Обява

Свий
Няма добавени обяви.

От Дядо ви Коледа.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От Дядо ви Коледа.

    Уважаеми колеги,
    Днес ме посети един белобрад старец... Разправяше ми ги разни... врели-некипели...
    От цялата работа разбрах, че имал проблеми с регистрацията във форума ни, можел да чете, ама не можел да пише... а тук, между нас, имало едни хора, дето уж не вярвали в съществуването му, но пък били свършили много добри дела през изтеклата година и т.н. и т.н....
    Накрая ме помоли да пусна тази тема, в която да сте пишели, кой какъв подарък искал от него за Коледа...
    Може би нямаше да пусна тази тема, ама като видях с какъв джип отпраши, реших, че е сериозен...

    П.П. Пишете колеги, пишете, не се притеснявайте, списъкът със залужилите беше мноооого дълъг!
    Последно редактирано от giorgio; 19-12-08, 13:47.
    Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
    Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

  • #2
    До: От Дядо ви Коледа.

    Искам и аз като неговия джип,ама пусти пари все не стигат.
    DAIHATSU ФЕРОЗА 1.6 16V 0897968887

    Коментар


    • #3
      До: От Дядо ви Коледа.

      Ха, ха ! Искам ЧНГ !

      Чисто Ново Гадже
      Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

      Коментар


      • #4
        До: От Дядо ви Коледа.

        Да не е един тип, който постоянно пише "Хо-хо-хо"? Баннахме го за спам...
        Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

        Коментар


        • #5
          До: От Дядо ви Коледа.

          Аз пък снежанка,ама не от ония дет са на борсата,ми по беличка...ако може де,в краен случй кандисвам и на черна

          Коментар


          • #6
            До: От Дядо ви Коледа.

            Първоначално публикуван от Тодор (Zaarin) Преглед на мнение
            Да не е един тип, който постоянно пише "Хо-хо-хо"? Баннахме го за спам...
            Не знам дали го е писал това "хо-хо-хо", ама така се смееше през цялото време...

            П.П. Колеги, бъдете по-учтиви, пишете желанията си, започвайки с думи, подобни на "скъпи дядо Коледа", "уважаеми Дядо Коледа" и все в тоя дух!
            Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
            Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

            Коментар


            • #7
              До: От Дядо ви Коледа.

              Аз съм скромен.
              Та, Скъпи Дядо Коледа, и аз като Ники, искам
              1) ЧНГ
              2) TLC HD(F)J80
              3) Да продам две от моите джипки...

              Посочената поредност не е задължителна...

              Коментар


              • #8
                До: От Дядо ви Коледа.

                ЗАЯВЛЕНИЕ*
                до Дядо Коледа
                Уважаеми г-н Коледа,

                С настоящето писмо заявявам желанието си да получа след срок от 6(шест) календарни дни, считано от днес 19.12.2008 г., един брой вълшебен компас с вградена функция "Отведи ме до високопроходимата машина от тип ..................... /моля попълнете марка и модел/ , която по настоящем е в перфектно състояние и на добра цена".

                С Уважение: /в оригинала е приложен ел. подпис/

                Дата: 19.12.2008





                * Заявление, защото след последните законови изменения Молбите са отменени.
                Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

                Коментар


                • #9
                  До: От Дядо ви Коледа.

                  Аз, за да не ме пропусне или да се обърка нещо, и картинка съм сложила.
                  Все, что делаешь, надо делать хорошо, даже если совершаешь безумство.
                  A2 (+)

                  Коментар


                  • #10
                    До: От Дядо ви Коледа.

                    бе то май не е за тука, ама колко добре съм излезнАл на кадро

                    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                    Коментар


                    • #11
                      До: От Дядо ви Коледа.

                      turtey, ти си смел човек (и богат явно! )! След като прочете част от заявките ни към Дядо Коледа, да си признаеш, че си ти!
                      Все, что делаешь, надо делать хорошо, даже если совершаешь безумство.
                      A2 (+)

                      Коментар


                      • #12
                        До: От Дядо ви Коледа.

                        Първоначално публикуван от cveti Преглед на мнение
                        turtey, ти си смел човек (и богат явно! )! След като прочете част от заявките ни към Дядо Коледа, да си признаеш, че си ти!
                        за първото може и да вярно
                        но богаството ми е само в душата
                        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                        Коментар


                        • #13
                          До: От Дядо ви Коледа.

                          аз, понеже не съм заслужил, ще бъда скромен:

                          искам списъка му, на момичетата дето няма да получат подаръци...

                          поне две странички
                          ________________________________________________
                          Subaru OUTBACK 2,5
                          Hyundai TUCSON 2.0

                          Коментар


                          • #14
                            До: От Дядо ви Коледа.

                            Скъпи Дядо Мраз (така съм израснал, Sorry),
                            За Празниците искам "Само" Здраве и ЩАСТИЕ, около мен

                            П.С. Дано добрият Старец да открие какво би ме направило щастлив, че аз напоследък не успявам, ама нали си е Приказен Герой, може и да се справи, би било Жалко обаче ако ме превърне в Селски Идиот (те гарантирано са Здрави и Щастливи), но какво да се прави и в Желанията има Рискове

                            Джорджо, а твоето желание на Ушенце ли му го шепна? Няма ли да го Споделиш?

                            Коментар


                            • #15
                              До: От Дядо ви Коледа.

                              Аз искам здраве. За мен, за семеиството ми, за роднините и приятелите ми. И за целия форум.
                              "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X