Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся брезент за Газ 69

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Търся брезент за Газ 69

    Колеги имам голяма нужда от бризент за газката от много излизания на магистралата стана цилия на дупки от клоните и вече нямам тиксо да го кърпя.Намерих от четириврата Текезарка дали можи да се преправи някак?
    Car audio & Off road club TETEVEN
    Jeep Grand Cherokee 5.7 HEMI
    GAZ 69 0ff Road '76

  • #2
    До: Търся бризент за Газ 69

    Намери си 12 кв.м материал и аз ще ти кажа къде да отидеш за да ти го ушият. Може кожа, брезент или платно за тир-покривала. Последното е най здраво, но изборът на цвят не е особено богат. Ако искаш обади ми се или пиши, ще ти обясня какво къде и как.
    Поздрави!
    0886 854 174

    Коментар


    • #3
      До: Търся брезент за Газ 69

      Благодаря колега само да намера и ще ти звънна
      Car audio & Off road club TETEVEN
      Jeep Grand Cherokee 5.7 HEMI
      GAZ 69 0ff Road '76

      Коментар


      • #4
        До: Търся брезент за Газ 69

        Ще пиша директоно в тази тема за да не отварям нова. И на мен ми трябва чергило , не съм съсъ стандартните ролбари Ходих при няколко фирми но никой не се съгласи секи каза че е много играчка. Реших да се заема лично но нз дали ше стане имам брезент от камион 900г/см.кв. Въпроса ми е някой знае ли дали може да се шие на машина или трябва да се лепи. И ако може някой да снима един брезент детаилно от вън и вътре и вратите как са направени ще съм много благодарен
        Газ 69 2.4i
        Густо майна, пътят свърши !!!
        GSM: О895 7О6О59

        Коментар


        • #5
          До: Търся брезент за Газ 69

          От къде може и аз да взема бризент от камион???
          Луд умора нема,само се поти!!!

          Коментар


          • #6
            До: Търся брезент за Газ 69

            В Бистрица на центъра имаще един търговец на военно имущество - той предлагаше брезенти от камиони, платнища и дрехи, но не знам дали сега е още там или са го погнали. Направо от буса си продаваше и имаше даже и пилотски скафандри.
            0886 854 174

            Коментар


            • #7
              До: Търся брезент за Газ 69

              Мерси.Питах за платнище от тир тези гумираните щото тея бризенти от едно време нема да искарат нищо време обаче пък с тях се постига по автентичен вид
              Луд умора нема,само се поти!!!

              Коментар


              • #8
                До: Търся брезент за Газ 69

                Що не спиш а се занимаваш с глупости.Славчо отиде на Белгия,а Иван е на Банско.Като се приберат ще измисли ме нещо за брезент от Тир.

                Коментар


                • #9
                  До: Търся брезент за Газ 69

                  Първоначално публикуван от r_vardarov Преглед на мнение
                  Що не спиш а се занимаваш с глупости.Славчо отиде на Белгия,а Иван е на Банско.Като се приберат ще измисли ме нещо за брезент от Тир.
                  Е това вече не са глупости,моя е пред разпад и е много зле вече.Верно ако може тях да питаме ще е най добре само трябва да се сетиме.

                  А иначе са се прибрах и за това на спим
                  Луд умора нема,само се поти!!!

                  Коментар


                  • #10
                    До: Търся брезент за Газ 69

                    Първоначално публикуван от Ivaylo_Jankov Преглед на мнение
                    Колеги имам голяма нужда от бризент за газката от много излизания на магистралата стана цилия на дупки от клоните и вече нямам тиксо да го кърпя.Намерих от четириврата Текезарка дали можи да се преправи някак?
                    Що не звъннеш на 0889887162,Пинко,битрябвало да има.
                    Иван Дочев-ТЛК 73,4.2l-0888713925

                    Коментар


                    • #11
                      До: Търся брезент за Газ 69

                      Аз също имам голяма нужда от покривало за двувратка.Кажете от къде да намеря нещо свястно.Помогнете

                      Коментар


                      • #12
                        До: Търся брезент за Газ 69

                        931-42-2-, Винил Арт.
                        Мисля че имат кройката в компютъра.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Търся брезент за Газ 69

                          Брезентов или винилов?
                          0886 854 174

                          Коментар


                          • #14
                            До: Търся брезент за Газ 69

                            Ето и снимки на последната газка http://iliqnkocev.snimka.bg/automobi...-gyuruk.477554
                            ПП газката не е моя а на клиент дано да не ядоса ако гледа темата

                            Коментар


                            • #15
                              До: Търся брезент за Газ 69

                              Първоначално публикуван от iliqn_kocev Преглед на мнение
                              Ето и снимки на последната газка http://iliqnkocev.snimka.bg/automobi...-gyuruk.477554
                              ПП газката не е моя а на клиент дано да не ядоса ако гледа темата
                              Каква е цената на този брезент за ГАЗ 69?
                              ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
                              Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X