Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Хонда hrv?Здрав ли е,+ и -.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Хонда hrv?Здрав ли е,+ и -.

    Първоначално публикуван от rosko1306 Преглед на мнение
    Привет!
    Попрочетох теми и тук, и в други форуми; поразгледах няколко екземпляра тук в Сф... Жената я хареса (да и се ненадяваш).... Само не можах да намеря service manual за модела. Работата е почти сигурна, но ми се ще да съм напълно наясно с какво се захващам.
    Предварително благодаря!
    Ето ти линкче http://manualmadness.com/honda-hr-v-...repair-manual/
    Отдолу има парола което е: manualmadness.com
    Разархивираш го и му даваш там setup (инсталация)
    Като приключи и решиш да го стартираш, ще ти изпише че иска CD (диск) даваш му cancel и то продължава, след това горе в ляво file отваряш в папката има един файл HHRVE и си тръгва
    Досадното е че трябва всеки път по този начин да се стартира, но си има търсачка .... абе всичко, на английски разбира се.
    Успех
    Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
    И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
    вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

    Коментар


    • #77
      От: Хонда hrv?Здрав ли е,+ и -.

      Не можах да се оправя с това чудо.... от 3 места го тегля, на 3 различни компа - и пак не мога да се оправя.....

      Коментар


      • #78
        От: Хонда hrv?Здрав ли е,+ и -.

        с руския оправяш ли се? ако, да, ето

        линк 1

        линк 2
        ________________________________________________
        Subaru OUTBACK 2,5
        Hyundai TUCSON 2.0

        Коментар


        • #79
          От: Хонда hrv?Здрав ли е,+ и -.

          Английски, руски и немски (не баш технически немски) - няма проблем. Само с новите технологии - компютърни - така и не се оправих.... Ей сега почвам да го боря, в интерес на истината - от моделите и колите, които разглеждам - да не споменавам, да не става дразга - само с Хондата ударих на камък за мануал.... Да видим братята руси....

          Коментар


          • #80
            От: Хонда hrv?Здрав ли е,+ и -.

            някой сменял ли е топката на скоростите, да каже как се вади?
            Honda HR-V 4WD D16W1

            Коментар


            • #81
              От: Хонда hrv?Здрав ли е,+ и -.

              Първоначално публикуван от rosko1306 Преглед на мнение
              Привет!
              Попрочетох теми и тук, и в други форуми; поразгледах няколко екземпляра тук в Сф... Жената я хареса (да и се ненадяваш).... Само не можах да намеря service manual за модела. Работата е почти сигурна, но ми се ще да съм напълно наясно с какво се захващам.
              Предварително благодаря!
              Ще опитам тогава да пиша по-бавно

              Примерно от тук http://hondatech.info/downloads/Auto/Manuals/HR-V/

              Теглиш файла.
              Разархивираш го (не вярвам да не знаеш как става това )
              След това в папката която си разархивирал влизаш и намираш setup файлчето, и го стартираш.
              Съответно чакаш да се инсталира, като свърши стартираш и излиза съобщение/прозорец със следния текст: device error по-надолу please insert the honda ESM CD in to the drive E:\
              Даваш му cancel
              Излиза това


              Горе в ъгъла има file >> open


              Тук вече трябва да си намериш пътя до папката, в случая при мен е на D: вижда се на картинката отдолу



              Като посочиш пътя, стигаш до файла с име HHRVE, който програмата искаше в началото.



              Посочваш го/маркираш го и му даваш open
              След което ще видиш това

              Това е Има раздели, има и търсене, горе иконката с бинокъла.

              Примерно:


              Понеже със спирачките сме се хванали, ето какво излиза на brakes



              Доста удобно е направено, стига да знаеш какво търсиш
              Имам и руското което е посочено по-горе, ама "прелистваш" една камара страници, пък не може да помниш кое къде и на коя страница се намира.

              Успех, аз по-нагледно от това не мога
              Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
              И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
              вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

              Коментар


              • #82
                От: Хонда hrv?Здрав ли е,+ и -.

                За съжаление се оказва, че програмката не върви на Виста, но едва ли ще си смена ОС заради нея.

                Коментар


                • #83
                  От: Хонда hrv?Здрав ли е,+ и -.

                  От 3 години 10 месеца и 115000 щастливи км карам такава на газ и ще я сменя само за нова Хонда, за нищо друго.

                  Коментар


                  • #84
                    От: Хонда hrv?Здрав ли е,+ и -.

                    Първоначално публикуван от jbs Преглед на мнение
                    От 3 години 10 месеца и 115000 щастливи км карам такава на газ и ще я сменя само за нова Хонда, за нищо друго.
                    Здравей колега, можеш ли да ми кажеш каква газова уредба да търся за моето хонде и колко ти гори на газ?

                    Коментар


                    • #85
                      От: Хонда hrv?Здрав ли е,+ и -.

                      аз съм с ГИ Ланди - 1100 лв с бутилка на резервната гума. В Бургас градско гори 10-11, извън града пада на 8,5. Моята е 105коня 4х4, 3 врати.
                      Honda HR-V 4WD D16W1

                      Коментар


                      • #86
                        От: Хонда hrv?Здрав ли е,+ и -.

                        Моята хонда я карам с газов инжекцион Тамона, сложих го март месец - оттогава й навъртях около 13 000 км - никакви ядове и проблеми, само сипвам, излезе ми 1000 лв с тороидална бутилка. Колата е 124 к.с., 4х4, 5 врати, а разхода - софийско градско - 11-12, извънградско - 9-10.

                        Коментар


                        • #87
                          От: До: Хонда hrv?Здрав ли е,+ и -.

                          Ти намери с кво да го сравниш то витарата страшен джип,поне на хондата се въртят 4те колела а не на някви кръстове

                          Коментар


                          • #88
                            От: Хонда hrv?Здрав ли е,+ и -.

                            То на всяка кола се въртят четирите колела ... ама на асфалта!
                            Когато буксува, на Хонда се въртят едно предно и едно задно, на кръст, по диагонал, в кръг, едно след друго ... както щеш
                            Honda CR-V RD8 K20A4 i-vtec Auto, Honda Accord CN1 N22A1 i-ctdi Manual

                            Коментар


                            • #89
                              От: До: Хонда hrv?Здрав ли е,+ и -.

                              Първоначално публикуван от martineli1883 Преглед на мнение
                              Ти намери с кво да го сравниш то витарата страшен джип,поне на хондата се въртят 4те колела а не на някви кръстове
                              Кой?!? Аз ли??????

                              Коментар


                              • #90
                                От: Хонда hrv?Здрав ли е,+ и -.

                                Имам HR-V 5 врати 124 к.с. от почти една година с газов инжикцион ловато 13/100 градско зимата 8-9/100 извънградско. Почти всяка събота и неделя съм някъде по риби и количката ме слуша. Нещата които не ми харесват са, че е много шумна. При 150 км/час оборотите са 5000 - шума в купето е смазващ. Евтина за поддръжка, да се внимава с маслото, че обича да харчи (повечето харвита имат този проблем). Вози като лагерна количка. Сменял съм биалетка 25-30 лева по спомен ...
                                Като цяло безпроблемен автомобил. Щях да забравя обслужването масла, филтри, ремък ролка беше някъде около 150 с труда. Най-големия разход май ще дойдат гумите, като се има предвид, че може да се намери цял двигател за около 1000 лв

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X