Обява

Свий
Няма добавени обяви.

къде в София има сервиз за исузу тропер?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • къде в София има сервиз за исузу тропер?

    Здравейте,търсих сервиз освен диагностика в лицензирания не правят друго.Имам исузу тропер 2000г.и му отказа единият цилиндър след празниците ще видя какво му е точно и след това на къде?+
    Да знаете добър сервиз?

  • #2
    До: къде в София има сервиз за исузу тропер?

    Виждал съм "СОФКО" сервиз за "Исузо" (не съм ги ползвал) на околовръсното срещу страничния вход на "Бриколаж"-Люлин....ъъъ "Исузо" и "Опел" са под една шапка "GM" така че може би и "опел"-ски сервизи?....ама пиши и какво му е на мотора, какъв е, в какво се изразява "отказа" и т.н.
    0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

    Коментар


    • #3
      До: къде в София има сервиз за исузу тропер?

      Сещам се за едно място. Не изглежда оторизиран сервиз, но явно тия момчета си разбират от работата. Една уличка успоредна на Ботевградско шосе зад Валерий С&М груп. От години там ежедневно има по няколко исузута. Не ги познавам, но може би си струва да проверите там.
      LZ1GYY
      0898 436 956

      Коментар


      • #4
        До: къде в София има сервиз за исузу тропер?

        Първоначално публикуван от Stefansof Преглед на мнение
        Здравейте,търсих сервиз освен диагностика в лицензирания не правят друго.Имам исузу тропер 2000г.и му отказа единият цилиндър след празниците ще видя какво му е точно и след това на къде?+
        Да знаете добър сервиз?
        Здравей колега Мисля че това е твоя човек казва се Лозан

        isuzo

        Местоположение: София тел.0898780604
        Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
        New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

        Коментар


        • #5
          До: къде в София има сервиз за исузу тропер?

          Много благодаря,момчета!
          След празниците ще ги проверя и двата!

          Коментар


          • #6
            До: къде в София има сервиз за исузу тропер?

            Ако Лозан не се навие обади ми се да те насоча към сервиза дето се грижи за моето исузу
            Грижа към другия, лична отговорост, свобода; 0886 534013 elffists.deviantart.com

            Коментар


            • #7
              До: къде в София има сервиз за исузу тропер?

              Първоначално публикуван от трол Преглед на мнение
              Ако Лозан не се навие обади ми се да те насоча към сервиза дето се грижи за моето исузу
              Търся добър диагностик. Тук в Сливен никой не може да ми помогне. В антифриза мирише на нафта и май го смесва. Миризмата се усеща при движение вътре в купето. Сутрин пали трудно а свещите са здрави. Става въпрос за тропер 3.0 DOCH АВТОМАТИК.2000г.
              Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
              Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

              Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

              Коментар


              • #8
                До: къде в София има сервиз за исузу тропер?

                За съжаление това, което ми хрумва е да направиш проверка на главата, може да е спукана, щом смесва антифриз с нафта....трябва да се свали главата и да се провери. Дано не е това де, ама на такова прилича.
                Успех!

                Коментар


                • #9
                  От: къде в София има сервиз за исузу тропер?

                  Здравейте колеги,
                  Можете ли да ми препоръчате къде могат да ми погледнат ръчната спирачка. Не държи.
                  Трупър 2.8, 1991г, къса база, дискови спирачки.

                  Коментар


                  • #10
                    От: къде в София има сервиз за исузу тропер?

                    Първоначално публикуван от Di_Mar Преглед на мнение
                    Здравейте колеги,
                    Можете ли да ми препоръчате къде могат да ми погледнат ръчната спирачка. Не държи.
                    Трупър 2.8, 1991г, къса база, дискови спирачки.
                    Потърси Andro 160 0888 319 614.Сервиза му е вКняжево.

                    Коментар


                    • #11
                      От: До: къде в София има сервиз за исузу тропер?

                      Внимавайте при кой си карате Исузо Тропер за ремонт прехвалените като Боико от горна баня дето двапати ми взима пари и то по много само може да ви го развали и да ви одере до кости , а накрая и да си го продадете на части .Има момчета които наистина разбират ако имате нужда се обадете. Руми се казвам за контакт 0879103743 .За малко да остана без кола от некадарници

                      Коментар


                      • #12
                        От: До: къде в София има сервиз за исузу тропер?

                        Първоначално публикуван от Дочев Преглед на мнение
                        Търся добър диагностик. Тук в Сливен никой не може да ми помогне. В антифриза мирише на нафта и май го смесва. Миризмата се усеща при движение вътре в купето. Сутрин пали трудно а свещите са здрави. Става въпрос за тропер 3.0 DOCH АВТОМАТИК.2000г.

                        Ако имаш късмет ще минеш доста леко - около 100лв ти струват комплект уплътнения за дюзи, а решението, дали да ги калибрираш или не си е лично твое. Аз не го направих и си реших идентичен проблем като твоя.
                        Лично аз си поръчах от тук http://www.milneroffroad.com/isuzu/t...hard-start-kit
                        +359 899985804

                        Коментар


                        • #13
                          От: До: къде в София има сервиз за исузу тропер?

                          Първоначално публикуван от Дочев Преглед на мнение
                          Търся ......
                          публикуван 23-09-09....... 17:08
                          Първоначално публикуван от stormmaker Преглед на мнение
                          Ако имаш късмет ......
                          Е, дано до 01 04 2013 си е намерил диагностик, че милат ни Родина не е голяма........наздраве
                          0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                          Коментар


                          • #14
                            От: До: къде в София има сервиз за исузу тропер?

                            Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
                            публикуван 23-09-09....... 17:08
                            Е, дано до 01 04 2013 си е намерил диагностик, че милат ни Родина не е голяма........наздраве
                            Ти се смееш, ама има хора от години не си карат джиповете - е, имат си други, но са ги зарязали в двора....скоро ми се обади един колега от Бургас с проблем от година+
                            Затова реших да споделя нещо, което може да е решение за някой
                            +359 899985804

                            Коментар


                            • #15
                              От: До: къде в София има сервиз за исузу тропер?

                              Първоначално публикуван от stormmaker Преглед на мнение
                              Ти се смееш,
                              Добре де, и аз не съм ангел небесен.....
                              0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X