Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какъв телефон (смартфон).

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какъв телефон (смартфон).

    По-добре не "рутвай". Абсолютно излишно действие, водещо в повечето случаи до неадекватна работа на телефона. После никой не може да ти помогне.
    ДНЕВНИКЪТ НА СТАС
    СВЕТЪТ НА МАИТЕ. ГВАТЕМАЛА, БЕЛИЗ И ХОНДУРАС

    Коментар


    • Re: От: Какъв телефон (смартфон).

      Първоначално публикуван от Stas Преглед на мнение
      По-добре не "рутвай". Абсолютно излишно действие, водещо в повечето случаи до неадекватна работа на телефона. После никой не може да ти помогне.
      Стасе роот а не е нищо освен едно файлче, което дава root достъп до системата - нищо повече, проблема идва от това което направиш после. Ако нямате идея какво правите не си рурвайте телефоните, само роот не ви помага с нищо.

      Коментар


      • От: Какъв телефон (смартфон).

        Рута е основния потребител с пълни права над системата. При уиндоус също има ограничени акаути. Та общо взето рута дава пълни права и цялостен контрол над системата, лошото е като доиде едно 'лошо приложение' и то получи пълни права да си прави каквото иска...

        Коментар


        • От: Какъв телефон (смартфон).

          Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
          И аз трябва да купувам телефон до към 300лв., някой да има впечатления от Alcatel OneTouch Idol 2 mini S, ............
          Oтказахте ме от Алкатела и взех Samsung Galaxy S3 Neo, досега се борих да прехвърля контактите от Нокията и вече сме на фаза обучение
          ________________________________________________
          Subaru OUTBACK 2,5
          Hyundai TUCSON 2.0

          Коментар


          • От: Какъв телефон (смартфон).

            Добре де , аз нали исках да чета ,за да се образовам и да знам какво правя , ама вие не та не . Хубаво , айде сега ми кажете как да затрия самсугските идиотизми и да оптимизирам това телефонче , че жената почна много да ми надува главата
            Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
            За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

            A1+

            Коментар


            • Re: От: Какъв телефон (смартфон).

              Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
              Добре де , аз нали исках да чета ,за да се образовам и да знам какво правя , ама вие не та не . Хубаво , айде сега ми кажете как да затрия самсугските идиотизми и да оптимизирам това телефонче , че жената почна много да ми надува главата
              Е това няма как да стане без роот. Обаче трябва да внимаваш какво триеш. Демек ърябва да направиш, роот, след това някакво рекавъри - бейкъп на целия ром и чак след товада триеш системни аппта.

              Коментар


              • От: Какъв телефон (смартфон).

                А такаааа . Дойдохме пак на мойта Айде сега кажете къде да почета за въпросните дейности че имам доста свободно време в момента
                Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                A1+

                Коментар


                • Re: Какъв телефон (смартфон).

                  www.xda-developers.com

                  Материала не е малко - рутването на телефона зависи в повечето случаи от ядрото, обикновенно се ползват експлоити на определени версии.
                  https://towelroot.com/
                  ето ти лесен начин за роот - ако телефона ти е с андроид по малък от 4.4.4. Просто инсталираш апп то, стартираш, даваш мейк ит рейн и си готов.
                  Писал съм как в няколко теми. За този вариант не ти е нужно да си отключваш боот лоудера.

                  1. Download towel root apk from towelroot.com.<br />
                  2. Run towel root and let it install the SU binary and reboot your phone.<br />
                  3. Download and install Super SU apk version 2.0 from playstore or here.<br />
                  4. Run super SU and let it update its binary by normal method (no recovery needed if super SU version is 2.0+).<br />
                  <br />
                  [Optional]:<br />
                  5. Reboot and run Super SU yet again and go to settings to move Super SU into /system as a system apk.<br />
                  6. Reboot to get full root as system app.<br />
                  <br />
                  След това ако искаш си инсталкаш рекавъри. Не е нужно да си отключваш буутлоудера.<br />
                  Това работи за повечето телефони даже и за кит кат.
                  towel root - завира едно малко файлче в систем и нищо повече, super SUвече управлява на кой какви пермишъни, после си сваляш ES File Explorer /примерно/, даваш му роот експлорер, разрешаваш го със super SU /то ще те пита/ влизаш в system/app и забрсваш всичко ненужно /внимавай какво триеш!!!/. Файла който се напира в system и се казва build.prop съдържа настройките на ром а - там също можеш да си поиграеш - има и още много файлове и съответно софтуерчета които могат да ти направят телефон на тухла наприме PimpMyRom https://play.google.com/store/apps/d...impmyrom&hl=bg, това тоолче дава възможност без да разбираш много да си модваш рома.

                  И пак казвам, след като не знаеш какво правиш много ВНИМАВАЙ!!!
                  Последно редактирано от Daniel; 10-10-14, 07:27.

                  Коментар


                  • От: Re: Какъв телефон (смартфон).

                    Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
                    Материала не е малко - рутването на телефона зависи в повечето случаи от ядрото, обикновенно се ползват експлоити на определени версии.
                    https://towelroot.com/
                    ето ти лесен начин за роот - ако телефона ти е с андроид по малък от 4.4.4. Просто инсталираш апп то, стартираш, даваш мейк ит рейн и си готов...
                    Един въпрос леко в стил блондинка...
                    От описаното в цитата може ли да се подразбира, че всяко "зловредно" приложение може да си рууртва телефона? Тоест - да си го модифицира по собствен вкус?
                    Не чета коментари и не отговарям на такива.

                    И коментаторите...

                    Коментар


                    • Re: Какъв телефон (смартфон).

                      ДА. Но такива приложения не вървят в гугъл плей.

                      Коментар


                      • От: Какъв телефон (смартфон).

                        Въпрос на време е, нокия с фенерче отново да стане търсен телефон...

                        А дали приложение изтеглено от гугъл, в някакъв момент няма да се обнови уж погрешка от мугъл е леко философски...
                        Не чета коментари и не отговарям на такива.

                        И коментаторите...

                        Коментар


                        • Re: Какъв телефон (смартфон).

                          На дали, много бързо ще спре да съществува.

                          Коментар


                          • От: Какъв телефон (смартфон).

                            Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение
                            Въпрос на време е, нокия с фенерче отново да стане търсен телефон...
                            Това ми хареса ...
                            На нас клиренс ни трябва , не скорост

                            Коментар


                            • От: Re: Какъв телефон (смартфон).

                              Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
                              На дали, много бързо ще спре да съществува.
                              Да бе , лесно ви е на вас младите , свикнали сте със смартфоните, а питаш ли ни нас старите как да се оправяме с тия малки " компютри " Да използвам темата и да попитам някой има ли впечатления от тази Нокия

                              http://www.nokia.com/bg-bg/phones/ph...pecifications/
                              На нас клиренс ни трябва , не скорост

                              Коментар


                              • Re: От: Re: Какъв телефон (смартфон).

                                Първоначално публикуван от aldr Преглед на мнение
                                Да бе , лесно ви е на вас младите , свикнали сте със смартфоните, а питаш ли ни нас старите как да се оправяме с тия малки " компютри " Да използвам темата и да попитам някой има ли впечатления от тази Нокия

                                http://www.nokia.com/bg-bg/phones/ph...pecifications/
                                Да бе, млади ще ни се
                                Наистина младоците са родени с такива телефони, на нас ни се налага леко да наваксваме та да не ни се смеят

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X