Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

    Здравейте колеги,

    Обръщам се към вас в една молба. Имаме колега от форума - Nightcrawler, който пристига утре (петък, 16/06/2006) за да гледа 2 Чероки-та и едно Дискавъри. Колегата идва от Стара Загора. За Диско-то и аз мога да му помогна, но ще бъде супер ако някой от вас може да отдели време утре следобяд за да погледне с него тези Чероки-та..

    Хайде, Дима, и всички Jeep ентусиасти, помагайте.

    Пишете тук или направо на 0887 263 847 - Станимир.

    Предварително ви благодаря за ангажираността!

    P.S. Ако някой окаже съдействие и това потръгне, можем да оставим тази тема и всеки да пише в нея кога, къде отива и какво ще гледа и съответно за какво търси помощ..

  • #2
    Аз мога да ме помногна с диагностика на ходовата част !
    И да дадем инфо дали колата има измествания на геометрията !

    В подписа ми има интернет адрес на сервиза !
    LZ1HKW
    Реглаж на преден и заден мост
    My Jeep is not an SUV ..... your SUV is not a Jeep

    Коментар


    • #3
      Аз мога да им направя компютърна диагностика на двг и евентуално АСК, АБС и Еърбаг.

      Коментар


      • #4
        Чудесно, молбата ми е да допълните вашите постове с координати или как/ къде могат да ви открият. Предполагам няма да е проблем, и в последствие други хора да се обръщат към вас за помощ..

        Коментар


        • #5
          Аз ще стискам палци. Че то покупката на кола си е чист късмет.

          Коментар


          • #6
            Виж "персонална инфо."

            Коментар


            • #7
              Става, утре и аз ще купувам (евентуално) една кола, която човека ще докара специално за мен чак от Русе, така че ще трябва някак да ги съчетаем, ако може направо при disem да се видим, там ще диагностицираме всички и ще ги огледаме, иначе не виждам решение.
              Следобеда ще бъда там, така че да заповяда.
              Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

              Коментар


              • #8
                Здравейте, аз съм въпросният Nightcrawler. Благодаря на всички, които предложиха помощ.
                quadra, disem, можете ли да ми пратите някакви ваши телефони (като sms, не знам дали ще имам достъп до интернет утре) за да мога да ви намеря евентуално?
                A Land Rover would never turn up to collect an Oscar.

                Коментар


                • #9
                  Бих ти пратил, ама като не си оставил ти твой телефон...
                  Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                  Коментар


                  • #10
                    Re: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

                    Първоначално публикуван от Yaro
                    Здравейте колеги,
                    P.S. Ако някой окаже съдействие и това потръгне, можем да оставим тази тема и всеки да пише в нея кога, къде отива и какво ще гледа и съответно за какво търси помощ..
                    Много добра идея!
                    Да се ядосваш, значи да наказваш себе си за грешките на другите.

                    Коментар


                    • #11
                      Първоначално публикуван от quadra
                      Бих ти пратил, ама като не си оставил ти твой телефон...
                      Мисля че в началния пост на Яро е въпросният телефон :
                      Пишете тук или направо на 0887 263 847 - Станимир.

                      Коментар


                      • #12
                        Авто център" Голди"
                        Кв. Г. Баня.
                        Бул. " Никола Петков" № 54
                        Срещу комплекс "Глория Палас"
                        Раб. време от 9.00 до 18.30
                        тел. 957 61 09
                        0888 472 226
                        Мога да огледам превозното средство като ходова част, като компресия на двигателя . Мога да го закача на стенд и да кажа дали не е удряно, да направя реглаж на ходовата част и др.
                        LZ1VMH

                        Коментар


                        • #13
                          И аз искам помощ

                          Мой колега ще идва в София на 23.08 да гледа един Вранглер.
                          Решил е да го купува. може ли да отиде при някой колега от форума да го види преди покупката, защото това ще му е първия джип и не знае какво да гледа, пък аз немога д дойда с него.
                          Колкото и коне да има под капака, важното е магарето зад волана
                          NULLA TENACI INVIA EST VIA

                          Коментар


                          • #14
                            Нужда от помощ при техн.оглед в Шумен на Jeep Cherokee2.1TD

                            Харесал съм си едно Cherokee2.1TD 1993г. Доста е запазено на вид,всички екстри без ABS i SRS,,, НО : е в Шумен,Няма как продавача да я докара ж София..., а аз се оказа че нямам познати там...на 28.08 ще ходя да го гледам и евентуално да го купувам...>>>>ВСИЧКО СЪМ ПРОЧЕЛ ОТ ФОРУМА и РУСКИЯ САЙТ, говорих и с майстор на дизели.
                            Бих бил много благодарен ако някой ми помогне с познат в този град при прегледа на индианеца...искам да му замеря компресия и т.н.

                            Излишно е да ме разколебавате относно избора ми...влюбен съм отдавна в черокитата /карал съм ги/ и немога да спя даже...знете как е муха в главата

                            Немога да си позволя още Гранд..всяко нещо с времето си

                            Това е телефона ми 0888 712 710
                            Благодаря предварително за вниманието!
                            Пламен /Leam/

                            Коментар


                            • #15
                              Re: И аз искам помощ

                              Първоначално публикуван от Pursie
                              Мой колега ще идва в София на 23.08 да гледа един Вранглер.
                              Решил е да го купува. може ли да отиде при някой колега от форума да го види преди покупката, защото това ще му е първия джип и не знае какво да гледа, пък аз немога д дойда с него.
                              Не знам дали не е вече късно, но може да го видя. Само да не е моя стария, че гледам че пак се продава
                              Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X