Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся брезент за Газ 69

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Търся брезент за Газ 69

    Има по магазините едни от нещо като винил ама май не е.Магазинера ми каза, че на новите УАЗки били с такъв плат на покривалата. Някой би ли споделил впечатления?На мене ми се струва малко надеждно? Цената е около 200 лв. Как ви се струва ?

    Коментар


    • #17
      До: Търся брезент за Газ 69

      На паркинга Викинг до Богров има табела че лепят брезенти за ТИРове.Лепенето с топъл въздух и валяче е лесно и аз съм си лепил брезентите едно време.Ама за текезарката трябва някой да го разкрои
      К мирной жизни не пригоден.
      Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
      ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

      Коментар


      • #18
        До: Търся брезент за Газ 69

        Първоначално публикуван от t72 Преглед на мнение
        Има по магазините едни от нещо като винил ама май не е.Магазинера ми каза, че на новите УАЗки били с такъв плат на покривалата. Някой би ли споделил впечатления?На мене ми се струва малко надеждно? Цената е около 200 лв. Как ви се струва ?
        Цената не е лоша но и двата които съм видял сложени на текезесарки стоят еднакво зле - отзад отляво е изтегнат до скъсване, а отпред отдясно е набран и се разминават местата за куките. Материалът не е лош и има малка еластичност, но винила е по-здрав. Той пък понеже няма никаква разтегливост става добре само с много точно кроене и майсторско лепене/шиене. Не е материал за всеки майстор.
        0886 854 174

        Коментар


        • #19
          До: Търся брезент за Газ 69

          Има 3-4 вида материя подходяща за целта-използва се за кабрио-автомобили,и за яхти.Мога да препоръчам тапицер,който ще свърши перфектно работа ,но не се ангажирам с цени.Ако някой се интересува да ми пише на ЛС,за да не се получава реклама тук.

          П.С. Предполагам,че готов точно ушит брезент ще пасне на нова ГАЗ-ка,каквато отдавна няма,а доживелите до наши дни имат по-големи,или по-малки промени,затова е добре да се шие по мярка-като за човек!
          много автомати-слаби резултати!

          Коментар


          • #20
            До: Търся брезент за Газ 69

            Дай координатите тук. Това не е реклама а помощ.
            Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

            Коментар


            • #21
              До: Търся брезент за Газ 69

              Аз мога да помогна с брезентов, но освен мен едва ли някой се интересува от този вариант.
              0886 854 174

              Коментар


              • #22
                До: Търся брезент за Газ 69

                Първоначално публикуван от Иван/Ivan Преглед на мнение
                Аз мога да помогна с брезентов, но освен мен едва ли някой се интересува от този вариант.
                Ванка, Стоян търси точно такъв за неговата ГАЗка.
                ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
                Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

                Коментар


                • #23
                  До: Търся брезент за Газ 69

                  Да и аз си търся брезентов. Даже вече е наболял проблем за да се подготвя за срещата.

                  Коментар


                  • #24
                    До: Търся брезент за Газ 69

                    Колегата mbenz ми изпрати на лично координатите на тапицера, който шие с материи за "кабрио" тавани, които според мен са много здрави. Който има интерес-0888 986 641-Веско. Предполагам, че е в София.
                    Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                    Коментар


                    • #25
                      До: Търся брезент за Газ 69

                      Днес пробвах купешкото покривало за което ви споменах по-горе. Пълен боклук ви казвам (както и предположих). Не успях да закопчея и половината "скоби" - не съвпадат отворите, а до рамката на стъклата изобщо не стигна закопчаването. Минавам на варианта с винила. Спазарих се с фирма, която изработва покривала за камиони срещу скромните 250 лв. Няма подходящ цвят от винил, но както се казва "пълно щастие няма" какво да се прави. В понеделник ще им го закарам, като е готов ще пусна снимки.

                      Коментар


                      • #26
                        До: Търся брезент за Газ 69

                        Първоначално публикуван от dragomir_68 Преглед на мнение
                        Каква е цената на този брезент за ГАЗ 69?
                        ако администраторите разрешат 250 лв с материалите не го казвам с цел реклама а като чета какви боклуци ви продават чак ме е яд да ви вземат парите за нищо

                        Коментар


                        • #27
                          До: Търся брезент за Газ 69

                          Първоначално публикуван от iliqn_kocev Преглед на мнение
                          ако администраторите разрешат 250 лв с материалите не го казвам с цел реклама а като чета какви боклуци ви продават чак ме е яд да ви вземат парите за нищо
                          Колега, можеш ли да ни предложиш някакъв по добър вариант? Ако е така сподели. Нали за това е този форум.

                          Коментар


                          • #28
                            До: Търся брезент за Газ 69

                            Аз с голямо неудоволствие искам да споделя, че човека който ми уши брезента и се надявах да помогне и на други желаещи, сега се отказва от шиене на покривала от брезент. Вече прави само винилови чрез лепене. Извинявам се на колегите за това, че ги поведох.
                            0886 854 174

                            Коментар


                            • #29
                              До: Търся брезент за Газ 69

                              аз имам чисто нов брезет за газ 69! купих си го от магазина срещу балкан стар! проверете дали още има. мисля че улицата е бородуи или боруи нещо такова беше. а да знаете някои да продава регистрация за газ 69 или как да регистрирам моя? нямам един документ за него

                              Коментар


                              • #30
                                До: Търся брезент за Газ 69

                                Първоначално публикуван от t72 Преглед на мнение
                                Колега, можеш ли да ни предложиш някакъв по добър вариант? Ако е така сподели. Нали за това е този форум.
                                виж мнение 14 на първата страница има снимки на последния джип

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X