Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какъв телефон (смартфон).

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Аз по принуда взех Самсунг от серията ултра - за 2 бона от онези с писалката... Принудих се заради работата и писалката.На всичкото отгоре ми набутаха и оригиналния калъф онзи дето показва инфо без дисплей.
    Приятно съм изненадан. Работи отлично - батерията държи 2 дни дисплея е отличен бърз е... безжично зареждане бърз интернет - бъкан с екстри...
    С чиста съвест можа да кажа че превъзхожда айфона по доста параметри.
    И калъфа - не бях виждал такъв калъф и съм много приятно изненадан.

    Коментар


    • Veselin Monkov
      Veselin Monkov коментира
      Редактиране на коментар
      Моя е простия s23. Без + или ултра. Обаче всяка вечер го зареждам. Много вероятно е, че от него си пускам нет за вкъщи - лаптоп, 2 принтера и телевизор. Понякога и с блутут към слушалки или саундбар. Заглеждал ли си какво имаш включено когато изкарва по 2 дена?

    • Veselin Monkov
      Veselin Monkov коментира
      Редактиране на коментар
      sparkybg до скоро и аз мислех така за бързината. Но приятел тръгна да превежда с камерата и доста стар телефон, и преведе ред-два най-много. В същото време S23 превежда и ситните редове в описанието на турски раундъп за две секунди с една снимка.

    • sparkybg
      sparkybg коментира
      Редактиране на коментар
      Причината е камерата и евентуално софтуеrа, не скоростта на телефона. Да, вероятно S23 ще разпознае текст примерно 2 пъти по-бързо от новия ми Redmi note 13 pro 5g или 5 пъти по-бързо от 5 годишния ми Mi Note 10.
      Да, ако често ми се налага превод със снимане в голям обем,ще търся бърз телефон, освен и с добра камера. Зачита се. Само дето до сега не съм го правил нито веднъж.

      ПП: Пробвах. Телефонът ми за 600 кинта се справя повече от чудесно. След малко ще пробвам 5 годишен телефон, струващ тогава 600 кинта. Общото между двата е че и двата имат прилични камери.

      ППП: Пробвах с Redmi Note 9 pro, на около 5 години, точно 7 пъти по-бавен от S23. Малко по-тегаво се справя с разпознаването в реално време спрямо сегашния ми Redmi Note 13 Pro 5G, но нула проблеми при разпозанване ако се щракне снимка.
      Последно редактирано от sparkybg; Днес, 11:52.

  • На въпроса: "Какъв смартфон?" имам цели три (и половина) отговора:
    1. НИКАКЪВ. Ако можеш да си го позволиш.
    2. Служебен. Какъвто дадат. И нищо лично през него. Не става въпрос за параноя, а за елементарно избягване на проблеми, когато смениш работата.
    3. Китайски. Като за беден човек.
    3а. Какъвто са ти подарили.

    Коментар


    • Veselin Monkov
      Veselin Monkov коментира
      Редактиране на коментар
      Съвета е като да си светиш със свещи в 21 век. Смартфоните предлагат страхотни безплатни улеснения. Е, ако жевееш на село и не мърдаш от там едва ли ще ти трябва преводача или някоя навигация. Някои приложения, като Waze и запис на разговори (забранена и подтисната функция, но има чалъми) са ми спестявали реални пари.

    • ezhko
      ezhko коментира
      Редактиране на коментар
      Преводачът не ми трябва, защото съм си размърдал задника да понауча чужди езици и да ги практикувам в съответните държави. Там, където ми трябва навигация, ГСМ-а не върши работа. В трафика не се вра, а го заобикалям принципно. Хем виждам и интересни неща, за които никой не е платил да се появят във виртуалния свят, където все повече живее човешкото стадо. И гледам да общувам с хора, за които не ми трябват адвокати и специални разузнаввателни средства...
      Правилната аналогия е да ползвам слънцето, вместо кварцовата лампа в козметичния салон. И да изляза в парка, вместо да давам пари да дишам прахта от пътеките във фитнеса.

  • Аз пътувам доста, сега съм в Швейцария. Ако пък толкова не ми дреме какъв ми е телефона и какво прави, спокойно за няколко минути разговор и пратени няколко снимки на Вайбър тук ще ме одрусат 100 лева. Да не говорим, че всичкият транспорт, хотели и плащания минават през телефона. Тъпото Шаоми сигурно няма някои от бандовете на 4G-то тук, защото се връзва само 3G и то за оператори, които взимат 23 ЛЕВА за МБ...
    Та питам телефон, който има всички честоти из Европата и по нататък ако може.

    Коментар

    Активност за темата

    Свий

    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

    Зареждам...
    X