Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какъв телефон (смартфон).

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какъв телефон (смартфон).

    Здравейте , и мен ме застигна тази главоблъсканица.
    Явно в очите на моята племенница аз съм някакъв спец-разбирач на модерните джаджи
    Аз смартфона си го избирах по съвсем други критерии .. ама както и да е ... та вчера ме пита какъв телефон да си избряла. Събрала е пари - 500 лева , та това е горната граница, като не е задължително да се харчат всичките
    На въпроса , какво искаш от смартфона си отговори това :
    -Еми искам да е по голям от моя , хубава камера , батериа повече от моята2300Mah , да е бърз и да има повечко памет ( сегашния и телефон е - Самсунг галакси s3 mini La fleur - закупен от тук )

    Малката е на 15 годни, ако това има някакво значение де
    Давайте съвети моля

    Само като пример, беше си избрала тези два :
    - Sony Xperia XA 4G
    - Allview P9 Energy Lite

    Според нея не е задължително да са нови , но според мен , за такива пари каквото и да си купиш, трябва да има гаранция
    Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
    За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

    A1+

    Коментар


    • От: Какъв телефон (смартфон).

      Хвърли един поглед и на тези gsm-и от серията pro.От 6 месеца се ползва,още работи,не е показал дефекти,издържа 2-3 дни батерията....
      • Модел: Xiaomi Redmi Note 3 pro 3GB RAM 32GB ROM. Успех!
      Последно редактирано от LAZZ; 22-01-17, 14:09. Причина: допълнение

      Коментар


      • От: Какъв телефон (смартфон).

        Първоначално публикуван от LAZZ Преглед на мнение
        Хвърли един поглед и на тези gsm-и от серията pro.От 6 месеца се ползва,още работи,не е показал дефекти,издържа 2-3 дни батерията....
        • Модел: Xiaomi Redmi Note 3 pro 3GB RAM 32GB ROM. Успех!
        Благодаря , ще и го покажа , то трябва и да го хареса на външен вид , нали е жена ; )
        Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
        За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

        A1+

        Коментар


        • От: Какъв телефон (смартфон).

          LENOVO K6 NOTE!ЖинатЪ е с такъв и е доста доволна!И аз съм го разцъквал,еми бива!В момента е на 430 кинти нов.Тва NOTE е важно!Да не се гледа К6!Модел от края на 2016.Има ревюта вече на български.Ние кат го зехме декември,немаше и инфо почти никакво!
          Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
          0888854582
          Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
          Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

          Коментар


          • От: Какъв телефон (смартфон).

            В момента съм с Motorola Defy+. Много е зле горкия, пусна ли нета или някоя програма, забива за доста време, общо взето мога да го ползвам само като телефон и камера. Но пък е страшно идиотоустойчив, постоянно пада, ритам го, подпирам се с цялата си тежест отгоре му, докато ми е в джоба, последно няколко коли минаха през него.
            Искам да го сменя с по-бърз смартфон, но да е също толкова здрав. Искам и да не е много по-голям, този е с малко под 4" диагонал.
            Искам да е втора употреба, около 100лв, предвид какъв бой ще яде, да не ме е яд, ако го строша.
            Спрял съм се на Moto G, мисля че ще ми върши работа, но не се намират много. Чета добри отзиви за тях.
            Бих погледнал и други, отговарящи на горните изисквания.

            Коментар


            • От: Какъв телефон (смартфон).

              Екзотични китайски не препоръчвам поради липса на аксесоари за тях на нашия пазар. Трябва да се купуват от интернет. Леново от друга страна имат много често софтуерни проблеми.

              Аз съм със Самсунг S5, който в момента се намира на под 500 лв. цена, но на децата скоро взехме нещо много по-привлекателно, по-мощно, с по-добра камера, много по-добра батерия с единствения недостатък спрямо самсунга, че не са водоустойчиви.

              Единия модел, който препоръчвам в рамките на този бюджет е Huawei Honor 7 Lite (дъщеря ми го ползва и е много щастлива).
              Малко по-мощния модел на сина ми (14 годишен) е Huawei P9 Lite. Това също е под 500 лв. и според мен много си струва.
              Нека види тези два модела, а ти провери характеристиките им. Дъщерята зарежда Honor-a един път на 3-4 дни.

              И като завършек - за huawei има всякакви аксесоари на пазара, а марката е на трето място по продажби в света след Самсунг и Епъл.
              Последно редактирано от Stas; 24-01-17, 10:17. Причина: допълнение
              ДНЕВНИКЪТ НА СТАС
              СВЕТЪТ НА МАИТЕ. ГВАТЕМАЛА, БЕЛИЗ И ХОНДУРАС

              Коментар


              • От: Какъв телефон (смартфон).

                Първоначално публикуван от Stas Преглед на мнение
                Екзотични китайски не препоръчвам поради липса на аксесоари за тях на нашия пазар. Трябва да се купуват от интернет. Леново от друга страна имат много често софтуерни проблеми.

                Аз съм със Самсунг S5, който в момента се намира на под 500 лв. цена, но на децата скоро взехме нещо много по-привлекателно, по-мощно, с по-добра камера, много по-добра батерия с единствения недостатък спрямо самсунга, че не са водоустойчиви.

                Единия модел, който препоръчвам в рамките на този бюджет е Huawei Honor 7 Lite (дъщеря ми го ползва и е много щастлива).
                Малко по-мощния модел на сина ми (14 годишен) е Huawei P9 Lite. Това също е под 500 лв. и според мен много си струва.
                Нека види тези два модела, а ти провери характеристиките им. Дъщерята зарежда Honor-a един път на 3-4 дни.

                И като завършек - за huawei има всякакви аксесоари на пазара, а марката е на трето място по продажби в света след Самсунг и Епъл.
                Ето това се казва полезен пост Благодаря ! Показвам ги веднага.
                Последно редактирано от ИВАН НЕДОКЛАНОВ; 24-01-17, 10:40.
                Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                A1+

                Коментар


                • От: Какъв телефон (смартфон).

                  Мъчих се и аз скоро с избиране. Взех китаец Хуа.. П9 лайт. Нямам забележки. Не, че много им разбирам, но основните работи ги ползвам и вървят без драми.

                  Коментар


                  • От: Какъв телефон (смартфон).

                    Често пропускана характеристика ,при покупката на gsm е....стойностите на SAR.Колкото са по-малки,толкова по -добре.Под 0.6...примерно.За всеки случай,когато е за дете,което не се разделя с новата играчка,редно е да са под тази стойност.На П9.....SAR EU 1.38 W/kg (head) 1.59 W/kg (body). Не че мога да премеря дали е вярно,но по-добре да е написано в характеристиките .

                    Коментар


                    • Re: Какъв телефон (смартфон).

                      Потвърждавам мнението на Стас, Lenovo са с отвратително написан ОС. За съжаление ползвам такъв служебен и то не от еФтините. За детенце бих взел марков телефон независимо от по слабия хардуер.

                      Коментар


                      • От: Re: Какъв телефон (смартфон).

                        Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
                        Потвърждавам мнението на Стас, Lenovo са с отвратително написан ОС. За съжаление ползвам такъв служебен и то не от еФтините. За детенце бих взел марков телефон независимо от по слабия хардуер.
                        Леново не е ли марка също?
                        Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                        За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                        A1+

                        Коментар


                        • Re: От: Re: Какъв телефон (смартфон).

                          Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
                          Леново не е ли марка също?
                          За мен НЕ. Пълен китаец, даже много по неизвестни китайски пръчки понякога работят по добре.
                          Поредното леново -служебно, което пратих в сервиза, светваше само, набираше си самичко разни номера, забива и без рестарт не се оправя, ти набираш един номер той друг.
                          Нищо де, така се запознаваш с много хора

                          Коментар


                          • От: Re: От: Re: Какъв телефон (смартфон).

                            Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
                            За мен НЕ. Пълен китаец, даже много по неизвестни китайски пръчки понякога работят по добре.
                            Добре де , дай "марките". Нали затова питам.

                            Мнението на LAZZ за SAR също ме замисли, но не пишат навсякъде тези параметри
                            Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                            За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                            A1+

                            Коментар


                            • От: Какъв телефон (смартфон).

                              Хуавей за парите които си заделил.Много здраво животно.

                              Коментар


                              • От: Какъв телефон (смартфон).

                                Първоначално публикуван от LAZZ Преглед на мнение
                                Често пропускана характеристика ,при покупката на gsm е....стойностите на SAR.Колкото са по-малки,толкова по -добре.Под 0.6...примерно.За всеки случай,когато е за дете,което не се разделя с новата играчка,редно е да са под тази стойност.На П9.....SAR EU 1.38 W/kg (head) 1.59 W/kg (body). Не че мога да премеря дали е вярно,но по-добре да е написано в характеристиките .
                                Аз намерих за П9 SAR- 0.53 В/кг.
                                Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                                За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                                A1+

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X