Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем със скоростите на гранд витара.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проблем със скоростите на гранд витара.

    Здравейте. Наскоро се сдобих с една малка Гранд Витарка 2.0 и 16v 2000г. Досега съм нямал джипка и имам чувството, че нещо не е както трябва. При скорост от 110 км. започва да ръмжи и леко да тресе. Това нормално ли е и имам чуството, че скоростите влизат трудно. Мерси предварително. Някой ако има впечатления и от този модел на мотора...
    Последно редактирано от kolonal-Васил Гергов; 14-12-08, 15:26. Причина: Старайте се повече с правописа, когато Ви се наложи да напишете нещо в този форум. Благодаря Ви предварително.

  • #2
    До: Проблем със скоростите на гранд витара.

    Привет!
    Маторя ти е супер...J20A са супер...Твоята е от по заоблените...нали...
    И моята беше така ама откакто и пипна окачването Иван Попов тези вибрации се оправиха...пък на 180 км/ч да видиш кво ставаше преди...ша литни...
    Много без аварйни...
    Историята на цивилизацията може да се опише с шест думи: колкото повече знаеш, толкова повече можеш.
    .................................................................................................
    Е. Абу

    Коментар


    • #3
      До: Проблем със скоростите на гранд витара.

      [quote=hun_ter;558214]Привет!
      Маторя ти е супер...J20A са супер...Твоята е от по заоблените...нали...
      И моята беше така ама откакто и пипна окачването Иван Попов тези вибрации се оправиха...пък на 180 км/ч да видиш кво ставаше преди...ша литни...
      Много без аварйни...
      значи не е болка за умиране а къде мога да го намеря Иван Попов тел някой има ли му?

      Коментар


      • #4
        До: Проблем със скоростите на гранд витара.

        а какви максимално високи гуми мога да и сложа за зимата в момента сам с 235/65/16 така ги дават по принцип,някой знае ли добър майстор в стара загора

        Коментар


        • #5
          До: Проблем със скоростите на гранд витара.

          Малкия Шел на Славянска нали го знаеш - там всеки ден пред гаражите дремят Витари и Самураи - срамота да не се знаем.
          [IMG]http://htftp.domainbg.com/MARINHAKER/MARINHAKER/marin2.JPG[/IMG]

          Коментар


          • #6
            До: Проблем със скоростите на гранд витара.

            Мерси ше се обадя,нопоследтк ме нямаше много в града.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X