Обява

Свий
Няма добавени обяви.

къде в София има сервиз за исузу тропер?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: До: къде в София има сервиз за исузу тропер?

    Дано и тоя Лозан с малоумния му брат най-накрая са ги хванали и заключили - търговия с незаконни регистрации, нерегламентирана сервизна дейност, неграмотни измамници!!! Господ ще ги накаже тия боклуци! Отидох да ми сменят гарнитура на изпускателни колектори, те ми разглобиха двигателя без да питат и обявиха 2500 лв за основен ремонт или да си оставя колата за части, два месеца и гореспоменатата сума ми струваше да си взема колата от тях... Минаха няколко години от тогава- джипа го продадох, но срещата с тая измет мира не ми дава!!!

    Коментар


    • #17
      От: къде в София има сервиз за исузу тропер?

      Аз имам доста по- позитивни впечатления- доста пъти са ме спасявали, да не остана без джип докато карах исузуто..
      Грижа към другия, лична отговорост, свобода; 0886 534013 elffists.deviantart.com

      Коментар


      • #18
        От: До: къде в София има сервиз за исузу тропер?

        Първоначално публикуван от dossy Преглед на мнение
        Дано и тоя Лозан с малоумния му брат най-накрая са ги хванали и заключили - търговия с незаконни регистрации, нерегламентирана сервизна дейност, неграмотни измамници!!! Господ ще ги накаже тия боклуци! Отидох да ми сменят гарнитура на изпускателни колектори, те ми разглобиха двигателя без да питат и обявиха 2500 лв за основен ремонт или да си оставя колата за части, два месеца и гореспоменатата сума ми струваше да си взема колата от тях... Минаха няколко години от тогава- джипа го продадох, но срещата с тая измет мира не ми дава!!!
        !!!!!!!!?!!!!!!!
        МИСЛЕНЕ МУ Е МАЙКАТА

        Коментар


        • #19
          От: До: къде в София има сервиз за исузу тропер?

          Първоначално публикуван от dossy Преглед на мнение
          Дано и тоя Лозан с малоумния му брат най-накрая са ги хванали и заключили - търговия с незаконни регистрации, нерегламентирана сервизна дейност, неграмотни измамници!!! Господ ще ги накаже тия боклуци! Отидох да ми сменят гарнитура на изпускателни колектори, те ми разглобиха двигателя без да питат и обявиха 2500 лв за основен ремонт или да си оставя колата за части, два месеца и гореспоменатата сума ми струваше да си взема колата от тях... Минаха няколко години от тогава- джипа го продадох, но срещата с тая измет мира не ми дава!!!
          Тонът ти не отговаря на нашия форум. Не е редно да пишеш драсканици за колега които от години е във форума и е утвърден а ти имаш 9 публикации. dossy напиши подробноси около твоя случай, иначе направо си за БАНН . Много ме съмнява да има някаква истина в думите ти .
          Николай Георгиев 0+
          тел.0887357722

          Коментар


          • #20
            От: къде в София има сервиз за исузу тропер?

            Пак до колегата dossy (извинявам се за спама) чета ти постовете и се заливам от смях , как е възможно ти да определиш Лозан като "неграмотен измамник" след като си си купил джип без да забележиш че му няма едната полуоска , да не говорим че неможеш да намериш една виско муфа под капака.
            Последно редактирано от Nikolai Georgiev (turbo d); 20-04-13, 15:16.
            Николай Георгиев 0+
            тел.0887357722

            Коментар


            • #21
              От: До: къде в София има сервиз за исузу тропер?

              Първоначално публикуван от dossy Преглед на мнение
              Дано и тоя Лозан с малоумния му брат най-накрая са ги хванали и заключили - търговия с незаконни регистрации, нерегламентирана сервизна дейност, неграмотни измамници!!! Господ ще ги накаже тия боклуци! Отидох да ми сменят гарнитура на изпускателни колектори, те ми разглобиха двигателя без да питат и обявиха 2500 лв за основен ремонт или да си оставя колата за части, два месеца и гореспоменатата сума ми струваше да си взема колата от тях... Минаха няколко години от тогава- джипа го продадох, но срещата с тая измет мира не ми дава!!!
              Ехеее колега мисля, че не уцели форума където да ги плюеш. Повечето които караме Фронтера и Исузу ще сме благодарни на Лозан и брат му дълги години. Аз лично нямаше да си купя 3-та фронтера ако не бяха те. По-точни диагностици и точни хора в майсторската гилдия аз не съм срещал. Да не говорим че правят чудеса за да помогнат когато видят че човек е наистина в нужда. Това за незаконните регистрации и части е просто смешно. Явно нещо лично имаш срещу тях да си позволяваш да говориш такива глупости. Уф даже не знам защо ти отговарям на тази клевета ама карай... то се е видяло че няма да изкараш дълго в тоя форум
              no signature no problems

              Коментар


              • #22
                От: До: къде в София има сервиз за исузу тропер?

                Мдаа...
                Грижа към другия, лична отговорост, свобода; 0886 534013 elffists.deviantart.com

                Коментар


                • #23
                  От: къде в София има сервиз за исузу тропер?

                  И как така си карал колата няколко години след техният ремонт ?
                  Ако бяха "неграмотни измамници" щеше ли да я караш толкова време.
                  Цецо и Лозан са единствените, които без да познават човека по телефона помагат и споделят подробности, които повечето майстори не биха коментирали с клиент.
                  LZ1RED

                  Коментар


                  • #24
                    От: къде в София има сервиз за исузу тропер?

                    Първоначално публикуван от redair Преглед на мнение
                    И как така си карал колата няколко години след техният ремонт ?
                    Ако бяха "неграмотни измамници" .......
                    Такива са, такива са, неграмотници, и аз съм такъв, незнам и не мога ............един "клиент" иска да му възстановая 600лв. от поне 1200 лв. за ремонт, защото преди две седмици кутията му умряла, (оправили я някъде за поне 1200лв. според него), като съм му сменял маслото на автомата миналото лято "нещо съм объркАл " според него или според неговия "майстор" и това било причината за проблемите в почти 20 годишната му скоростна кутия полови година по-късно.....та идиоти много, и понякога ни докарват сериозни проблеми
                    0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                    Коментар


                    • #25
                      От: къде в София има сервиз за исузу тропер?

                      Здравейте,колеги
                      Реших да не отварям нова тема,защото като цяло се интересувам къде в София и кой би могъл да ремонтира някои неща на Трупъра,който току що купих...
                      Кратко въведение:
                      Вчера взех на жена ми Трупър 2,6 бензин с газов инжекцион,който е монтиран в Германия 2008г. Четири врати, 90-та година....като цяло добър вид, изхождайки от възрастта му. Тя имаше такъв джип с такъв двигател преди 8г, но го "ремонтира" местен майстор,който нямаше опит с марката и в един момент поради ред причини- финансови и други, решихме да го продадем. Години наред тъгувахме,че се разделихме с него, любувахме се на трупърите, с които се разминавахме на пътя и все се надявахме да имаме възможност отново да се сдобием с такъв прекрасен джип. Ето че този момент настъпи и сега вече, научили урока "Не позволявай на някого,който не разбира да ти поправя Исузу-то", не си и помисляме да се доверим на някой местен да го ремонтира, а от ремонти разбира се има нужда, както при повечето коли и джипове 2-ра,3-та ръка...
                      Като гледам радиостанцията вътре и 100-литровата газова бутилка( бахти бойлера... ), джипът е каран, не са ходили само да пазаруват с него... Най-вероятно е имало ремонти по двигателя или скоростната кутия, липсваше горната част на капака на ангренажа,та може и ремък да е късал..... Долната част на двигателя и СК са целите в масло. Гледах,гледах...отгоре и не мога да видя точно откъде е теча. Следващите дни,като се качат температурите над нулата, ще го закараме да го измият с пароструйка,да видим откъде е теча. Следва пътуване до София(както чета,спецовете сте там....),като все още не е ясно кой ще го ремонтира,тъй като не съм се свързал с никого от вас. Поради писаното от вас,планувам да се свържа с Лозан, тъй като много го хвалите, пък и нали той продава и части за ISUZU... Надявам се да нямаме проблеми с намирането на нови , пък и като гледам Трупъри на части все още има доста.
                      Двигателят и газовата система(газовия инжекцион) имат нужда от регулиране. Човекът от когото го купих(и който го е докарал на ход от Германия) му е сменил свещите,кабелите им и дистрибуторната капачка и палеца. Клапаните на мотора и инжекторите на ГИ чукат, на моменти моторът се опитва да изгасне на ниските обороти при работа на място. Чува се едно съскане около двигателя,което също не мога да разбера откъде е точно, според мен е накой пробит/скъсан маркуч за въздух или вакуум. Също така при работещ двигател на място и на свободна скорост, като натисна педала на съединителя,звукът на мотора се променя,сякаш има леко свистене, което изчезва като натисна съединителя.
                      Искам някой от вас спецовете да го прегледа и да си каже мнението относно въпросните "болежки", пък не се знае-може да откриете още нещо,което не подозирам и да е по-добре да не се впускам в безумни ремонти....
                      Като цяло в момента най-много ме притеснява теча на масло,който е някъде около ск.кутия и ако не ме откажете, планувам първо да бъде отстраенен той,да се регулира двигателя на бензин и газ и да му взема едни гуми, а следите от ръжда и другите козметики,да ги оставя за лятото,че то сега и без това не е времето за тях.
                      Ето няколко снимки:
                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC01509-1.jpg
Прегледи:1
Размер:135.4 КБ
ID:5742327Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC01508-1.jpg
Прегледи:1
Размер:112.6 КБ
ID:5742329Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC01511-1.jpg
Прегледи:1
Размер:112.4 КБ
ID:5742330Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC01512-1.jpg
Прегледи:1
Размер:160.8 КБ
ID:5742331Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC01506-1.jpg
Прегледи:1
Размер:122.6 КБ
ID:5742333
                      Живеем на село и буквално още първият час,след като го докарах, му възложихме задачката да закараме около кубик сухи дръвца на тъста ми, който живее на 5-6км от нас

                      Коментар


                      • #26
                        От: къде в София има сервиз за исузу тропер?

                        Сам си си отговорил,Лозан ще ти свърши работа.

                        Коментар


                        • #27
                          От: къде в София има сервиз за исузу тропер?

                          Много благодаря за бързия отговор,колега!

                          Коментар


                          • #28
                            От: къде в София има сервиз за исузу тропер?

                            Честито . Интересно ще ми е да разбера развитието... Честно, ако беше изчакал до Събота, в Петък, аз щях да го взема

                            Коментар


                            • #29
                              От: къде в София има сервиз за исузу тропер?

                              По-нагоре във форума прочетох изказване от една дама - против Бойко от Горна баня, че и е взел много пари и нищо не е направил, ами да отиде при Стоян от Павлово...... По некадърен.... Да , Бойко е скъпчия, но проблемите с нафта в антифриза (НЕ СА от СПУКАНА глава) ,както и нафта в маслото- ги отстранява!!!

                              Коментар


                              • #30
                                От: къде в София има сервиз за исузу тропер?

                                Първоначално публикуван от LGI Преглед на мнение
                                Честито . Интересно ще ми е да разбера развитието... Честно, ако беше изчакал до Събота, в Петък, аз щях да го взема

                                Снощи коментирах обстойно,само че нещо се прецака,като тръгнах да публикувам и загубих написаното ....просто в момента нямам 30мин да ги опиша нещата...
                                Накратко- добре сгласен двигател,колкото да се продаде. Сега търся направо друг двигател,че така уж ще излезне по-евтино,пък и "ремонтчето" ще отнеме като цяло доста повече време от подмяната. Лозан и Цецо са в процес на смяна на сервиза и ми казаха,че варианта с ремонта може да го действаме най-рано след 2-3 месеца....
                                Мерси за "честито"-то, сега в момента не сме съвсем във възторг,че както гледам повечето трупъри на части са дизели....
                                Помолих Лозан за съдействие за намирането на друг двигател,бяхме се разбрали да му звънна в Петък следобед,но просто не ми беше възможно да му звънна,че бях в движение,след това стана късно и реших Събота и Неделя да не го притеснявам. Днес ще се чуя с него,дано да е открил някой читав мотор!

                                Колеги търся му двигател 2,6i , 4ZE1! Ако някой от вас има за продаване или познава някого който има,ще съм ви изключително признателен за съдействието!
                                Последно редактирано от Niki Sashev; 13-02-17, 14:57.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X