Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сбирка на Фронтери в София

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Сбирка на Фронтери в София

    За жалост аз съм на работа до 11:30, но ще се опитам да се присъединя след това към групата, ако не се отдалечила много от София. Ще звъня на някой от предоставените телефони, ако е удобно. Иначе срещата е близко до работата ми НДК така, като се заприказвате по-дълго на БИЛА мисля, че ще се включа. До 11-ти.

    Коментар


    • #32
      До: Сбирка на Фронтери в София

      Първоначално публикуван от sony bono Преглед на мнение
      За жалост аз съм на работа до 11:30, но ще се опитам да се присъединя след това към групата, ако не се отдалечила много от София. Ще звъня на някой от предоставените телефони, ако е удобно. Иначе срещата е близко до работата ми НДК така, като се заприказвате по-дълго на БИЛА мисля, че ще се включа. До 11-ти.
      За жалост групата вероятно ще се е отдалечила ,но имаш телефона ми з връзка ,ще те напътствам,
      Румен Николов

      0888 358 572

      Коментар


      • #33
        До: Сбирка на Фронтери в София

        Първоначално публикуван от stifler Преглед на мнение
        За момента съм изборил, че ще сме 14 човек, което е много добре...айде народе!Да ставаме повече...
        Бройте ме и мен - един човек , един джип и една камера
        Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

        Коментар


        • #34
          До: Сбирка на Фронтери в София

          Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
          Бройте ме и мен - един човек , един джип и една камера
          ...опс ! Плюс една скара
          Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

          Коментар


          • #35
            До: Сбирка на Фронтери в София

            Мале ,ШЕЛ Драгичево ще бъде малко да ни побере.
            Румен Николов

            0888 358 572

            Коментар


            • #36
              До: Сбирка на Фронтери в София

              Първоначално публикуван от sineto Преглед на мнение
              Мале ,ШЕЛ Драгичево ще бъде малко да ни побере.
              A дано....т'ва лято правихме национална Опел среща и беше супер...сега е ред на Офроуд Опел среща....то и другите марки са добре дошли де...
              Nissan Navara D22 YD25 Double Cab

              Коментар


              • #37
                До: Сбирка на Фронтери в София

                drjanton, да ти кажа честно и пеша бих дошъл , но ако не съм с джипа до тогава ще дойда с едно Пежо 106

                п.п. Ето и моя телефон за всеки случай 0899 81 81 04 Ники (не че е нужен много в случая ама....)
                KIA SORENTO EX 2005, 2,5CRDI MT.

                Коментар


                • #38
                  До: Сбирка на Фронтери в София

                  аз тай като си падам по дремните детаили предполагам че срещата е на паркинга на БИЛА?Съжелявам за вапроса ама ме е страх да не се разминем някаде!Ем че щом ще има толкова много (15 до колкото разбрах) суперски джипки надали ще останат незабелязани!
                  Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
                  LZ1NES

                  Коментар


                  • #39
                    До: Сбирка на Фронтери в София

                    Първоначално публикуван от neshko Преглед на мнение
                    аз тай като си падам по дремните детаили предполагам че срещата е на паркинга на БИЛА?Съжелявам за вапроса ама ме е страх да не се разминем някаде!Ем че щом ще има толкова много (15 до колкото разбрах) суперски джипки надали ще останат незабелязани!
                    Точно там колега!Вече в официално - 11.01.2009г (неделя) в 8:30 на паркинга на Билата на бул.България!!!
                    Nissan Navara D22 YD25 Double Cab

                    Коментар


                    • #40
                      До: Сбирка на Фронтери в София

                      Първоначално публикуван от sineto Преглед на мнение
                      Извинете ме за закъснението,ама просто съм изпуснал темата.Датата 11ти ме устройва и ако маршрута ви се вижда добър, ще се разходим до Одраница.Желателно е всичко което смятате да се яде да си го носите с вас,защото там няма откъде да се купи.Можем да си носим и една две скари.
                      Колега на колко км. от селото е най близката газ станция, че ако идвам сигурно ще е само на газ а бутилката ми е малка.

                      Коментар


                      • #41
                        До: Сбирка на Фронтери в София

                        Първоначално публикуван от stifler Преглед на мнение
                        Точно там колега!Вече в официално - 11.01.2009г (неделя) в 8:30 на паркинга на Билата на бул.България!!!
                        Не знам дали сте ходили скоро там, но паркинга пред входа доста го окастриха и не съм сигурен, че ще се съберат толкова коли, въпреки ранния час. По-добре срещата да е в долната част на паркинга откъм гърба на Билата или отвън на локалното до самата Била ако е свободно.
                        "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                        Неизвестен мъдрец

                        Коментар


                        • #42
                          До: Сбирка на Фронтери в София

                          Първоначално публикуван от koi4a Преглед на мнение
                          Колега на колко км. от селото е най близката газ станция, че ако идвам сигурно ще е само на газ а бутилката ми е малка.
                          Перник.Което ще рече 60км в едната посока.Ще имаш ли ресурс?
                          Румен Николов

                          0888 358 572

                          Коментар


                          • #43
                            До: Сбирка на Фронтери в София

                            Първоначално публикуван от kuzdov Преглед на мнение
                            Не знам дали сте ходили скоро там, но паркинга пред входа доста го окастриха и не съм сигурен, че ще се съберат толкова коли, въпреки ранния час. По-добре срещата да е в долната част на паркинга откъм гърба на Билата или отвън на локалното до самата Била ако е свободно.
                            Има място...споко...а дали ще е в паркинга или локалното все тая...
                            Nissan Navara D22 YD25 Double Cab

                            Коментар


                            • #44
                              До: Сбирка на Фронтери в София

                              Приготвяйте гориво,гуми,въжета,скари,бири(аз безалкохолна),радиостанции,шейни ,жени(та нали и тях ще показваме),деца и да се позабавляваме.Аз съм на линия.
                              Някои се раждат риби...малки рибки.С израстването се оформят като дребни риби,като едри риби и като големи балъци.
                              NB !БАЛЪК-РИБА в превод от турски...

                              Коментар


                              • #45
                                До: Сбирка на Фронтери в София

                                Ехх как ми се идва и на мен...Дано да успея...Само някоя от бабите да е на линия да гледа малкия и съм при вас

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X