Обява

Свий
Няма добавени обяви.

NISSAN TERRANO 3.0 V6!?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • NISSAN TERRANO 3.0 V6!?

    Здравейте ,моля за малко повече инфо за горепосоченият джип. Терано 3.0 V6 МАГНУМ или нещо от този род ,самият продавач е малко незапознат с това което продава. Значи на вид е като терано дълга база ,но е с три врати и е доста повдигнат ,според продавача има някакъв ключ с помоща на който може да се вдига още нивото на колата. 1993 год. с климатик и ел.пакет предлага ми я за 4500лева с газов инжекцион (не е монтиран) в багажника ,LSD-диференциал ,автоматични хъбове (според него това е блокаж) колата е прибрана на ход от Германия и не е обявена все още никъде!!!
    EX Toyota Land Cruiser 120
    Деньги - зло! И тем большее, чем их меньше

  • #2
    До: NISSAN TERRANO 3.0 V6!?

    то няма дълга и къса база, просто едните са с три врати, другите с пет.

    не знам какъв е този ключ за повдигане.... предполагам, че е с регулиране твърдостта на амовете.... ако работи де. това дето ти вика че е блокаж, естествено не е. а ЛСД дифа дали работи, ще провериш...

    иначе с климатик и газов инжекцион (дали е в ред или просто го е метнал от някоя морга) офертата звучи примамливо, още повече ако всичко му работи и не е изгнил......

    виж какво има из форума писано, аз ще ти прикача един файл със статията от мобиле за Терано 1...не е кой знае какво, но поне за начало става
    Прикачени файлове
    ________________________________________________
    Subaru OUTBACK 2,5
    Hyundai TUCSON 2.0

    Коментар


    • #3
      До: NISSAN TERRANO 3.0 V6!?

      Някой няма ли такова животно МАГНУМ!??!!?
      EX Toyota Land Cruiser 120
      Деньги - зло! И тем большее, чем их меньше

      Коментар


      • #4
        До: NISSAN TERRANO 3.0 V6!?

        To ако не се лъжа и няма Магнум.Тва къде го пише на някоя лепенка отзад ли???

        Така копчето което е за "Повдигане" на амовете всъщност служи за втърдяван на същите.Но за тези години аз несъм видял едно Терано на което да е изправна функцията.Ако има климатик и работи е добре,ел.пакета също не е лошо като идея Заслужава си парите ако всичко е изрядно

        Качи му някоя снимка да го видим,защото ми е интересно това което казваш че е много повдигнатоАко наистина е така ще се радвам да го поогледам и да гепя някоя идея която несъм открил

        Коментар


        • #5
          До: NISSAN TERRANO 3.0 V6!?

          Колегите много ясно обяснение дадоха аз искам да кажа само че моторът е страхотен на тези машини,точно за това са толкова проходими.Този двигател ме е вадил от калта много пъти.Казвам го защото съм пробвал 2,4 карбуратор направо му изчезва мощноста когато наи много ти трябва.А относно копчето sport/comfort при мен всичко работи 100%.И един съвет провери при маистор този газов инжекцион
          0885 297985,мтел-Радо
          0876 556870,виваком като домашен

          Коментар


          • #6
            До: NISSAN TERRANO 3.0 V6!?

            Първоначално публикуван от veritas Преглед на мнение
            To ако не се лъжа и няма Магнум.
            :
            продавача твърди ,че е такава модификация!? Незнам?!
            EX Toyota Land Cruiser 120
            Деньги - зло! И тем большее, чем их меньше

            Коментар


            • #7
              До: NISSAN TERRANO 3.0 V6!?

              Може и така да е Кажи му да ти прати снимки да го видим

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X