Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сбирка на Фронтери в София

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Сбирка на Фронтери в София

    Здравейте, и аз съм от София и съм от септември с Фронтера спорт 94г. и ще се радвам да се присъединя към срещата, ако не съм на работа Сигурно ще е доста забавно да се съберат много франтери на едно място. А и понеже наляво и надясно като кажа че имам фронтера все се мусят. Не мога да го разбера това като имам предвид от каде съм минавал вече с нея. Аз и се радвам много и си я карам с кеф. Ще следя за тази среща след нова година.
    Весело посрещане на празниците на всички и успешна нова година.

    Коментар


    • #17
      До: Сбирка на Фронтери в София

      ЗДРАВЕЙТЕ,
      И аз отскоро съм собственик на Фронтера и с удоволствие се присъединявам към идеята /стига да може и младоци фронтераджии да участват/. Ще следя за датата и мястото с нетърпение.
      Весели празници на всички.

      Коментар


      • #18
        До: Сбирка на Фронтери в София

        Първоначално публикуван от sony bono Преглед на мнение
        Здравейте, и аз съм от София и съм от септември с Фронтера спорт 94г. и ще се радвам да се присъединя към срещата, ако не съм на работа Сигурно ще е доста забавно да се съберат много франтери на едно място. А и понеже наляво и надясно като кажа че имам фронтера все се мусят. Не мога да го разбера това като имам предвид от каде съм минавал вече с нея. Аз и се радвам много и си я карам с кеф. Ще следя за тази среща след нова година.
        Весело посрещане на празниците на всички и успешна нова година.

        A направили ти впечатление че се мусят все хора,които джип са виждали само да минава покрай тях?

        (Изключвам собствениците на жестоки джипки,които са единици и рядко дават отрицателни характеристики на хора с по-слаби машини.)

        Та на темата.Идвай да се повеселим и обменим опит.

        lubomuzzy
        Младши участник
        Абе то тези срещи са само за стари вълци,ама айде добре си дошъл.Тук иначе всички караме Фронтери от векове...
        Някои се раждат риби...малки рибки.С израстването се оформят като дребни риби,като едри риби и като големи балъци.
        NB !БАЛЪК-РИБА в превод от турски...

        Коментар


        • #19
          До: Сбирка на Фронтери в София

          Само така колеги! Ние във Варна проходихме по същият начин, но сега сме сплотена група и ни е кеф заедно!
          Желая ви юнашки изпълнения и много адреналин!
          Весела коледа и Щастлива Нова Година!!!
          Не знам за какво е малкия лост на Джипа ми!!!

          А това е поздрав за всички ФЕНОВЕ-http://vbox7.com/play:3dc959bd

          Коментар


          • #20
            До: Сбирка на Фронтери в София

            Весели празници на всички, фронтерка имам от около година, мисля да се включа и аз в сбирката въпреки че до сега не съм имал тази възможност. Ще е интересно и забавно предполагам.

            Коментар


            • #21
              До: Сбирка на Фронтери в София

              Сигурно аз съм най-младия член на форума(само от 2 дни), но ако ме вземте - и аз ще повозя моята с вас.
              ОФА КБ 2.0 '95

              Коментар


              • #22
                До: Сбирка на Фронтери в София

                Официално мисля датата да я сложим 11.01.2009г....сега остава да уточним мястото и часа на срещата!А всички са добре дошли!Колкото повече толкова повече....
                Nissan Navara D22 YD25 Double Cab

                Коментар


                • #23
                  До: Сбирка на Фронтери в София

                  Първоначално публикуван от stifler Преглед на мнение
                  Официално мисля датата да я сложим 11.01.2009г....сега остава да уточним мястото и часа на срещата!А всички са добре дошли!Колкото повече толкова повече....
                  11-ти е супер за мене. Иначе трябваше да се измъквам от работа. За часа и мястото нека sineto да каже, нали той ще ни води. А някаква организация кой какво ще носи ще правим ли?
                  Държа се с другите така, както искам те да се държат с мен.

                  Фронтера-Б ДБ 2000г. 2.2DTI

                  Коментар


                  • #24
                    До: Сбирка на Фронтери в София

                    Колегите!!!!И аз сам с вас!Ще следя всичко за тази сбирка!Хубаво ще е да сме повече!Повече = ПО ВЕСЕЛО
                    Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
                    LZ1NES

                    Коментар


                    • #25
                      До: Сбирка на Фронтери в София

                      След като уточнихме датата (11.01.2009) трябва да се разберем и за мястото..Колегата които предложи за селото в близост до Перник, не е писал в темата и май ще трябва да помислим за алтернатива в София и околностите...Някой с предложение за познато му място подходящо за 4х4 среща, че аз до скоро бях в сектата на бързите и "тъпите" и не мога се сетя....
                      Nissan Navara D22 YD25 Double Cab

                      Коментар


                      • #26
                        До: Сбирка на Фронтери в София

                        Извинете ме за закъснението,ама просто съм изпуснал темата.Датата 11ти ме устройва и ако маршрута ви се вижда добър, ще се разходим до Одраница.Желателно е всичко което смятате да се яде да си го носите с вас,защото там няма откъде да се купи.Можем да си носим и една две скари.
                        Румен Николов

                        0888 358 572

                        Коментар


                        • #27
                          До: Сбирка на Фронтери в София

                          Първоначално публикуван от sineto Преглед на мнение
                          Извинете ме за закъснението,ама просто съм изпуснал темата.Датата 11ти ме устройва и ако маршрута ви се вижда добър, ще се разходим до Одраница.Желателно е всичко което смятате да се яде да си го носите с вас,защото там няма откъде да се купи.Можем да си носим и една две скари.
                          Тогава остава да определим сборен пункт от които да се насочим в посока с.Одраница и да се запасим с храна...Тъй като селото е на около 90км от София, това означава, че ще пътуваме около час - час и нещо...толкова е и обратния път!Предлагам сборния пункт да е Билата на бул.България, а часа да е 8:30.Да се видим там, да се запознаем, да напазаруваме и да тръгнем в индианска нишка....Много важно е колегата sineto (Водачa) да е там!
                          P.S.Казвам се Виктор и телефона ми е 0888-657-420
                          Nissan Navara D22 YD25 Double Cab

                          Коментар


                          • #28
                            До: Сбирка на Фронтери в София

                            Нищо, че аз още съм неясен собственик на фронтера. С вас съм
                            KIA SORENTO EX 2005, 2,5CRDI MT.

                            Коментар


                            • #29
                              До: Сбирка на Фронтери в София

                              За момента съм изборил, че ще сме 14 човек, което е много добре...айде народе!Да ставаме повече...
                              Nissan Navara D22 YD25 Double Cab

                              Коментар


                              • #30
                                До: Сбирка на Фронтери в София

                                Първоначално публикуван от nfs Преглед на мнение
                                Нищо, че аз още съм неясен собственик на фронтера. С вас съм
                                Ти пеша ли ще ходиш маитап бе Уили
                                Приятелите може и да са фалшиви но враговете винаги са истински....

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X