Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какъв телефон (смартфон).

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какъв телефон (смартфон).

    Задържаш PWR, или той в комбинация с някой от волюм бутоните.
    Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

    Коментар


    • От: Какъв телефон (смартфон).

      Покрай празниците, вече съм горд притежател на Note 8, невероятен е, дисплея му е нещо уникално а какви снимки с боке прави, леле мале, хардуера му е космически, всичко хвърчи с светлинна скорост, материала от който е направен корпуса му, стомана и стъкло, истинско бижу, който е гледал ревюта да се знае че е точно така. Има само два минуса за мен, тежи си 200 грама и не са малко ако го държиш много време в ръката, също и че трябва да го нося само в чантичка. Но всичките му плюсове компенсират определено двата минуса за мен.

      Весело посрещане на празниците!

      П.С. Откак разбрах че Епъл нарочно забавяли скоростта на хардуера, при старите модели айфони при ъпдейтите, моментално ме загубиха като техен клиент.
      Последно редактирано от Еделвайс; 29-12-17, 09:59. Причина: Пояснение и п.с.

      Коментар


      • От: Какъв телефон (смартфон).

        Да попитам на s3 имаше една много хубава функция, прекарваш длан хоризонтално през екрана и заснема това, което е на екрана, как се казва това приложение и може ли да се сложи на Ксиомито?
        "Джипът започва да върви, като спре да ти е жал за него"УАЗ 469ТЕРАНО 2,7ТДПЕЖО 307 1,6хди

        Коментар


        • От: Какъв телефон (смартфон).

          Казва се скрийншот. На Шайомито е 3 пръста вертикално по дисплея.

          Изпратено от моят Redmi Note 4 с помощта на Tapatalk
          Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
          Телефон - в профила!

          Коментар


          • От: Какъв телефон (смартфон).

            Взех я s8-цата, супер е че има приложение да прехвърли всичко от стария тел. иначе тепърва ще и свиквам, Самсунг не съм имал досега
            ________________________________________________
            Subaru OUTBACK 2,5
            Hyundai TUCSON 2.0

            Коментар


            • От: Какъв телефон (смартфон).

              Здравейте дайте идея за телефон или таблет от 5.7" до 6.2" с няколко условия. GPS, OTG,1 или 2GB Ram, и на възможно най ниска цена. Идеята е да се използва като вградена навигация и музикален плеър в кола. Колата е Рено Меган 2003 със заводски нави прибиращи се в таблото.

              Коментар


              • От: Какъв телефон (смартфон).

                Първоначално публикуван от Павел Василев Преглед на мнение
                Покрай празниците, вече съм горд притежател на Note 8, невероятен е, дисплея му е нещо уникално а какви снимки с боке прави, леле мале, хардуера му е космически, всичко хвърчи с светлинна скорост, материала от който е направен корпуса му, стомана и стъкло, истинско бижу, който е гледал ревюта да се знае че е точно така. Има само два минуса за мен, тежи си 200 грама и не са малко ако го държиш много време в ръката, също и че трябва да го нося само в чантичка. Но всичките му плюсове компенсират определено двата минуса за мен.

                Весело посрещане на празниците!

                П.С. Откак разбрах че Епъл нарочно забавяли скоростта на хардуера, при старите модели айфони при ъпдейтите, моментално ме загубиха като техен клиент.
                В една другс тема се споменаваше, че които минал на ипхоне, не де връщал към андроод. Радвам се, че вече познавам няколко десетки такива
                Честито

                Коментар


                • От: Какъв телефон (смартфон).

                  Първоначално публикуван от Glow Преглед на мнение
                  В една другс тема се споменаваше, че които минал на ипхоне, не де връщал към андроод. Радвам се, че вече познавам няколко десетки такива
                  Честито
                  Благодаря, невероятна мощна машинка излезе:

                  Коментар


                  • От: Какъв телефон (смартфон).

                    Първоначално публикуван от Павел Василев Преглед на мнение
                    Благодаря, невероятна мощна машинка излезе:
                    Дано и след година впечетленията да са подобни


                    Land Rover Discovery II, V8 4.0
                    VW Golf VI variant
                    Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

                    Коментар


                    • От: Какъв телефон (смартфон).

                      Първоначално публикуван от rosen_offroad Преглед на мнение
                      Дано и след година впечетленията да са подобни
                      Съпругата ми ползва Galaxy S 6 Edge, все още хвърчи като пушка и отваря скоростно приложенията, щом при нейния телефон е все още така добре бърз, значи при мен поне 2 години ще е актуален със сигурност, разбира се, иска се добра "андроид" култура, знам какви и кои приложения да качвам, проверявам и проучвам всичко преди да инсталирам каквото и да е, оптимизирам на 80% по мой си вкус кое какво да работи и т.н.

                      Инак и моя телефон ако качвам безразборно до дупка приложения и всичко да работи на макс, при фонов режим и т.н. може и да успея да го направя в скоро време бавен и без да чакам 1 година...

                      Коментар


                      • От: Какъв телефон (смартфон).

                        Колеги някакви отзиви за хуавей мейт 10 про ? Че идва време да сменям моя , а този нещо дразни да го взема.
                        Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

                        Коментар


                        • От: Какъв телефон (смартфон).

                          Първоначално публикуван от jimito Преглед на мнение
                          Колеги някакви отзиви за хуавей мейт 10 про ? Че идва време да сменям моя , а този нещо дразни да го взема.
                          За въпросния смартфон, онзи ден четох само хубави неща от любопитство из другите форуми, много добро изпълнение било и съотношение качество- отлични възможности-цена, си струвал отвсякъде според форумни колеги имащи въпросния смартфон, четох само за един минус, че не се знае за колко време е заложено да има поддръжка и ъпдейти...
                          Но това е само четено от мен от онзи ден мнения.

                          Коментар


                          • От: Какъв телефон (смартфон).

                            Първоначално публикуван от Glow Преглед на мнение
                            В една другс тема се споменаваше, че които минал на ипхоне, не де връщал към андроод. Радвам се, че вече познавам няколко десетки такива
                            Честито
                            Поименно, колега, поименно!
                            Иначе му се вика "амок".
                            подаръци за мъже от FACOM
                            промоция на читави инструменти

                            и на хоби такива

                            тел. О879 Ч8Ч 2З5

                            Коментар


                            • От: Какъв телефон (смартфон).

                              iPhone or Samsung?
                              https://www.facebook.com/GeniusClub....W02_9sbKON51Rk
                              Това което ни липсва ни кара да мечтаем.

                              Коментар


                              • От: Какъв телефон (смартфон).

                                Дойде време и аз да заменя стария верен Huawei P8 lite с нова машинка. От около 6 години ползвам устройства с въпросната марка и съм доволен . Противник съм на това да се дадат една шапка пари за телефон ( примерно 1500-2000 лв. ) особено ако работиш за 1000 лв . Но , да си дойда на питането , двоумя се между Huawei i Xiaomi сега ?
                                Някой с наблюдения върху двете марки ?
                                Който търси , намира !
                                Човекът е човек, когато е на път !

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X