Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Хонда hrv?Здрав ли е,+ и -.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Хонда hrv?Здрав ли е,+ и -.

    Не се купува автомобил с проблем.Малка,голяма 4х4,ква ще да е всичко трябва да си работи,да не трака и щрака.
    Honda HR-V основно мпс Мухарски клуб "Стримерите" - Русе
    Disco 1 бекъп
    Disco 1 (5см.lift) бекъп на бекъпа

    Коментар


    • #47
      От: Хонда hrv?Здрав ли е,+ и -.

      Здравейте отново колеги! Ето го моето Хонде 99г, 104к.с., ще пожелая и на другите мераклии да се сдобият с мечтата си! Купето е супер, отдолу е като девствена, както се изрази мой познат(докарах го при покупката, защото аз не разбирам) ,предница-безупречна,4х4,всичко работи! Само отзад има някакво потропване, смених биелетки, масло на дифа, тампони на стабил щанга, но все още тропаше. Закарах я пак и май трябва да се сменят някакви тампони, които държат дифа. А, забравих да кажа, че я минах и през сервиза на Хонда и там казаха, че колата е учудващо добро състояние за годините си! Като събера малко пари, ще сменям ремъци, филтри и др....Возията е чудна, ускорява бързо(мислех да взимам 124коня, но по-добре..) за конете си, само не ми харесват високите обороти. на 3000об стигам 94км/ч, имам аккорд, бензин, на същите обороти стигам 120км. Иначе е много тих двигател, пробвах 4х4-то, работи, но иска зимни гуми. Сега ми се иска да затъмня малко задните стъкла и някакъв друг малък тунинг ако мога и е шест!
      Още веднъж, успех и на другите фенове на Хонда hr-v!Натиснете снимката за да я уголемите

Име:04012013576.jpg
Прегледи:1
Размер:149.7 КБ
ID:5448705Натиснете снимката за да я уголемите

Име:04012013576.jpg
Прегледи:1
Размер:149.7 КБ
ID:5448705Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0959.jpg
Прегледи:1
Размер:130.0 КБ
ID:5448706

      Коментар


      • #48
        От: Хонда hrv?Здрав ли е,+ и -.

        Честито и много да те радва.На Харви се монтира най-късата ск.кутия от Д-сериите.130-140 се кара нормално.На черно си е предимство..
        Honda HR-V основно мпс Мухарски клуб "Стримерите" - Русе
        Disco 1 бекъп
        Disco 1 (5см.lift) бекъп на бекъпа

        Коментар


        • #49
          От: Хонда hrv?Здрав ли е,+ и -.

          Честито хиляди безаварийни, много да те слуша и на хубави места да се водите.
          Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
          И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
          вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

          Коментар


          • #50
            От: Хонда hrv?Здрав ли е,+ и -.

            Айде, честито!
            Още една от хубавите Хондички!
            Публикувайте отговор

            Коментар


            • #51
              От: Хонда hrv?Здрав ли е,+ и -.

              уф, и при мен го има това тропане..... отзад вляво го чувам, металическо....... чува се при странично накланяне, при преминаване през бабуни не. и като е натоварена, пак го няма
              иначе колицата е чудесна - перфектния градски автомобил!
              ________________________________________________
              Subaru OUTBACK 2,5
              Hyundai TUCSON 2.0

              Коментар


              • #52
                От: Хонда hrv?Здрав ли е,+ и -.

                Благодаря много!!!

                Коментар


                • #53
                  От: Хонда hrv?Здрав ли е,+ и -.

                  Благодаря на всички!!! Ще се радвам да поддържаме връзка тука! Нали сме едно семейство вече!!!

                  Коментар


                  • #54
                    От: Хонда hrv?Здрав ли е,+ и -.

                    Честито и от мен, колега! Жена ми /и аз от време на време / кара от 4 години НР-В набор 99г. И като знам как кара наистина съм удивен, че за това време освен консумативи съм сменил само един воден радиатор! Изключително здрава и надеждна кола! Ако някой се чуди- препоръчвам горещо! Аз самия съм фен на марката, доста време имах Прелюд 5 ген., а отскоро - СР-В. Така че мога да направя сравнение от първа ръка между СР-В и НР-В, ако някой го интересува. Поздрави!
                    HONDA CR-V 2.0 I-VTEC

                    Коментар


                    • #55
                      От: Хонда hrv?Здрав ли е,+ и -.

                      Казвай лични впечетления.Всеки си хавали неговото....аре да те видим сега
                      Honda HR-V основно мпс Мухарски клуб "Стримерите" - Русе
                      Disco 1 бекъп
                      Disco 1 (5см.lift) бекъп на бекъпа

                      Коментар


                      • #56
                        От: Хонда hrv?Здрав ли е,+ и -.

                        Ами, я да видим сега: НР-В то от място се усеща по-пъргаво независимо, че от 0 до 100 го дават с около 2 секунди по-слабо ускорение в сравнение със СР-В втора генерация 150 коня. Вече при по-голямата джипка по време на движение се усеща доста по-голямата мощност и изпреварванията при движение с около 100 км/ч са значително по-бързи и лесни. Интериора на СР-В то ми харесва повече, може би защото ІІ ген. е по-нова, от І ген. нямам впечатления. Возията е доста по-комфортна на СРВ-то. За наличието на доста повече вътрешно пространство е ясно. Тук доста се говори, че и двете джипки са доста шумни при скорости над 100 км/ч. За НР-В то съм съгласен, но при втората генерация СР-В мисля, че шумоизолацията е на доста по-добро ниво. Поне моите впечатления са такива. За надеждност все още не мога да дам ясно сравнение, но от опита ми с НР-В и прочетеното за СР-В си мисля, че харвито май май е по-здравата кола при еднакви други условия. При еднакво каране разхода на НРВ-то е с 2 литра надолу, както градско, така и извънградско. И така, според мен СРВ-то е по-комфортно като возия и пространство за пътниците, по-приятен интериор, върви повече, т.е. по-подходящо за движение извън града. Извън пътя им поставям знак за равенство, все пак една и съща система за задвижване. НРВ-то е по-евтино за обслужване, гори средно с два литра на сто по-малко и най-главното е made in japan, т.е. при добра поддръжка и внимателна употреба нема чупене Само ще добавя, че жена ми за една година разказа играта на едно Пунто и нямаше нещо което да не се наложи да правим, а харвито 4 години ни хък, ни гък и не ще и да чуе да се разделя с него И така с две думи, който търси най-вече икономичност и надеждност- НРВ, който търси повече комфорт, пространство и мощност - СРВ!
                        HONDA CR-V 2.0 I-VTEC

                        Коментар


                        • #57
                          От: Хонда hrv?Здрав ли е,+ и -.

                          Колега, готов си за рекламен агент в Хонда!!! Като ти четох написаното, направо мед ми капеше на сърцето! Още по-мъчно ми е, защото си оставих Бижуто в БГ, аз съм в Лондон сега и като мина покрай някоя такава и ме свива в гърдите!!! Сега ще събера някой лев и съм решил да я стегна отвсякъде! Колкото до шума, не мисля че е шумна, аз я карам до 120, че иначе гори много, а ако я сравнявате с лимузини....е тогава ще е шумна! Сменил съм 6 коли, но за пръв път въртя волана с такава лекота!!! Има невероятно ускорение, абе ако не придиряте за лукс, пространство и високи скорости, това е колата!

                          Коментар


                          • #58
                            От: Хонда hrv?Здрав ли е,+ и -.

                            Случайно попаднах на тази статия http://ams.bg/?act=content&rec=11194 Харвито е признато за най-надеждния СУВ, а СР-В е на трето място
                            HONDA CR-V 2.0 I-VTEC

                            Коментар


                            • #59
                              От: Хонда hrv?Здрав ли е,+ и -.

                              Е сега вече се пръснах от гордост!!! Когато фактите говорят и боговете мълчат! Но да не забравяме, че всеки си има различен вкус, така че да уважаваме вкуса и мненията и на другите колеги!

                              Коментар


                              • #60
                                От: Хонда hrv?Здрав ли е,+ и -.

                                ООО статията е доста стара и горе долу е вярна.Всеки един застраховател си води подобна статистика даже и тук.
                                Honda HR-V основно мпс Мухарски клуб "Стримерите" - Русе
                                Disco 1 бекъп
                                Disco 1 (5см.lift) бекъп на бекъпа

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X