви, взех си "гробищарката", въже и т.н. и момчето от магазина не отказа да кара "американски автомат"-си ме додърпа до пред нас.....обобщение за днес (т.е. вчера):
                      1. Отпред се оказа че няма куки
                      2. И акумулатора е "...кът кучИ"
                      3. ......и т.н.
                      Трай за "Пасата", че муджехидинската "Тойота" + погребението вчера ми промени ( разбирай забави) графика с 4 дни, и ме е леко срам
                      ми няма куки, нали за туй исках да отмъкна двете от оня брадатия, ама ти ме спря......сега правИ ти куки
                      акумулатора е за нов, това го знам, но странно защо не пали, като палеше с лекота.
                      ________________________________________________
                      Subaru OUTBACK 2,5
                      Hyundai TUCSON 2.0

                      Коментар


                      • От: При Дядо Владо

                        Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
                        ми няма куки......сега правИ ти куки ...... но странно защо не пали, като палеше с лекота.
                        Куки да искаш в тази държава, ще намерим
                        За паленето - пали от раз, но при повторно палене веднага след първото, ако го изтървеш се се дави, ще обяснявам на живо.....
                        0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                        Коментар


                        • От: При Дядо Владо

                          Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
                          Куки да искаш в тази държава, ще намерим
                          За паленето - пали от раз, но при повторно палене веднага след първото, ако го изтървеш се се дави, ще обяснявам на живо.....
                          в неделя ще му дойда на свиждане..............закучиха се нещо нещата с частите, още не са поръчани, само маслото за скоростите е дошло в Еконт, утре ще го взема....казвай какво да друго да нося, че нали е в реанимация след като го спасихме от моргата
                          ________________________________________________
                          Subaru OUTBACK 2,5
                          Hyundai TUCSON 2.0

                          Коментар


                          • От: При Дядо Владо

                            Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
                            в неделя ще му дойда на свиждане..............закучиха се нещо нещата с частите, още не са поръчани, само маслото за скоростите е дошло в Еконт, утре ще го взема....казвай какво да друго да нося, че нали е в реанимация след като го спасихме от моргата
                            Горивна помпа вероятно(тази ръмжи малко неприятно), и да решиш какво да правим с резервоара, ама като се видим.
                            0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                            Коментар


                            • От: При Дядо Владо

                              Първоначално публикуван от Жоро Танев Преглед на мнение
                              Дядо благодаря много. А Чоко направо ме разби с това, което го прави в момента!


                              Е Жоре,някакви брони.
                              878511557

                              Коментар


                              • От: При Дядо Владо

                                Първоначално публикуван от choko Преглед на мнение
                                Е Жоре,някакви брони.
                                Да бе ... някакви! Беше по-изпъната и от оригинално ARB .....
                                Георги Танев (0+)
                                Land Rover Discovery 1 300 TDi
                                Land Rover Club Bulgaria
                                0887 930 238, 0878 797 768

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X