Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Jeep Cherokee 4.0 litre 1990г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Jeep Cherokee 4.0 litre 1990г.

    Привет 4x4 фенове!Аз съм нов във форума и се регистрирах за да се обогатя със знания за високо проходимите автомобили.От година-две съм фен на американската легенда Jeep и имам един,но той не става за сериозна офроуд експлоатация и си търся нещо по-старо,но добро за трудно проходими местности.Доколкото съм чел във форума най-добрите двигатели на Jeep за това са 4.0,4.7,5.2,5.9;В интернет се натъкнах на едно Cherokee 4.0 литра 1990 година на 280000 км. за 3500лв.На външен вид изглежда добре за годините си,двигателя на снимка също има добър вид.Въпроса ми е дали тези пари са реални за такава машина и дали може да се стегне без огромни пресушаващи джоба ремонти,то ремонти ще има ама поне да са по скромни.Благодаря!

  • #2
    До: Jeep Cherokee 4.0 litre 1990г.

    Джипчето изглежда хубаво, но предвид цената и това, че е нов внос, най вероятно е без акциз.
    99 WJ V8, 5" lift long arm, 35"...
    It's a Jeep thing - you wouldn't understand..!

    Коментар


    • #3
      До: Jeep Cherokee 4.0 litre 1990г.

      Първоначално публикуван от Николай Малинов Преглед на мнение
      Джипчето изглежда хубаво, но предвид цената и това, че е нов внос, най вероятно е без акциз.
      +1
      скачай, дави се, пък после ще помагаме ......за последващите разходи ...ами огледай си е хубаво. .... а ако тръгнеш да е лифтваш там вече лимит няма
      0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

      Коментар


      • #4
        До: Jeep Cherokee 4.0 litre 1990г.

        Първоначално публикуван от Scepone Преглед на мнение
        1990 година на 280000 км.
        Съмняваме съотношение година/километри.....Моя Гранд 97г/340 000 км....

        Относно цената: като добавиш близо 5000 лв акциз, става не толкова интересно......
        Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
        Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

        Коментар


        • #5
          До: Jeep Cherokee 4.0 litre 1990г.

          Първоначално публикуван от Злой Преглед на мнение
          Съмняваме съотношение година/километри.....Моя Гранд 97г/340 000 км....

          Относно цената: като добавиш близо 5000 лв акциз, става не толкова интересно......

          За годината и километрите може и да си прав, а може и да не си. Има и изключения! Километрите обаче и така не са малко така че е добре да се гледа внимателно!

          Коментар


          • #6
            До: Jeep Cherokee 4.0 litre 1990г.

            "Злой" ме наведе на разни мисли и се загледах пак в "мобилето" ...колата ми седи зелено-матова (армеийска) може и да си е на толкова километри...ама тогава джантите и степенките са съмнителни (рядко някой разкрасява без смисъл). Добави казания от него и "Николай" акциз и внимателния оглед от всички нас .....и да пишеш
            0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

            Коментар


            • #7
              До: Jeep Cherokee 4.0 litre 1990г.

              Благодаря ви за отговорите! Тези дни може да отида да го огледам на живо,ако в двигателя има капка живот и желание за още живот,най-вероятно ще го взема,но първо да видим какво сухо ще остане след празниците.Благодяря за вниманието още веднъж.

              Коментар


              • #8
                До: Jeep Cherokee 4.0 litre 1990г.

                По празниците, обикновено, е много мокро, така че не виждам какво сухо ще намериш!
                Разбра ли дали ще трябва акциз, че както гледам, това ще е основен проблем.
                Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                Коментар


                • #9
                  До: Jeep Cherokee 4.0 litre 1990г.

                  Отказах се!Той или е без акциз,или е изпята песен,100% е нещо гнило за тези пари.Ще проявя търпение,ще спестявам още и ако ще вземам Чероки то поне да е модела след 96.Като трябва и до Германия ще отида ама поне като ще вземам да е 100% xj 4.0 и най-вече да е запазено.Пък като го взема колко ще запази оригиналния си вид е друг въпрос .Но да не бързаме,че бързата кучка слепи ги ражда.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Jeep Cherokee 4.0 litre 1990г.

                    Включвам се в полемиката и дано да съм полезен - на този дзвер не му е платен акциза. Собственикът го придоби чрез бартер и остана неприятно изненадан, след като разбра колко ще му струва това.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Jeep Cherokee 4.0 litre 1990г.

                      Първоначално публикуван от supermaxx Преглед на мнение
                      Включвам се в полемиката и дано да съм полезен - на този дзвер не му е платен акциза. Собственикът го придоби чрез бартер и остана неприятно изненадан, след като разбра колко ще му струва това.
                      Е на това се вика " да пиеш от извора"
                      Ясна и точна информация - само в този форум е възможно!
                      ________________________________________________________________________________________
                      Grand Cherokee WJ 3.1TD 1999
                      HARLEY DAVIDSON - HARITADGE SOFTAIL CLASIC 2006

                      Коментар


                      • #12
                        До: Jeep Cherokee 4.0 litre 1990г.

                        Той с акциза излиза грубо към 8 биберона и не си заслужава грам.За тези пари може да се намери нещо много по-добро,стига да имаш търпение и желание.Благодаря много за точния и коректен отговор!

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X