Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тунинг на Жигули

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: тунинг на жигули

    Да започнем от това:

    Нива няма блокажи на диференциалите на мостовете. Нито ръчни, нито автоматични. Блокируеми диференциали за Нива не се произвеждат, не се доставят и не се влагат оригинално от АвтоВАЗ. Блокировка (ръчна, 100%) Нивата има само на междуосевия диференциал (наричан още раздатъчна кутия). Раздатъчната кутия пък няма отношение към Жигулито. То няма такава, защото има само един задвижван мост.

    Всеки диференциал с блокировки, който се продава за Нива, е някакво друго производство, различно от АвтоВАЗ и в общия случай не се продава на същите места. Такива неща се обозначават с думите "тунинг", "подобрение", "екстра".

    Коментар


    • #32
      До: тунинг на жигули

      значи в крайна сметка само този от сайта би ми свършил работа и никой друг
      и ако е така да очаквам ли след като си отворя дифа и го изкормя новия дето е от сайта да пасне перфектно там без да се налага да режа, дупча, заварявам и псувам
      и след като го затворя съответно да имам така мечтания резултат (шпер)

      Коментар


      • #33
        До: тунинг на жигули

        Първоначално публикуван от cerebral Преглед на мнение
        значи в крайна сметка само този от сайта би ми свършил работа и никой друг
        и ако е така да очаквам ли след като си отворя дифа и го изкормя новия дето е от сайта да пасне перфектно там без да се налага да режа, дупча, заварявам и псувам
        и след като го затворя съответно да имам така мечтания резултат (шпер)
        Такава е идеята.

        Коментар


        • #34
          До: тунинг на жигули

          идеята е такава ама дано резултата да е такъв
          то сигурно това не го е копувал никой до сега че да се знае ще върши ли работа или не...?

          Коментар


          • #35
            До: тунинг на жигули

            ами от тоя сайт някой вземал ли е нещо въобще
            как става работата с пазаруването

            Коментар


            • #36
              До: тунинг на жигули

              Първоначално публикуван от cerebral Преглед на мнение
              ами от тоя сайт някой вземал ли е нещо въобще
              как става работата с пазаруването
              Пробвай и пиши как става. И дали става.

              Коментар


              • #37
                До: тунинг на жигули

                Първоначално публикуван от cerebral Преглед на мнение
                идеята е такава ама дано резултата да е такъв
                то сигурно това не го е копувал никой до сега че да се знае ще върши ли работа или не...?
                Доскоро имаха проблем, и беше спрян за продажба ( дифа за НИВА ). А и никои не се е похвалил да е взимал.
                Където Бирата, Там и Аз...

                Коментар


                • #38
                  До: тунинг на жигули

                  браво вие убихте всякакво желание за живот у мен

                  Коментар


                  • #39
                    До: тунинг на жигули

                    добре де вижте тука този е за 2108 което е самара а пък тя е с предно какъв самоблокиращ тогава http://www.kartuning.ru/shop/index.php?productID=78753
                    иначе към 350 лв. струва перфекно

                    Коментар


                    • #40
                      До: тунинг на жигули

                      Какво пречи на блокировката на диференциала в предното предаване?

                      В скоростите на Самарата (и всички предно-задвижвани машини) си има диференциал. Той малко се различава от жигулския по устройство (и по проблеми). Просто короната му не е червячна, а прилича на обикновено зъбно колело, зацепено направо за вторичния вал.

                      Блокировка на Самара ползват състезателите в някои класове шосейни скоростни ралита.

                      Коментар


                      • #41
                        До: тунинг на жигули

                        ами аз как мога да разбера този блокаж от препратката дали става за 2101 то там има рисунки ама аз като не чувам петлите
                        по м/у другото там има много гъзарийки ама много скъпи е турбо за лада 8000 лв. глава 16 клапана долу горе и тя там беше някой болен мозък на тема лада (като мен) само че с повече пари ще се чуства като дете у сладкарница

                        Коментар


                        • #42
                          До: тунинг на жигули

                          http://www.kartuning.ru/kpp/index.ph...20Теория
                          това са въпросните картинки ама индиана джоунс малко при мен работата
                          http://www.kartuning.ru/kpp/index.ph...рактика

                          Коментар


                          • #43
                            До: тунинг на жигули

                            http://www.4x4shop.ru/index.phtml?a=...cho&tov_id=364
                            я вижте това дали с тия амортисори ще може да се регулира височината електонно

                            Коментар


                            • #44
                              До: тунинг на жигули

                              Няма да стане без четене, колкото и да обичаш ладите.

                              Диференциалът: щом е за Самара, не става за Жигули.

                              Коментар


                              • #45
                                До: тунинг на жигули

                                Първоначално публикуван от cerebral Преглед на мнение
                                http://www.4x4shop.ru/index.phtml?a=...cho&tov_id=364
                                я вижте това дали с тия амортисори ще може да се регулира височината електонно
                                До колкото разбрах, това е да си реулираш твърдоста на амовете от купето. Много съм зле със руския, така че може и да не съм разбрал правилно
                                Където Бирата, Там и Аз...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X