Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ТЕМА ЗА ВЪПРОСИ И МНЕНИЯ ЗА "АТV ШАМПИОНАТИ"

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: ТЕМА ЗА ВЪПРОСИ И МНЕНИЯ ЗА "АТV ШАМПИОНАТИ"

    Първоначално публикуван от BEAST1 Преглед на мнение
    1. Къде и как трябва да се изпращат необходимите документи и средства за новите лицензи?
    2. Снимки за пропуски ще трябват ли?
    3. Оригинал на застрахователната полица ще ни се предостави ли? (В коя компания ще бъдат застраховките?)
    4. Клубният лиценз - клубът ли го заплаща?
    5. По 20 лв. на пропуск за състезател, механик, мениджър или 20 лв. за всички?

    Благодаря за вниманието.
    Първо подготвяш документите за клубния лиценз и ги изпращаш с парите във федерацията.
    После подготвяш и документите за лицензи и в зависимост какви лицензи искаш, ще ги изпратиш на отговорника от съответната комисия.
    За "ATV Challenge" при мен, а за другите не знам
    Снимки за пропуска ще ти трябват, разбира се и пропуските за всеки поотделно и се таксуват поотделно ! Ако караш обаче само на Чалънджите, пропуски не ти трябват, там ги дават безплатно
    Застрахователната компания е "Общинска Застрахователна" (до колкото разбрах) и ще получите копие а полицата, защото предполагам, че ще е групова !

    Първоначално публикуван от BEAST1 Преглед на мнение
    4. Клубният лиценз - клубът ли го заплаща?
    Клубния лиценз го заплаща "Светия Синод" (по подразбиране )

    Коментар


    • #32
      До: ТЕМА ЗА ВЪПРОСИ И МНЕНИЯ ЗА "АТV ШАМПИОНАТИ"

      Tака и така съм започнал с глупавите въпроси да задам и още един: (отговорът не го знам....)
      1. Лицензът за какво ни е?
      Последно редактирано от Стефан Слабов; 08-01-10, 06:16.
      0887 246718

      Коментар


      • #33
        До: ТЕМА ЗА ВЪПРОСИ И МНЕНИЯ ЗА "АТV ШАМПИОНАТИ"

        Здравейте ! "-През сезон 2009 АТV Шампионатите ще бъдат в следните дисциплини:
        МХ АТV ( Quad Cross в Европа ) - Добре познатият от миналата година Мотокрос Шампионат, в който АТV-та бяха експериментално, а тази година вече са в отделен Шампионат. Федерацията ще осигури парични награди за участниците като професионалисти и те ще получават пари в края на годината."

        ".......професионалисти и те ще получават пари в края на годинатата." Желание за участие в МХ АТВ имам но , имам ниаколко въпроса преди това ,за да разбера да ли е възможно евентуално участие .1 Грубо изчислих разходите , който ще имам в това начинание - възтановяване на мотора ,след катастрофа;обурдване според изискванията;такси , бензин, транспорт, части , консомативи;Сумата която , се образува по мой изчисления сравнена с доходите ми може да бъде поета на половина ,другата половина от евентуална заплата като професионалист в АТВ надпреварата . Ако изобщо има такава заплата , за която съм чувал от непотвардени източници ,че е на стойност (....) еди колко си ,която потвраждава шансовете за участие. 2 За да стане състезателят професионален състезател , е нужно договор с клуб . Въпросат е кой клуб търси състезатели за да ги лицензира ?

        Коментар


        • #34
          До: ТЕМА ЗА ВЪПРОСИ И МНЕНИЯ ЗА "АТV ШАМПИОНАТИ"

          Първоначално публикуван от Ivailo Ivanov Преглед на мнение
          Здравейте ! "-През сезон 2009 АТV Шампионатите ще бъдат в следните дисциплини:
          МХ АТV ( Quad Cross в Европа ) - Добре познатият от миналата година Мотокрос Шампионат, в който АТV-та бяха експериментално, а тази година вече са в отделен Шампионат. Федерацията ще осигури парични награди за участниците като професионалисти и те ще получават пари в края на годината."

          ".......професионалисти и те ще получават пари в края на годинатата." Желание за участие в МХ АТВ имам но , имам ниаколко въпроса преди това ,за да разбера да ли е възможно евентуално участие .1 Грубо изчислих разходите , който ще имам в това начинание - възтановяване на мотора ,след катастрофа;обурдване според изискванията;такси , бензин, транспорт, части , консомативи;Сумата която , се образува по мой изчисления сравнена с доходите ми може да бъде поета на половина ,другата половина от евентуална заплата като професионалист в АТВ надпреварата . Ако изобщо има такава заплата , за която съм чувал от непотвардени източници ,че е на стойност (....) еди колко си ,която потвраждава шансовете за участие. 2 За да стане състезателят професионален състезател , е нужно договор с клуб . Въпросат е кой клуб търси състезатели за да ги лицензира ?
          До тази година федерацията заплащаше 3 лева на точки от събраните през годината, т.е. ако имаш 300 точки, това са 900 лева...
          Обаче...заради кризата ги спряха и... "мъни ЙОК"
          Няма професионални състезатели в България все още...т.е. на никой от състезателите клуба не му поема разходите
          Има малка част от участниците, които имат спонсори, но те са постигнали нещо и са ги забелязали...т.е. състезавали са се със собствени средства докато "изскочат"
          Обратната практика няма...

          Коментар


          • #35
            До: ТЕМА ЗА ВЪПРОСИ И МНЕНИЯ ЗА "АТV ШАМПИОНАТИ"

            От къде да вземем МОЛБА ОБРАЗЕЦ ЗА ЛИЦЕНЗИРАНЕ НА СЪСТЕЗАТЕЛ В БФМ
            0887 246718

            Коментар


            • #36
              До: ТЕМА ЗА ВЪПРОСИ И МНЕНИЯ ЗА "АТV ШАМПИОНАТИ"

              Първоначално публикуван от BEAST1 Преглед на мнение
              От къде да вземем МОЛБА ОБРАЗЕЦ ЗА ЛИЦЕНЗИРАНЕ НА СЪСТЕЗАТЕЛ В БФМ
              Молбата е за лицензиране на клуб, а състезателя се "моли" на Председателя на Клуба
              Значи трябва първо да си лицензираш клуба, а ако не, намираш си лицензиран клуб, с който да сключиш договор

              МОЛБА ЗА ЛИЦЕНЗИРАНЕ НА КЛУБ

              ОБРАЗЕЦ НА ДОГОВОР С КЛУБ

              МОЛБА ЗА ЛИЦЕНЗИРАНЕ НА СЪСТЕЗАТЕЛ
              Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 12-01-10, 00:04.

              Коментар


              • #37
                До: ТЕМА ЗА ВЪПРОСИ И МНЕНИЯ ЗА "АТV ШАМПИОНАТИ"

                ДА разбирам ли, че за да се лицензираме за АТV CCup (надпреварите) ще са необходими:

                1. МЕДИЦИНСКО УДОСТОВЕРЕНИЕ
                2. ДОГОВОР С КЛУБА
                3. КОПИЕ ОТ КАРТОНЧЕ С КРЪВНА ГРУПА
                4. СНИМКА
                5. СЪОТВЕТНИЯТ ВАРИЯНТ НА ЛИЦЕНЗ СЪС ЗАСТРАХОВКА



                ПП И ако е така - дайте координати къде да изпращаме всички документи и такси.



                БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!!!
                Последно редактирано от Стефан Слабов; 09-01-10, 08:06.
                0887 246718

                Коментар


                • #38
                  До: ТЕМА ЗА ВЪПРОСИ И МНЕНИЯ ЗА "АТV ШАМПИОНАТИ"

                  Много омотано стана Значи ако искам да се пускам на чалиндж трябва да имам годишен лиценз който мога да получа само ако съм член във клуб(кои клуб ще ме вземе мен? :Д)А ако искам да се пусна на 1 състезание МХ трябва да мина курс?

                  Коментар


                  • #39
                    До: ТЕМА ЗА ВЪПРОСИ И МНЕНИЯ ЗА "АТV ШАМПИОНАТИ"

                    Първоначално публикуван от Емил Трайков Преглед на мнение
                    Много омотано стана Значи ако искам да се пускам на чалиндж трябва да имам годишен лиценз който мога да получа само ако съм член във клуб(кои клуб ще ме вземе мен? :Д)А ако искам да се пусна на 1 състезание МХ трябва да мина курс?
                    Ами Трайков нещата придобиват малко по голяма сериозност от една сбирщина на надъхали се хора събрани около някакво си мероприятие. Крайно време е да има правила и ред по които да се водим и задължително да спазваме.

                    Клубове колкото ти доша ще. Но не е задължително да имаш клубна принадлежност за някои от лицензите (прочети правилниците)!
                    Ако не си карал МХ, трябва да минеш курс които изобщо не е страшен!

                    Коментар


                    • #40
                      До: ТЕМА ЗА ВЪПРОСИ И МНЕНИЯ ЗА "АТV ШАМПИОНАТИ"

                      Kакво значи - Warm Up?
                      0887 246718

                      Коментар


                      • #41
                        До: ТЕМА ЗА ВЪПРОСИ И МНЕНИЯ ЗА "АТV ШАМПИОНАТИ"

                        Първоначално публикуван от Стефан Слабов Преглед на мнение
                        Kакво значи - Warm Up?
                        Това е подгряваща обиколка, да влезете в кондиция

                        Коментар


                        • #42
                          До: ТЕМА ЗА ВЪПРОСИ И МНЕНИЯ ЗА "АТV ШАМПИОНАТИ"

                          Първоначално публикуван от МАРИЕЛА ХРИСТОВА Преглед на мнение
                          Това е подгряваща обиколка, да влезете в кондиция
                          Не се ли пише Warm Lap?

                          И какво не му беше хубавото на предишния регламент на ATV CСup?

                          Сега с този регламент в рамките на два дни си скъсваме нервите и здравето (трошим си машините)......... а купонът?
                          Считай събота и неделя почти през цялото време трябва да седим с "КОФРАЖА" (хайде месец АПРИЛ ОК, ама ЮНИ ?)
                          .......... мога да изтъкна десетки доводи с които да кажа, че този регламент не е добър за нас СЪСТЕЗАТЕЛИТЕ!!!

                          Много по-добре според мен си беше:
                          Четвъртък: Настаняване в ПАДОК, РЕГИСТРАЦИЯ, СВОБОДНИ ТРЕНИРОВКИ (откъсване от сивото ежедневие и навлизане в атмосферата).....
                          Петък: РЕГИСТРАЦИЯ, СВОБОДНИ ТРЕНИРОВКИ и Квалификации за МЯСТО на стартовата решетка.
                          Събота: Стартове за влизане във ФИНАЛНИТЕ СЕРИИ
                          Неделя: ФИНАЛИ/НАГРАЖДАВАНЕ

                          Тук там БРИФИНГ/КЕТЪРИНГ/....... ОБМЯНА НА ОПИТ (крадем НАСТРОЙКИ от конкуренцията) .....

                          В старият регламент беше помислено за всичко и за всеки, а сега вадим душа......... От трасето на автомивката от там в падок (хвърляш мокрите и кални ботуши и екипи, пиеш два аспирина с мигновенно действие против мускулна треска и пак на трасето (въобще не слушайте Десо и БИБЕРОНЕ, че трасето в Дълбок Дол е бебешко - нека дойдат и да карат 300кг машина + 120 кг райдър + 20кг кал + 10кг екипировка + 10кг пот + 40кг нерви (напрежение, адреналин) = половин тон и тогава да си говорим пак))
                          Тея от UEM и БФМ защо не препишат от Т. Христов ?
                          Последно редактирано от Стефан Слабов; 05-03-10, 19:59.
                          0887 246718

                          Коментар


                          • #43
                            До: ТЕМА ЗА ВЪПРОСИ И МНЕНИЯ ЗА "АТV ШАМПИОНАТИ"

                            Първоначално публикуван от Стефан Слабов Преглед на мнение
                            Не се ли пише Warm Lap?

                            И какво не му беше хубавото на предишния регламент на ATV CСup?
                            ....
                            Тея от UEM и БФМ защо не препишат от Т. Христов ?
                            И това ще стане сигурно...някой ден
                            Нищо не пречи да опитаме, поне всеки път е нещо ново, а добрата новина е, че за следващата година вече ще сме опитали от всичко
                            Слабов, ще се справиш, не страдай...

                            П.П.

                            Сигурен съм, че твоето състезание ще бъде "X-Cross" - a
                            Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 06-03-10, 01:18.

                            Коментар


                            • #44
                              До: ТЕМА ЗА ВЪПРОСИ И МНЕНИЯ ЗА "АТV ШАМПИОНАТИ"

                              Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                              Нищо не пречи да опитаме, поне всеки път е нещо ново!
                              Слабов, ще се справиш, не страдай...

                              П.П.

                              Сигурен съм, че твоето състезание ще бъде "X-Cross" - a
                              Aбе още от училище експериментират с мен ..... всяка година програмата беше нова и пак станах ВИШИСТ
                              Аз не се съмнявам, даже съм сигурен, че ще се справя......, но определено страдам - вместо четири дни да ти надувам главата (да ти досаждам) сега реално ме ограничават само в два

                              П.П.

                              Сигурен съм, че ATV CCup също си е "мое" състезание
                              0887 246718

                              Коментар


                              • #45
                                До: ТЕМА ЗА ВЪПРОСИ И МНЕНИЯ ЗА "АТV ШАМПИОНАТИ"

                                Слабов, дали не бъркаш термините "състезание" и "разходка"? Уважаван си доста от мен, и немога да разбера след като те познавам защо правиш СПАМ!? Нашите състезанията им се увеличава нивото със всяко следващо издание със по добрите пилоти които взимат участие. На състезанията си е яко каране и "състезаване" с мотори по трасе!!! (не на маса) както го приемат някои.
                                Надявам се че не си от вторите и постовете са ти били само чесане на пръстите в клавиатурата и разведряване на темите!


                                Първоначално публикуван от Стефан Слабов Преглед на мнение
                                ...вместо четири дни да ти надувам главата (да ти досаждам) сега реално ме ограничават само в два
                                ...

                                А това което си написъл е кошмар за всеки организатор! Надявам се да организираш едно или да станеш съорганизатор за да видиш какво тегло е!

                                пп. Дано ме разбереш правилно, все пак сме приятели!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X