Обява

Свий
Няма добавени обяви.

При Дядо Владо

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: При Дядо Владо

    Тъй малко по малко форума (и в частност темата на Дедо) остава в ръцете на пишещите, не на каращите. Щот вторите сЕ у фенщина са обвинявани!
    Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

    Коментар


    • От: При Дядо Владо

      Нема-нема и някой се затюхка за Форума.

      А конкретно тази тук тема е на Правещите и Ремонтиращите. Мани го търтея, той внася колорит.

      Коментар


      • От: При Дядо Владо

        Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
        И така - твърдиш че Г Черокито е по-комфортно от лека кола?
        (и нали не го сравнявай с лада)
        От доста леки коли - да. Клати се само на черен път, като явлението "друсане" по дефиниция отсъства, вкл. и при "Либито" ми. По асфалт (според дъщеря ми ) има поведението "на самолет - летиш, а не пътуваш по път".
        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

        Коментар


        • От: При Дядо Владо

          Ааа - аз съм го отписАл веке. И Търтьо тоже Ма дедо ти Владо не - затуй пишем.
          Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

          Коментар


          • От: При Дядо Владо

            Боголюбе, не се прави сега на луд . На Карадере се ходи с лека кола . Имал си мечта , изпълнил си я , не се мъчи да обеждаваш другите , че тов е тяхната мечта
            Айде сипете си вече по едно , че обяд стана и да видим ко става с тото-то на Деди
            Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
            За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

            A1+

            Коментар


            • От: При Дядо Владо

              Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
              Боголюбе, не се прави сега на луд . На Карадере се ходи с лека кола . Имал си мечта , изпълнил си я , не се мъчи да обеждаваш другите , че тов е тяхната мечта
              Айде сипете си вече по едно , че обяд стана и да видим ко става с тото-то на Деди
              Ходи се през лятото, когато не е валяло дъжд от поне седмица. Като валне - отдаваш се на къмпинг-купонясване, докато изсъхне (има две-три теми за това тук във форума). Има и едни готини дърварски пътища покрай река Двойница, както и покрай с.Баня и с.Емона - там е особено гот с "Алфа Кросвагон", ша знаете!
              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

              Коментар


              • От: При Дядо Владо

                Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                От доста леки коли - да. Клати се само на черен път, като явлението "друсане" по дефиниция отсъства, вкл. и при "Либито" ми. По асфалт (според дъщеря ми ) има поведението "на самолет - летиш, а не пътуваш по път".
                Я, то можело и с г2 да се оди за риба

                http://www.offroad-bulgaria.com/show...05#post2921305
                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                Коментар


                • От: При Дядо Владо

                  Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                  Ходи се през лятото, когато не е валяло дъжд от поне седмица.
                  За Карадере ли? Защо?
                  - Зверь, самый лютый, жалости не чужд.
                  - Я, леди, чужд. Так, значит, я не зверь.

                  Коментар


                  • От: При Дядо Владо

                    Първоначално публикуван от deyan_h Преглед на мнение
                    За Карадере ли? Защо?
                    Защото има търсачка във ФорумЪт:

                    Закъсал колега на Карадере!

                    Е колко да вали на Карадере?!

                    Някой скоро ходил ли е на Кара Дере?
                    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                    Коментар


                    • От: При Дядо Владо

                      Не, питам, щото съм ходил там от 83-та до 88-а вкл. всяко лято за по 10-на дена, и след това 2005-та. Преди дъжд, след дъжд и по време на дъжд. Всеки ден докато сме били там. Всеки път с една и съща кола. Шкода 120L. Мисля само веднъж се е налагало бутане. Всеки път от Шкорпиловци - бунгалата. Там имаше само едно-две по проблемни местенца и могат да се заобиколят. Внимателно разбира се...

                      Дедазнам, че имате предвид само пътя от Бяла. Като е валяло - просто пробвайте другия.
                      - Зверь, самый лютый, жалости не чужд.
                      - Я, леди, чужд. Так, значит, я не зверь.

                      Коментар


                      • От: При Дядо Владо

                        Първоначално публикуван от deyan_h Преглед на мнение
                        Не, питам, щото съм ходил там от 83-та до 88-а вкл. всяко лято за по 10-на дена, и след това 2005-та. Преди дъжд, след дъжд и по време на дъжд. Всеки ден докато сме били там. Всеки път с една и съща кола. Шкода 120L. Мисля само веднъж се е налагало бутане. Всеки път от Шкорпиловци - бунгалата. Там имаше само едно-две по проблемни местенца и могат да се заобиколят. Внимателно разбира се...

                        Дедазнам, че имате предвид само пътя от Бяла. Като е валяло - просто пробвайте другия.
                        Отвори си отделна тема и опиши подвизите си как със "Шкода 120 L" си ходил през 2005 г. и то откъм Шкорпиловци, до Карадере "по време на дъжд и след дъжд". През 1983 г. предвид изявленията ти за ЕГН-то ти в една друга тема, вероятно са те носили на ръце и не си разбрал изобщо къде точно те носят - някъде "на плажа при моренцето".
                        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                        Коментар


                        • От: При Дядо Владо

                          Е, на 7 годинки все се бях научил да ходя сам. Иначе как се е казвала местността дето сме ходили "на плажа до морьото" наистина научих доста по-късно. "и то ... " омг. Чао, няма да цапам гаража на деди с дрязги.
                          - Зверь, самый лютый, жалости не чужд.
                          - Я, леди, чужд. Так, значит, я не зверь.

                          Коментар


                          • От: При Дядо Владо

                            Първоначално публикуван от PinMaster Преглед на мнение
                            И Търтьо тоже
                            Аз га съм крал офройд ти си гледал жипки на картинка. Ма нейсе. Со здраве.
                            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                            Коментар


                            • От: При Дядо Владо

                              На мен търсачки не ми трябват , последните 10 години намирам поне 2 дни в които да съм на Дерето. До сега съм ходил с 30 годишно Широко . Дъжд, сняг... няма значение . Закъсвал съм един път , на сухо и горещо , защото една кола ме избута в дерето.
                              Никой не твърди , че ще мине с лека кола , където ти минеш с космическия си Джип. Просто на повечето не ние трябват джипки за да отидем там. Стигаме до там с леки коли. Е вярно не спираме на пясъка , ама пък и не е нужно .
                              Оф .. пак развалихме темата .. ама пък нали затова ще спечели Деди от тото-то и като закъсамв ще идва с радиоактивния динозавър да ни тегли
                              Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                              За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                              A1+

                              Коментар


                              • От: При Дядо Владо

                                Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
                                До сега съм ходил с 30 годишно Широко . Дъжд, сняг... няма значение . Закъсвал съм един път , на сухо и горещо , защото една кола ме избута в дерето.
                                Никой не твърди , че ще мине с лека кола , където ти минеш с космическия си Джип. Просто на повечето не ние трябват джипки за да отидем там. Стигаме до там с леки коли. Е вярно не спираме на пясъка , ама пък и не е нужно .
                                Оф .. пак развалихме темата .. ама пък нали затова ще спечели Деди от тото-то и като закъсамв ще идва с радиоактивния динозавър да ни тегли
                                В крайна сметка не сме я развалили. "Джип" на практика никъде не ти трябва - колкото през всичките Татови години на обикновените хора не им е трябвал - докъдето може с влака и автобуса, нататъка - пеша, пък ако някой добър дядо те повози на магарешката си каручка - чудесно. Мой роднина с триста зора си купи магаре от берковско навремето ("на партия" с някакви приятели), да им носи багажите, докато правят пеши преход "Ком - Емине" и после продадоха магарето в Емона. "Джип" е за удобство, именно за избягване на 7-те поне вида различни МПС, покриващи различните категории български пътища. Както обичат да казват във ФорумЪт - компромис.
                                "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X