Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Santa Fe

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    не съм я започнал тая тема и не мисля аз да я заключвам...
    когато ме лъжат се дразня... не се прави на ощипана девица...

    ПС: С Галопер не може да изпревариш и трабант /ако последния е дал пълна газ/!
    помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

    Коментар


    • #47
      Първоначално публикуван от quadra
      Просто всички негови защитничи се опитвате да обясните че като не е добър офроъдър (това мисля е ясно и никой не го коментира) поне е подходящ за ежедневна употреба по асфалтови пътища...Е, не е подходящ, честно казано не вярвах че все още произвеждат такива неща, просто стандартите в автомобилната индустрия се вдигнаха доста, и енергонаситеност на равнището на Москвич 403 ми изглежда абсурдна за 21 век...
      Стига съм писал, и без това отделихме доста време и място за един напълно недостоен автомобил.
      Аз що ли си мисля, че изобщо не става въпрос за защита на един определен модел возило, а по-скоро за правото на всеки един да кара каквото смята за подходящо за себе си, в т.ч. и така презряните "ментета", т.е. машини от типа кросовър, без това непременно да става повод за неласкави оценки за личността му?
      Ние не сме неутрални!

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X