Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Варшава 223

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Варшава 223

    Момчиле, взе ли Варшавата? Дай няколко снимки да я видиме. Или пък направо ако си свободен в неделя може да вземеш Стоян и да дойдете на футболните игрища зад ПЖИ-то за да мога да я разгледам на живо . Аз ще съм там
    https://www.facebook.com/FsoWarszawa203

    Коментар


    • До: Варшава 223

      Първоначално публикуван от Warszawa_203 Преглед на мнение
      Момчиле, взе ли Варшавата? Дай няколко снимки да я видиме. Или пък направо ако си свободен в неделя може да вземеш Стоян и да дойдете на футболните игрища зад ПЖИ-то за да мога да я разгледам на живо . Аз ще съм там
      Сега да не се оказа че и там е пълно с ретро маняци...
      Случайни хора УАЗ не карат

      Коментар


      • До: Варшава 223

        здр,имах 2 победи и една 223 ще пусна снимки имам гуми 15 може и бартер

        Коментар


        • До: Варшава 223

          Мъка. Мъкаа. Още съм без нея.

          За 15-ките. Какви са? Моята беше с чисто нови "Вида". Още с мустачките. Е - не стават - тресеше като нищо друго на света. Над 90 беше самоубийство да се кара. Ако е нещо с подходящ размер - в момвнта съм със 205/75 R15, но може и по тесни - Видинките са 185/80 R15, и не е Вида, съм принципно заинтересован. Нископрофилни от сорта на /65 и по-ниски не ме интересуват.
          Поздрави!

          Коментар


          • До: Варшава 223

            А знаете ли как изглежда щатния комплект инструменти?

            Коментар


            • До: m_g

              И моята беше с гуми видахим 185/R 15 С много високи и мятаха страшно много чак се отваряше задния капак Те хората навремето и сложили гуми от бус и то еремето си беше казало мнението . сега и сложих два годиера отзад и по добре

              Коментар


              • До: Варшава 223

                Естествено. В кварталната железария няма толкова железа, колкото в комплекта.

                През 1957-ма някакъв американец успява да измъкне от СССР чисто нова Победа в контейнер. Транспортира си я в Щатите и там разни учени я разглеждат и изпробват. Освен другото, силно впечатление им прави именно този набор инструменти.
                В американското издание на Наука и техника от 57-ма бяха писали нещо от типа на: "С такъв набор приспособления, вие можете да произведете гума, не само да я смените. С инструментите на Победата бихте могли едновременно да направите аборт и ремонт на машините в средно голям цех."

                Съдържанието на дървеното сандъче, числящо се към всяка Варшава, е същото като на Победата. Аз съм решил да възстановя включително и него, вече съм събрал повечето неща.

                Тази снимка е направена по онова време, след покупката на нова Победа:


                За който се чуди - в трите тенекиени кутийки има:
                - боя, 500 мл.
                - финна полировъчна паста - за ползване един път на 1-2 месеца.
                - груба полировъчна паста - за употреба най-много 2 пъти годишно.

                Зад тях се мърди парче вълнен плат с размери 600х600 мм, за нанасяне на полировъчните продукти.
                Последно редактирано от м20_маниак; 30-09-09, 23:29.
                С "Фармахим" - непобедим
                Дизел - само дънки!

                Коментар


                • До: Варшава 223

                  Уау! Досега не бях виждал пълния комплект инструменти. Страхотен е На мен са ми останали половината от нещата
                  https://www.facebook.com/FsoWarszawa203

                  Коментар


                  • На мен пък само манивелата като най-ползван инструмент.

                    Коментар


                    • До: m_g

                      m_g ти ли беше от Плевен ?
                      Скоро званяхме на един магазим там за части за Варшава и ми отговори един не много дружелубен мъж !
                      Можеш ли да ми кажеш адресите на двата магазина ако е възможно ?
                      Ще бъда много благодарен

                      Коментар


                      • До: Варшава 223

                        От София съм. И на Карбон, и на Автотехника ПМ можеш да намериш адресите в интернет. Ползвай чичко google. Вземи си повече парички и си накупи каквото е взаимозаменяемо с ГАЗ / УАЗ - примерно спирачки.
                        Недружелюбният глас вероятно принадлежи на злия и недружелюбен индивид, обитаващ едно мазе-магазин на малката уличка Главинкова. Последният има всичко, но цените са малоумно надути. От него - нито болт не си заслужава да се купи...

                        Коментар


                        • До: Варшава 223

                          Дядо ми имаше Варшава като на m_g...
                          Страшна кола беше ...
                          Последно редактирано от м20_маниак; 02-10-09, 22:39.

                          Коментар


                          • До: Варшава 223

                            След месец и половина ходене по мъките, отново съм с моята Варшава.
                            Снимките говорят сами за себе си, затова няма да правя особен коментар. Днес цял ден не слязох от автомобила...

                            http://jiguli.snimka.bg/automobiles/...hen-vid.430974









                            Последната снимка май дава най-ясна представа за това как изглежда Варшавата и колко блести. Аз лично съм доволен... Няма причина да не съм.

                            Коментар


                            • До: Варшава 223

                              Автомобила е направо страхотен Днес имах удоволствието да го видя на живо Повозиха ме, та даже и го покарах Момчиле, отделил си доста време, средства и ентусиазъм за колата и резултата е превъзходен Моите поздравления
                              ПС: Момчета, благодаря ви за приятните емоции днес
                              Последно редактирано от Warszawa_203; 10-10-09, 23:00.
                              https://www.facebook.com/FsoWarszawa203

                              Коментар


                              • До: Варшава 223

                                Красота !!! Станала е едно цяло бижу да не я познае човек просто от старата матова боя в какво се е превърнала. Поздравления за майстора изглежда добре се е справил наистина

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X