Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Хонда hrv?Здрав ли е,+ и -.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Хонда hrv?Здрав ли е,+ и -.

    айде и аз да се похваля с днешната придобивка. След всичко прочетено тук не можах да изтрая и днес хукнах към Пловдив и грабнах този звяр. Няма никъде пребоядисвано, нито ръжда, всичко си работи, 105 коня, 99 набор, 4Х4 също работи. Много се кефя на машинката, дано да излезе стока. Поздрави!
    Прикачени файлове
    Honda HR-V 4WD D16W1

    Коментар


    • #62
      От: Хонда hrv?Здрав ли е,+ и -.

      Честито и много безаварийни.
      0осем9осем7шест0осем7едно
      Миро

      Коментар


      • #63
        От: Хонда hrv?Здрав ли е,+ и -.

        ау, къф бонбон, честито!
        една профилактика и ще те радва дълги години.
        ________________________________________________
        Subaru OUTBACK 2,5
        Hyundai TUCSON 2.0

        Коментар


        • #64
          От: Хонда hrv?Здрав ли е,+ и -.

          напълно профилактирана е
          Honda HR-V 4WD D16W1

          Коментар


          • #65
            От: Хонда hrv?Здрав ли е,+ и -.

            Честито!Ще останеш много доволен.И да не ми крадеш аватара,запазена марка е.Айде ще се видим на срещата...
            Honda HR-V основно мпс Мухарски клуб "Стримерите" - Русе
            Disco 1 бекъп
            Disco 1 (5см.lift) бекъп на бекъпа

            Коментар


            • #66
              От: Хонда hrv?Здрав ли е,+ и -.

              Честито, много безаварийни , дълго да ви радва и само приятни емоции.

              К'во стана в последно време нещо много се засилиха с такива харвита , аз до преди не бях меркал тук при нас, а вече на няколко пъти засичам едно жълто двуврато и едно черно като мойто, но със спойлера отгоре.
              Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
              И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
              вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

              Коментар


              • #67
                От: Хонда hrv?Здрав ли е,+ и -.

                Аз се отказах от спйлера ,че ходя много из горите.Не вярвам да прави нещо друго освен да шуми от струята или не съм прав?
                Honda HR-V основно мпс Мухарски клуб "Стримерите" - Русе
                Disco 1 бекъп
                Disco 1 (5см.lift) бекъп на бекъпа

                Коментар


                • #68
                  От: Хонда hrv?Здрав ли е,+ и -.

                  Първоначално публикуван от Markony_RS Преглед на мнение
                  Аз се отказах от спйлера ,че ходя много из горите.Не вярвам да прави нещо друго освен да шуми от струята или не съм прав?
                  Абе може и да не е само за шум, имайки предвид че е малко скокливо при неравности, предполагам с по-висока скорост натиска "дупето" към пътя. Ама и на мен не ми се вижда кой знае какво. Пък и аз съм си спокоен водач и не съм по високите скорости .
                  Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
                  И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
                  вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

                  Коментар


                  • #69
                    От: Хонда hrv?Здрав ли е,+ и -.

                    Първоначално публикуван от radev76 Преглед на мнение
                    айде и аз да се похваля с днешната придобивка. След всичко прочетено тук не можах да изтрая и днес хукнах към Пловдив и грабнах този звяр. Няма никъде пребоядисвано, нито ръжда, всичко си работи, 105 коня, 99 набор, 4Х4 също работи. Много се кефя на машинката, дано да излезе стока. Поздрави!
                    Честито колега, същата като моята е, няма да се разочароваш!!! Уникална кола е! Дълго и безаварийно шофиране и от мен!

                    Коментар


                    • #70
                      От: Хонда hrv?Здрав ли е,+ и -.

                      някой пробвал ли е да слага кора на багажника или щора от друга кола. Моята няма кора и ме дразни така.
                      Honda HR-V 4WD D16W1

                      Коментар


                      • #71
                        От: Хонда hrv?Здрав ли е,+ и -.

                        Първоначално публикуван от radev76 Преглед на мнение
                        някой пробвал ли е да слага кора на багажника или щора от друга кола. Моята няма кора и ме дразни така.
                        На моята пък махнах кора-щората, понеже е кора-щора, има кора, но като продължение има и нещо като щора, предполагам заради това, че на задните седалки, облегалките/гърба се регулират напред-назад. Ама ме дразнеше и я разкарах, пък и така не се занимавам всеки път да я махам като слагам количката на бебето . Обмислям да затъмня задните прозорци, евентуално и на задната врата (багажника) да не се вижда .
                        А от друга кола .... малко трудно, поне за кора, виж щора би била малко по-практично да крие к'во има в багажника.
                        Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
                        И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
                        вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

                        Коментар


                        • #72
                          От: Хонда hrv?Здрав ли е,+ и -.

                          точно за това ми трябва, да крия какво има багажника, понеже имам навик да си нося всички инструменти и други разни интересни вещи. По-практично е щора, тъй като се сгъва и се маха ако се наложи.
                          Относно затъмняването вчера си поиграх час-два и резултата ще го покажа в снимки, стана доста добре. Поздрави!
                          Honda HR-V 4WD D16W1

                          Коментар


                          • #73
                            От: Хонда hrv?Здрав ли е,+ и -.

                            може да стане някоя щора, ама трябва да се търси от какво става..... ако е само за криенето, аз използвам платнище, от тези армейските..... 5лв. и даже става да си постелиш някъде ако се наложи да седнеш/легнеш
                            ________________________________________________
                            Subaru OUTBACK 2,5
                            Hyundai TUCSON 2.0

                            Коментар


                            • #74
                              От: Хонда hrv?Здрав ли е,+ и -.

                              ето как стана с тъмни задни стъкла. Даже ми остана време да си полирам пластмасата на фаровете с водна шкурка и после с паста и сега са като нови
                              Прикачени файлове
                              Honda HR-V 4WD D16W1

                              Коментар


                              • #75
                                От: Хонда hrv?Здрав ли е,+ и -.

                                Привет!
                                Попрочетох теми и тук, и в други форуми; поразгледах няколко екземпляра тук в Сф... Жената я хареса (да и се ненадяваш).... Само не можах да намеря service manual за модела. Работата е почти сигурна, но ми се ще да съм напълно наясно с какво се захващам.
                                Предварително благодаря!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X