Обява

Свий
Няма добавени обяви.

При Дядо Владо

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: При Дядо Владо

    Ако помпата е такава:
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:pic1.jpg
Прегледи:1
Размер:33.2 КБ
ID:5703228


    Има MAP или дебитомер, и няма винт за горивото (или поне не знам да има)

    Ако помпата е такава:
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:100_5067.jpg
Прегледи:1
Размер:75.6 КБ
ID:5703229

    е класическа помпа с механична турбокомпенсация - провери ходи ли някакво налягане от входящия колектор към бандурата за турбокомпенация върху помпата. Има и винт.

    С 2 думи, ако има жило до помпата дебитомер и MAP най-вероятно няма, или поне не виждам какво биха свършили.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • От: При Дядо Владо

      Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
      Два са за да се види какво ще стане - от там насетне колко точно не става онлайн-
      Това да не е алфа бре!? При половин оборот става бира скара!! При два-ще го удави.
      088пет722пет99
      http://www.hydropompi.com/

      Коментар


      • От: При Дядо Владо

        Първоначално публикуван от REGULATOR Преглед на мнение
        Това да не е алфа бре!? При половин оборот става бира скара!! При два-ще го удави.
        За да не върви ако е от помпата е задушена от некой мастор да не арчи много ))
        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

        Коментар


        • От: При Дядо Владо

          Може и запушена, но не знам колко филтъра има, мин. са 2.
          Изходящата скоро прави проблем на такова чудо с първата помпа. На входящата нямаше, то сигурно и за това. Той си знае.
          Последно редактирано от veskov; 19-02-16, 22:19.
          А тези простотии се правят от името на всички ни.
          Даника
          Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

          Коментар


          • От: При Дядо Владо

            Влади, преди да разбъзикаш помпата, провери чорапчето (цедката) на самия вход на горивото в помпата. При мен се оказа точно това, поради завъдения гръбначен живот в презервоара.
            "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

            Коментар


            • От: При Дядо Владо

              Проблем с горивото от резервоара към помпата като се набляга на горивния филтър и конзолата му.Пали ли студен лесно,трябва да пуши малко когато не го натискаш,при цялата газ да изпуши леко черно и толко................
              Не ровичкай помпата............
              Yamaha T max 500i/ABS/2007/50hp
              Zander 3.80m,Johnson 2T/8hp
              Vw passat 6/2.0TDI-CR/DSG6/140hp/2009
              Toyota Hilux/2KD-FTV/102hp/Double Cab/2005

              Коментар


              • От: При Дядо Владо

                Ryakata Rated ® VW Passat модел 1991 г. Ама трябва Дядо да качи снимката-доказателство (че е бил паднал в ряката) :

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCF7043.JPG
Прегледи:1
Размер:223.4 КБ
ID:5704622

                Иначе се подготвят някакви експедиционни машини:

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCF7045.JPG
Прегледи:1
Размер:241.9 КБ
ID:5704623

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCF7047.JPG
Прегледи:1
Размер:207.6 КБ
ID:5704624

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCF7048.JPG
Прегледи:1
Размер:225.9 КБ
ID:5704625
                "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                Коментар


                • От: При Дядо Владо

                  След тежка реанимация ( мотор в щайги , редене на пъзел с всички екстри ) в Костинброд , без да мрънка Дядо Владо се пребори и имаме мъркащ като котенце 2,7 CRD !!!
                  И да не съм чул от Деди "Аз не правя дизели......."
                  Последно редактирано от edirangelov; 03-03-16, 19:01.
                  Еди Рангелов : 0885 088 444
                  Няма незаменими има незабравими хора !!!

                  Коментар


                  • От: При Дядо Владо

                    Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                    Ryakata Rated ® VW Passat модел 1991 г. Ама трябва Дядо да качи снимката-доказателство (че е бил паднал в ряката)
                    ..........срам...........и историята
                    Събуждат ме една сутрин кучетата по характерния за тях начин "човек пред вратата" и излизам сънен да видя какво. Съсед нещо да ме пита казах му, ама пред мен едно празно, чисто, хубаво..........ама много хубаво не е на хубаво, стоя и си мисля какво не е наред, и се сетих - няма го "Пасата". Ай сиктир ( ма майчин език ) фък ( на съвременен ) и на още няколко + български, ама колата вярно е няма. Ядосвам се, че са крали пред мен, после си мисля "Пасат Б-3" не в движение, кой? Хем бавно побеснявам, хем ми става, смешно, хем се разсънвам и виждам .....Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC05893.JPG
Прегледи:1
Размер:184.9 КБ
ID:5704669.......
                    Вече само български "майки", но кой и защо?
                    Звъня на Чоко, той долита като светкавец ( вероятно така е мъжки род на светкавица ) и след час колата си е на мястото ( не точно на предишното що`т.....
                    В общи линии се наложи тезата че вадейки е от гаража съм паркирал на доволно сняг, но когото снега се е стопил (въпреки че е на скорост)...бух у ряката
                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC05888.JPG
Прегледи:1
Размер:111.8 КБ
ID:5704670
                    Поздрав на всички съформци за празника
                    0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                    Коментар


                    • От: При Дядо Владо

                      Лелеее егати пауъра Боголюб е късметлия че няма щети много
                      Еди Рангелов : 0885 088 444
                      Няма незаменими има незабравими хора !!!

                      Коментар


                      • От: При Дядо Владо

                        Първоначално публикуван от edirangelov Преглед на мнение
                        Лелеее егати пауъра Боголюб е късметлия че няма щети много
                        Абе имаше, ама си ги оправих тихомълом "гаранционно" та да не се разчуе ........
                        Сега въпрос - това горното парче скрап ( извинете "Тойота 100") ще ходи да пустиняса т.е. по Африка, питането е колко пълни лебетки може да издържат двата акумулатора преди липсата на ток да угаси двигателя и......
                        Двигател 4.2 дизел, алтернатор стандартен (каквото и да значи това) акумулатори 2х72Ач "Варта нещо си" - т.е. също стандартни
                        Последно редактирано от дядо владо; 03-03-16, 21:35. Причина: Ууууу бе, казах ми че съм неграмотен :)))
                        0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                        Коментар


                        • От: При Дядо Владо

                          Деди, ако те интересуват теоретични сметки, не е проблем. Даваш скорост и консумация на лебеда и ги вкарваме в голямата елка (ексел). Колко ампера бичи алтернаторът... чичо Гошо вика че бил 110А...
                          Емпиричните данни винаги са по-различни, но за сметка на това доста по-меродавни.
                          Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

                          Коментар


                          • От: При Дядо Владо

                            Първоначално публикуван от Alexfield Преглед на мнение
                            Деди, ако те интересуват теоретични сметки,
                            ....и практични,
                            Тези 110 при какви об/мин? .....лебед'та папка 350-400А, нататък?
                            0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                            Коментар


                            • От: При Дядо Владо

                              Алтернатора на тлк 100 4.2тд би трябвало да е 120 ампера. Тези акумулатори не са ли малки?

                              Коментар


                              • От: При Дядо Владо

                                Еиййй, Деди, късам се от смях !
                                Добре, че Пасата не си е одраскал тавана.

                                Тая табелка, зад акумулатора, що не я закачи на видно място по-рано ?!

                                P.S. Днес си мислех за теб (ма не с лошо), и ако времето в събота е подходящо за куци кибици, може и да мина.
                                ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X