Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Зимна среща в Стара Загора 31.01.2009 година.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Зимна среща в Стара Загора

    аз съм ок само уточнете АТ/МТ
    Око за око и светът ще ослепее

    Коментар


    • #32
      До: Зимна среща в Стара Загора

      Винаги сьм предпочитал МудТеренаИ аз сьм за 17-18.01.2009г.С пичовете от клуба ще се опитаме за задоволим жаждата за кално приключение,не прекалено обаче за да няма и недоволни.
      LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
      Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

      Коментар


      • #33
        До: Зимна среща в Стара Загора

        Първоначално публикуван от Ico_Ns Преглед на мнение
        аз съм ок само уточнете АТ/МТ
        Ице, като познавам Белата...без МТ няма да стане, ще има хард изпълнения
        DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
        Skype: pach_bs

        Коментар


        • #34
          До: Зимна среща в Стара Загора

          Недей ги плаши брат че няма да доидат,няма ,всичко ще е в рамките на нормалното,ще се справят и оргиналните машини с що годе добри гумета,които иска хард ще го бутнем в триал полигона на клуба,не че е страшен ама завали ли.........
          LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
          Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

          Коментар


          • #35
            До: Зимна среща в стара загора

            Първоначално публикуван от PACH Преглед на мнение
            Изобщо не става дума за палатки.Идеята е да е по-голяма хижа с подходящ по размери ресторант където да се съберем.Аз ще взема музика за да си направим една дискотека, Белата ще осигури малко стриптизьорки и веселбата ще е пълна
            Скоро се чухме с Upi, та той ми каза, че ще има среща на Сузитата. Ще ме 'звинявате, ама тоя раздел на форума не го чета, че като погледна у него все някой или се оплаква какво е счупил, или се жалва, че двг. му е маломощен и не може да търкаля големи гумета, а като гледам Ванката Попов - тоя все се почупва на трасето... Та така де жената има витарка, и можем да присъстваме, ако ни искате. Само трябва да й заваря отпред ухо за теглене, да я опъвате при нужда /витарката, не жената/, че пак Ванката Попов ми сподели, че бил срязал ухото, защото само пречело и че никога, като дърпам някой не трябва да подавам предницата, а задния край на витарката. Затова, де .
            Та по темата: съгласни сме да се дотътрим с витарката дагодина м. януари, на всичко сме съгласни, но ако трябва да сме клиенти на Бай Вълчо, по-добре да не сиразтоварваме палатките от лятната среща и да си напалим огънче навън, че скарата му бавно греела
            Ама жена ми като й казах, че щяло да има стриптизьорки от Ст. Загор. мин. е - бан. каза да си ходя с джипа без нея, тя какво щяла да прави там?
            Аз й обясних, че тя ще си кара витарката, а ние ще зяпаме стриптизьорките, ама тя пак нещо се мръщи.

            Все някак си ще дойдеме! Бройте ни 3 бр.+кучка и витарка.
            Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

            "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

            Коментар


            • #36
              До: Зимна среща в Стара Загора

              17-18 и мен ме устройва перфектно!Колега Славин дай малко повече инфо за тези бунгала.Има ли наоколо някакъв по-лекичък маршрут?
              Айде вече някой местен да организира мястото
              Jeep Cherokee XJ 4000 Limited, 2001 year. Ducati Multistrada 1200, 2014 year

              Коментар


              • #37
                До: Зимна среща в Стара Загора

                Първоначално публикуван от nikman Преглед на мнение
                17-18 и мен ме устройва перфектно!Колега Славин дай малко повече инфо за тези бунгала.Има ли наоколо някакъв по-лекичък маршрут?
                Айде вече някой местен да организира мястото
                Споко, Белата работи по въпроса, като провери на место нещата ще пише.
                DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                Skype: pach_bs

                Коментар


                • #38
                  До: Зимна среща в Стара Загора

                  Първоначално публикуван от nikman Преглед на мнение
                  17-18 и мен ме устройва перфектно!Колега Славин дай малко повече инфо за тези бунгала.Има ли наоколо някакъв по-лекичък маршрут?
                  Айде вече някой местен да организира мястото
                  Като новобранец се изказах неподготвен за тези бунгала. Миналата година са били там. Трябва и разнообразие.
                  OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                  Коментар


                  • #39
                    До: Зимна среща в Стара Загора

                    Аз ще взема миксер и плеери, намерете само две тонколони с усилвател че няма място да мъкнем и тях
                    Последно редактирано от kolonal-Васил Гергов; 19-01-09, 21:38.
                    DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                    Skype: pach_bs

                    Коментар


                    • #40
                      До: Зимна среща в Стара Загора

                      Първоначално публикуван от PACH Преглед на мнение
                      Аз ще взема миксер и плеери, намерете само две тонколони с усилвател че няма място да мъкнем и тях
                      Иване, да си си купил джип, че да побере всичко. Жена ми, като прочете мнението ти реши да вземе колонките за бекграунда на ДВД плеяра, че да ги побереш във витарката. Гледа ли "Приключенията на Гъливер"?
                      Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                      "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                      Коментар


                      • #41
                        До: Зимна среща в Стара Загора

                        Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                        Иване, да си си купил джип, че да побере всичко. Жена ми, като прочете мнението ти реши да вземе колонките за бекграунда на ДВД плеяра, че да ги побереш във витарката. Гледа ли "Приключенията на Гъливер"?
                        Офффф Ужасни стеееее, ти ако си мислиш че ще се съберат в джипа ти...много се лъжеш Единствено в Тойотата на Джамбазов се събират при свалени задни седалки.Последно ако не се лъжа ги видя в Св.Влас, тогава дето постоянно имаше "Аааа Ванкааа, намали малко не може да се чуем, заглушаваш стартовия пистолет и т.н."
                        Аз джипа съм го взел да си правя кефа, не да разкарвам тонколни.За тази работа си имам бус...ама не е Сузуки .Ако колонките ти на киното са по-поне 400 вата на 1 бр. става, даже може да ги спазарим
                        DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                        Skype: pach_bs

                        Коментар


                        • #42
                          До: Зимна среща в Стара Загора

                          Има ли вече примерна дата за срещата ?

                          Коментар


                          • #43
                            До: Зимна среща в Стара Загора

                            До колкото разбирам датите ще са 16ти, 17ти 18ти - поне до тук мнозинството е за тези дати. Остава белата и компания да уточнят и резервират спането.
                            Ако не свършва добре, значи не е свършило!
                            0888 315 794
                            LZ1UPI
                            A1 (Rh+)

                            Коментар


                            • #44
                              До: Зимна среща в Стара Загора

                              и аз останах с такова впечатление за датата че е 17 и 18 нека автора на темата да и промени заглавието и да вмъкне точната дата зада може ако има някой все още неразбрал да прочете с нетърпение чакам да дойде 17
                              „глупава глава на краката почивка не дава”

                              Коментар


                              • #45
                                До: Зимна среща в Стара Загора

                                Клеги датата е спорна,от клуба ме притиснаха,да е на 4.02.09 понеже клубчето ни има годишнина,и смятаме да осигурим малко пиячка и мезенца по случая,така като 4.02 са работни дни официалната дата става 31/01/2009 и 01/02/2009,понеже е събота и неделя,надявам се да не е проблем за някои,тькмо да се поутрьскаме от новогодишния стрес ,така че остава месец до сбирката.Поздрави и се стягайте за купона. П.С. -Ванка тьрся колони,ама все малки ми се виждат предоставените
                                LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                                Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X